Skocz do zawartości

Wasze Top of the TOP


Rekomendowane odpowiedzi

Z czystej ciekawości… 

 

Jakie cechy musi mieć mężczyzna żebyście straciły dla niego głowę? 
 

Mówię o pierwszym wrażeniu. Wzrokowym. 
 

Co ciekawe duzo kobiet które znam ma swoje typy urody. Ja takowych nie mam. Czy to kobiety czy mężczyźni podobają mi się baaaardzo różni. Znajduje cechy wspólne ale nie mam określonego i jednego typu urody. 

U mężczyzny zawsze zwróci moją uwagę zarost i brwi. Nie lubię łysych mężczyzn. Oczywiście ubiór, jestem przeciwniczką ortalionu i spranych koszulek. Lubię jak facet nosi sweter (mój mąż ma ich już chyba 20 🤣

Wolalabym chłopa w tico nizli w starej BMW 🤡 (choć co tu woleć jak człowiek w związku małżeńskim, ale to tak między wierszami, takie tam „dywagacje”) 


U kobiety najważniejsze są usta i włosy. Nie lubię kobiet które maja rzęsy zrobione tandetnie, nie lubię mocnej opalenizny, lubię schludność, czystość w makijażu i stylizacjach. Ładne i porządne dodatki (buty, torebka, biżuteria). Taka kobieta zawsze zwróci moją uwagę. Piękny makijaż, fryzura (zdrowe włosy, błyszczące) schludne ubranie. 

Nie lubię przesady, czy to u kobiety czy u mężczyzny. Np nie lubię sylwetki męskiej bardzo mocno umięśnionej. Nie lubię kobiet na które aktualnie panuje moda, czyli wielka pupa, ogromne piersi i w talii 50 cm. 

Nie podobają mi się tatuaże, kolczyki w ciele, aczkolwiek niektórym ludziom bardzo w tym do twarzy. Ja jednak nigdy bym się nie zdecydowała na żadne z powyższych. 
 

Osobniki według mnie 10/10 zamieszczam poniżejE191B219-A32F-4DA8-86C7-28A05D701F39.webp.651702312b0f5dc7fd61fd58bb2486b5.webpCFAABF33-3AC3-45A8-BBBB-1E2E679B59D9.jpeg.11221fea6d0971a5bdc24263e2633a63.jpeg

A jak jest u Was? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meghan nie żebym się czepiał, ale pytanie dotyczyło raczej: 

16 godzin temu, Lis95 napisał(a):

Jakie cechy musi mieć mężczyzna żebyście straciły dla niego głowę? 
 

Mówię o pierwszym wrażeniu. Wzrokowym

😛

 

 

16 godzin temu, Lis95 napisał(a):

nizli w starej BMW

Od którego rocznika kwalifikuje się jako stare? Czy to kwestia płynna jak że wszystkim u Was?🤔

 

 

16 godzin temu, Lis95 napisał(a):

Wolalabym chłopa w tico nizli

Znowu strzał w kolano. Mogłabyś trafić na mechanika - blacharza - amatora, który spędzałby więcej czasu przy dziurach w podwoziu i karoserii niż Twojej.🤣🤣🤣

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lis95, jak to się ma do tego co piszesz:

19 godzin temu, Lis95 napisał(a):

U kobiety najważniejsze są usta i włosy. Nie lubię kobiet które maja rzęsy zrobione tandetnie, nie lubię mocnej opalenizny, lubię schludność, czystość w makijażu i stylizacjach.

A potem wklejasz tleniony plastik, z ustami jak glonojad i powiększonymi piersiami.

 

Ja nie umiem powiedzieć co może mi się podobać u facetów. Jeszcze charakterologicznie to lubię ludzi pogodnych, zabawnych, ale wyglądu ocenić nie umiem.

 

Kobiety lubię właśnie kobiece, ale z pazurem. Duże ciemne oczy, typowo kobiece krągłości, nie wieszak z wybiegu dla modelek ale też nie brazylijska dupa XXL.

Lubię kobiety dziewczęce, noszące sukienki, ale też sportowe stylizacje.

Nie cierpię damskich marynarek i stylowek w których kobieta wyglada jak niski facet w szpilkach.

Piercing czy tatuaże jak najbardziej za, ale muszą pasować i współgrać z charakterem, a to często się nie spina. Ciche introwertyczki działają się jak brudnopis, ale nie potrafią tej stylizacji obronić. 

 

Generalnie mam tak z wieloma rzeczami, że albo współgra mi całość (wygląd, głos, ubiór) albo nic. Ciężko się odnieść do jednej cechy bo ta sama rzecz może być urocza u jednej i wkurzająca u drugiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

 

Od którego rocznika kwalifikuje się jako stare? Czy to kwestia płynna jak że wszystkim u Was?🤔


 

 

Nie wiem, nie znam się, ale jakąś dziwną zależność widzę między charakterem faceta a starą BMW 🤫

3 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

 

Znowu strzał w kolano. Mogłabyś trafić na mechanika - blacharza - amatora, który spędzałby więcej czasu przy dziurach w podwoziu i karoserii niż Twojej.🤣🤣🤣

 

 

 


Lepiej żeby klepał dziury w karoserii niż innej babie. 

35 minut temu, bzgqdn napisał(a):

@Lis95, jak to się ma do tego co piszesz:

A potem wklejasz tleniony plastik, z ustami jak glonojad i powiększonymi piersiami.

 

Blondynki mi się podobają. Ja np mam usta jak Pani wyżej a są moje naturalne. Piersi ma wiele kobiet powiedzianych. Chodzi o UMIAR. 

35 minut temu, bzgqdn napisał(a):

 

 

Kobiety lubię właśnie kobiece, ale z pazurem. Duże ciemne oczy, typowo kobiece krągłości, nie wieszak z wybiegu dla modelek ale też nie brazylijska dupa XXL.

Lubię kobiety dziewczęce, noszące sukienki, ale też sportowe stylizacje.

Nie cierpię damskich marynarek i stylowek w których kobieta wyglada jak niski facet w szpilkach.

Piercing czy tatuaże jak najbardziej za, ale muszą pasować i współgrać z charakterem, a to często się nie spina. Ciche introwertyczki działają się jak brudnopis, ale nie potrafią tej stylizacji obronić. 

 

Generalnie mam tak z wieloma rzeczami, że albo współgra mi całość (wygląd, głos, ubiór) albo nic. Ciężko się odnieść do jednej cechy bo ta sama rzecz może być urocza u jednej i wkurzająca u drugiej.

 

 


Mam tak samo :) u niektórych ludzi niesamowicie dobrze wyglądają tatuaże lub kolczyki, i choć nie jestem ich fanką, to uważam, że każdy z nas jest wyjątkową jednostką. Unikatową. 

32 minuty temu, Druid napisał(a):

Wystarczy zobaczyć na celebrytów:

 

000A3BI00WK2N3JD-C122.jpg

blaszczykowski-byl-swiadkiem-smierci-swo

 

uid_b2a004c3772447e29be5981f23b933c3_wid

 


Żaden z nich mi się nie podoba 😥

9 minut temu, Libertyn napisał(a):

Elizaveta_Alexeevna_by_Borovikovskiy_(18

800px-Tassaert-Luise.jpg



A tak poza tym to dziś w autobusie widziałem mój top 10

Co z tym zrobiłeś? 😏


 

 

@Kiroviets czy to twoje zdjęcie na profilowce? 😎 daje wysoką notę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lis95 napisał(a):

Żaden z nich mi się nie podoba 😥

Czyżby hipergamia za bardzo uderzyła do głowy ?

14 minut temu, Dassler89 napisał(a):

Ostatnio na robocie piłem...

...wczoraj...

...ale jedno piwo...

...dwulitrowe...

Niech zgadnę. Sama słodycz.

406908_1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lis95 napisał(a):

Co z tym zrobiłeś? 😏

Była z koleżanką a ja po nocnej zmianie podczas której żarłem bagietki z czosnkiem więc nic. Z doświadczenia wiem że pierwsze wrażenie jest istotne. A w takim stanie bym pewnie nie zaprocentował bo sam w swoim odczuciu waliłem czosnkiem

Poza tym było spore ryzyko że by się okazało że jest nieletnia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Druid napisał(a):

 

Mąkę ? Podałem tylko trzy przykłady ?


Może cię to zaskoczyć ale nie lubię typowych „przystojniaków”. W mojej topce jest Ed Sheran, wiec nadal nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Każdemu się podoba coś innego. Nic w tym złego. 
 

Mooooze Kuba jest dla mnie 8/10 :) 

4 minuty temu, Libertyn napisał(a):

Poza tym było spore ryzyko że by się okazało że jest nieletnia.


 

Zostań jutuberem grającym w minecraft, oni podobno mogą robić nawet 12 latki 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lis95 napisał(a):

między charakterem faceta a starą BMW

Możesz rozwinąć?😛 Bo wszystko się rozkleja co dla kogo jest stare.🤔

 

32 minuty temu, Lis95 napisał(a):

czy to twoje zdjęcie na profilo

Podobna broda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lis95 napisał(a):

Zostań jutuberem grającym w minecraft, oni podobno mogą robić nawet 12 latki

Czytałem ostatnio wyznanie dziewczyny która w wieku lat 13 została złowiona przez starszego  zjeba.  Zjeba który jej rył psychikę wykorzystując jej podatność i słabości. Zjeba który  manipulował jej psychiką  i wstrzymywał się z seksem do jej 15  urodzin. Zjeba który wytworzył u niej syndrom sztokholmski i zepsuł na zawsze. 

Ja oczywiście wiem że mógłbym teoretycznie robić nawet 12 latki, bo one są niedojrzałe, sugestywne i zaczynają szaleć im hormony. Są na etapie zakochiwania się w gwiazdach i nauczycielach czy jutuberach. Tylko że nie chce. Ja chce by dzieci były dziećmi. By eksplorowały siebie. By wchodziły w sferę romantyczno seksualną w swoim tempie z rówieśnikami. 



 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Możesz rozwinąć?😛 Bo wszystko się rozkleja co dla kogo jest stare.🤔

 


Dobra, to inaczej. Dlaczego jak na stronkach fejsbukowych typu 112 itp, gdy jest jakiś poje*any wypadek to na 90% będzie w to wplątane BMW rocznik 2000?

 

Cos za często widuje tą zależność.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał(a):

Czytałem ostatnio wyznanie dziewczyny która w wieku lat 13 została złowiona przez starszego  zjeba.  Zjeba który jej rył psychikę wykorzystując jej podatność i słabości. Zjeba który  manipulował jej psychiką  i wstrzymywał się z seksem do jej 15  urodzin. Zjeba który wytworzył u niej syndrom sztokholmski i zepsuł na zawsze. 

Ja oczywiście wiem że mógłbym teoretycznie robić nawet 12 latki, bo one są niedojrzałe, sugestywne i zaczynają szaleć im hormony. Są na etapie zakochiwania się w gwiazdach i nauczycielach czy jutuberach. Tylko że nie chce. Ja chce by dzieci były dziećmi. By eksplorowały siebie. By wchodziły w sferę romantyczno seksualną w swoim tempie z rówieśnikami. 



 


Ciezko mi to czytać, mam córkę która zaraz wchodzi w ten etap…

Widzę jak dzieci łatwo jest omamić. 
 

Dochodzi do tego kwestia dzisiejszych czasów (internet)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.