Skocz do zawartości

"Nie do wiary" zmarł Pan Maciej Trojanowski


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pokolenia ubiegłego wieku z pewnością będą pamietać specyficzną czołówkę i program "Nie do wiary", w którym występował Pan Maciej.

 

Dawniej, kiedy nie było internetów w czasach zamierzchłych to takie program jak Ndw to była jedna z gałęzi by się dowiedzieć o tym co "niewtyłumaczalne". Pamiętam jak oglądałem jako młodziak z pełnymi majtami filmiki o Medżugorii, ufo, duchach itd.

 

 

Życzę Panu Maciejowi wszystkiego dobrego w życiu pozagraobowym o ile takowe istnieje bo ten program to była część mojego dzieciństwa :) 

A tu przykładowy odcinek i nie do podmienienia czołówka oraz pan prowadzący czyli już świętej pamięci...

 

Ślę podziękowania z mojej skromnej strony za dodanie cegiełek w poszerzaniu świadomości i światopogladu oraz nakamiernia choć części głodu poznawania zjawisk paranienormalnych czy "niewytłumaczalnych".

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje!

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dzieciaka czekałem na tę 23:00 w niedzielę i czasami udało mi się obejrzeć jakiś odcinek. Potem nastały czasu powszechnego internetu i wszystko mogłem obejrzeć w necie. Pamiętam, że w 2008 roku na Polsacie pan Maciej prowadził podobny program, który doczekał się jedynie jednego sezonu. Potem odgrzano kotlet NDW na jednym z kanałów rodziny TVN, jeżeli dobrze pamiętam, to był to kanał TTV.

 

Uwielbiałem NDW, po którym bałem się zasnąć w nocy. Najstraszniejszy odcinek to ten, w którym jakieś rodzinie zaczęła lecieć krew ze ścian. Nawet teraz jak o tym piszę, to mam takie dziwne odczucie :D Do legendy przejdzie chyba jednak seria odcinków o Wylatowie i kręgach w zbożu.

 

Niech Pan Maciej spoczywa w pokoju. [*]

 

BTW. Czy ktoś Was (fanów NDW etc.) wie jak zakończyła się sprawa z Wylatowem? Czy faktycznie zielone ludziki robiły te kręgi i zmieniały DNA miejscowej flory, czy może rolnik niszczył własne pole i robił rozgłos swojej wsi?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adann96 napisał(a):

BTW. Czy ktoś Was (fanów NDW etc.) wie jak zakończyła się sprawa z Wylatowem? Czy faktycznie zielone ludziki robiły te kręgi i zmieniały DNA miejscowej flory, czy może rolnik niszczył własne pole i robił rozgłos swojej wsi?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Niestety, cholerka nie pamiętam a wiem, że oglądałałem video na ten temat. Ten pan stety/niestety już nie żyję od dosyć dawna z tego co pamiętam 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2023 o 17:07, SzatanK napisał(a):

Pamiętam jak oglądałem jako młodziak z pełnymi majtami filmiki o Medżugorii, ufo, duchach itd.

Byłem młody, to czasami po programie bałem się wyjść z pokoju, program był bardzo interesujący, przydałby się taki program w TVP, TVN.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki i propaganda większa niż świrus i wojny w Ukrpolu i Isisraelu razem wzięte.

9 godzin temu, Druid napisał(a):

po programie bałem się wyjść z pokoju

Tylko taki jest realny cel tych programów dezinformatorów strachu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Egregor Zeta napisał(a):

wojny w Ukrpolu

No tak, to obejrzyj ruskie programy, oni przodują w takich rzeczach.

 

Najlepiej wszystko wyśmiać, większość z tego to pewnie bajki ale coś niewyjaśnionego zawsze mogło faktycznie tam być.

40 minut temu, Egregor Zeta napisał(a):

Isisraelu

A co tam jest propagandowego?  W planie jest zagłada Gazy, jawnie przedstawiana. Tam też ludzie nie giną i wojny nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.