Skocz do zawartości

Elkalsiko


Afagddu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bez powodu się mówi, że "coś jest łatwe jak pier*olenie". 

Jak się trochę zrozmie samiczki, to można wyciągnąć wniosek, że dobry seks nie zaczyna się w łóżku tylko dużo wcześniej - właściwy klimat należy budować dużo wcześniej. 

Tu nie ma filozofii, dobrze rozgrzać atmosferę i działać, a po wsztykim after care.

Jeśli wzbudzasz w kobiecie właściwe emocje to nie liczy się technika, czy anatomia. Natomiast jak właściwych emocji nie ma to możesz z wacka helikopter zrobić i nic to nie da.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolowana agresja i pokaz siły sprawdzają się najlepiej. Ale tego się nie nauczysz, musisz być zdrowym niezakompleksionym samcem, a samica musi na Ciebie działać. Najlepsze seksy miałem jak panienka niesamowicie mi się podobała i jednocześnie mnie wkurwiała :). Nieraz dostawały się kontrolowane plaskacze i plucie na twarz. Na zmianę z czułością, rzecz jasna.

 

E M O C J I misiu daj!

Edytowane przez Anabol
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afagddu napisał(a):

Jest tutorial jak ogarnąć minetkę. A jakieś patenty na odloty partnerki przy penetracji członkiem?

 

Korzeń mleczu.

Ale więcej napisać nie mogę, bo to inner sajkl knolydż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Anabol napisał(a):

Najlepsze seksy miałem jak panienka niesamowicie mi się podobała i jednocześnie mnie wkurwiała :). Nieraz dostawały się kontrolowane plaskacze i plucie na twarz. Na zmianę z czułością, rzecz jasna.

 

E M O C J I misiu daj!

Takie akcje najlepiej wchodzą z borderkami. One to lubią. Tylko trzeba mieć na to mocną psychę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.