Skocz do zawartości

Co regularnie kupujesz w internecie i mógłbyś polecić innym?


verde

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Piter_1982 napisał(a):

Jaki jest mechanizm działania tych blokerów?

Stosowałem blokery kiedyś przed treningiem / w dniu treningu bo na macie się pocilem tak, że zawsze basen pode mną. Ktoś mi kiedyś powiedział, że w ten sposób organizm kumuluje toksyny wewnątrz co jest złe dla zdrowia i przestałem, chwile trenowałem w skarpetach. Obecnie trenuje bez a i mata w klubie do którego chodzę w miarę chłonie pot, co jest całkiem znośne.

 

Wychodzę z założenia że do ogólnego użytku nie ma co stosować blokerów, bo pocenie się to ważny element pracy organizmu. Trzeba się po prostu regularnie myć, nie jeść świństw, pić sporo wody to i pot nie będzie mocno śmierdzący. A to, że będzie to trudno, jesteśmy ludźmi

 

Edytowane przez armin
Double post. Bug na forum
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BRK275 napisał(a):

Pokaż przykład takiego blokera potu, którego kupujesz. Jestem ciekawy.

 

Z mojej strony, różne suplementy diety/witaminy (szczególnie tran) zamawiam ze sprawdzonego sklepu internetowego.

Dodatkowo przez internet zamawiam naturalny szampon do ciała i osobno do włosów, naturalne, ziołowe pasty do zębów.

Co się okazuje, produkty te są na równi lub tańsze od tych popularnych marek z drogerii.

Neofarma ałun na allegro z 12zl. Nie blokuje rozprzestrzenianie się bakterie, nie czuć potu . Naprawdę działa a kosztuje grosze, wcześniej miałem problemy z potliwością całe życie. Do tego pije rumianek rano powiedzmy przez 2 tygodnie później przerwa i super efekty 

14 godzin temu, CzarnyR napisał(a):

Na pot to popularny kryształek najlepszy. Ja zamawiam witaminę C lewoskrętna może być więc jakieś LPG chuj tam :D części do auta bo Duzo taniej a nie mam zniżek jak mechanik to przejebane marzę mają kosmiczne. 

Mam kolegę w intercarsie po zniżkach pracowniczych ogarnął mi aku za 300, gdzie klient płaci ponad 700, nie wierzyłem dopóki nie pokazał fakturki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.