Skocz do zawartości

W USA władze chcą uciszyć manosferę


JoeBlue

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego trzeba szanować to forum i założyciela. Nikt tutaj garnków nie chce wciskać ale zastanawiam się czy na prawdę ciężko niektórym, szczególnie tym gęsto korzystającym wspomóc, chociaż symbolicznie forum. Nikt tutaj niczego na siłę nie wciska, mamy fajne miejsce, gdzie można każdy temat ruszyć. Tak szczerze, jak chce się czegoś dowiedzieć to zaczynam od szperania forum. Nigdzie nie czytałem tak ciekawych wypowiedzi jak tutaj, nie ważne czy się zgadzam czy nie. Niesamowita wiedza, różne tematy w jednym miejscu.

 

@Albert Neri ładnie wytłumaczył Tobie @Obliteraror więc nie będę pisać tego samego. Nie interesuje mnie to, czy jakieś kobiety przez to będą wpadać w depresję bo któraś ma bardziej krzywy nos niż koleżanka w telefonie. Moją rodziców, niech je wychowują. Problemy pierwszego świata.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

@Albert Neri ładnie wytłumaczył Tobie @Obliteraror więc nie będę pisać tego samego.

 

Ok to jest jakiś argument. Jeśli podpinamy publikowany w sieci content pod wolność słowa to można to w tych kategoriach rozważać.

 

Przy czym: jeśli baba wrzuca fotkę na której usunęła sobie blizny po ospie i powiększyła cyc o dwa rozmiary, to obowiązek oznaczenia że zdjęcie jest retuszowane wydaje mi się być uczciwy. Dla wszystkich stron. W dodatku nie blokuje jej wolności słowa, ogranicza tylko możliwości manipulacji.

 

Plus: umawiasz sie na randkę z aplikacji jakiejś i na miejscu pojawia się kobieta niby podobna do tej ze zdjęcia ale jakby z 10 lat starsza, 20kg grubsza. Niezbyt fair, prawda? Ktoś Cię oszukał już na wejściu, straciłeś czas. 

 

12 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

Nie interesuje mnie to, czy jakieś kobiety przez to będą wpadać w depresję bo któraś ma bardziej krzywy nos niż koleżanka w telefonie. Moją rodziców, niech je wychowują. Problemy pierwszego świata.

 

Owszem, interesuje Cię 😅 Bo postępujące spierdolenie społeczeństwa na Ciebie też oddziałuje, a część tych terapii opłacana jest z Twoich podatków. 

 

 

Edytowane przez Albert Neri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Przy czym: jeśli baba wrzuca fotkę na której usunęła sobie blizny po ospie i powiększyła cyc o dwa rozmiary, to obowiązek oznaczenia że zdjęcie jest retuszowane wydaje mi się być uczciwy. Dla wszystkich stron. W dodatku nie blokuje jej wolności słowa, ogranicza tylko możliwości manipulacji.

Dobrze piszesz, ale co jeśli mankamenty urody zatuszuje makijażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Albert Neri rozumiem Twoje argumenty ale dalej uważam, że to są problemy pierwszego świata. Niech sobie retuszuje, wrzuca nawet podobiznę Angeliny. Ludzie na każdym kroku robią małe oszustwa, kombinują, przedstawiają siebie w lepszej perspektywie niż jest to w rzeczywistości. I co, mamy teraz ustawowo im tego zabraniać i wprowadzać kontrole i wytyczne?

 

Kit w te randki, nieraz się przejechałem jak byłem singlem. Zostanie olana raz, drugi to się zastanowi następnym razem. To samo z gośćmi. Kiedyś się nabierałem na zdjęcia robione trochę z góry, bez tułowia (wygląda się wtedy na szczuplejszą niż w rzeczywistości) i leciałem z jęzorem na randkę. Ale do czasu, bo człowiek uczy się na błędach.

 

Dzisiaj zakaz retuszu zdjęć, jutro zamkną forum, bo to myślozbrodnia i oni już wiedzą co robić, żeby było nam dobrze. Rozumiesz, prawda?

 

40 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Owszem, interesuje Cię 😅 Bo postępujące spierdolenie społeczeństwa na Ciebie też oddziałuje, a część tych terapii opłacana jest z Twoich podatków. 


Świata nie zbawię i nie mam najmniejszego wpływu na co idą moje podatki, więc coraz bardziej przestaje się tym interesować.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał(a):

Andrew Tate ma taki problem że mocno zaczął się angażować w sprawy polityczne. Krytyka Izraela itd. 

RedPill Coach był na YouTube i widziałem, że mu zamknęli kanał. 

 

4 godziny temu, Spellman71 napisał(a):

sam znam wiele osób do których przekaz braci Tate trafił i wyszedł na zdrowie, mnie również do pewnych elementów przekonał - jak np. codzienne treningi, większa dywersyfikacja oszczędności. A kursy jak kursy.

Kiedyś zapłaciłem za kursy podrywu nawet bo była tam gwarancja, że podryw ma 100% skuteczności. 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

@Albert Neri rozumiem Twoje argumenty ale dalej uważam, że to są problemy pierwszego świata. Niech sobie retuszuje, wrzuca nawet podobiznę Angeliny. (…)

 

Nie powiem, żeby mi takie tematy spędzały sen z powiek. Komentuję tylko to co się dzieje wokół. 

 

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

Dzisiaj zakaz retuszu zdjęć, jutro zamkną forum, bo to myślozbrodnia i oni już wiedzą co robić, żeby było nam dobrze. Rozumiesz, prawda?

 

Rozumiem. Myślę, że z tą eskalacją trochę przesadzasz ale tok rozumowania rozumiem. 

 

Wspomnę tylko, że Skandynawowie mają u nas opinię durniów ze względu na politykę migracyjną i polityczną poprawność. Ale oni umieją bardzo pragmatycznie kalkulować.

Np wpadli na pomysł, że lepiej wrzucić kasę w badania przesiewowe i leczenie raka piersi na wczesnym stadium bo taniej i skutecznie. Zaawansowane raczysko to kupa kasy, cierpienia i słabe wyniki.

 

Zorganizowali to tak, że nawet transport z każdej zapyziałej wioski był. 

Za darmo. Nikt nie zmusza- wolność. 

Tyle że jak babci się nie chciało (wolność) to płaciła wyższe ubezpieczenie zdrowotne. 

Wolność ma swoją cenę.

 

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał(a):


Świata nie zbawię i nie mam najmniejszego wpływu na co idą moje podatki, więc coraz bardziej przestaje się tym interesować.

 

A to jest akurat słuszne nastawienie poniekąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/22/2023 at 9:13 AM, Albert Neri said:

Słyszałem, że w Norwegii np wprowadzili zakaz publikowania na profilach społecznościowych zdjęć za bardzo poprawianych.

Norwegia jest pop*dolona na maxa. Nawet nie wyobrażałem sobie, że aż tak można.

Zabierze ci dziecko, bo płakało, ale Breivikowi da mieszkanie lepsze niż ty masz i przeprosi go za zimną kawę.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JoeBlue napisał(a):

Norwegia jest pop*dolona na maxa. Nawet nie wyobrażałem sobie, że aż tak można.

Zabierze ci dziecko, bo płakało, ale Breivikowi da mieszkanie lepsze niż ty masz i przeprosi go za zimną kawę.

 

Nawet jeśli to prawda, to jakie to ma znaczenie? 

To co napisałem to przykład pragmatycznego i sensownego rozwiązania jednego z poważnych problemów, nie roztrząsanie czy Norwegia jest fajna czy nie. Argument bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.