Skocz do zawartości

Film obowiązkowy dla facetów ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to właściwe miejsce. Jeśli administracja uzna, że nie, to prośba o przerzucenie.

Tym, którzy nie oglądali polecam ten odcinek serialu Czarne lustro

Pięknie pokazane jak "działają" kobiety 

https://www.filmweb.pl/serial/Czarne+lustro-2011-640699/episode/1/3

 

Zresztą cały serial wymiata 

Jak znacie jakieś podobne rzeczy to się pochwalcie 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2023 o 11:42, Arghor napisał(a):

Jak znacie jakieś podobne rzeczy to się pochwalcie 

Myślałem, że polecisz takim filmami:

 

 

 

Nie mówiąc o Sicario i obłędnej grze aktorskiej Benicio Del Toro albo Ślepnąć od świateł i Janusz Frycz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, darkknight071 napisał(a):

Wow bracie, ale zes mi zrobił fajny wieczór… jestem po pierwszym odcinku… zajebiaszce show, dawno takiej hihawy nie miałem, dzieks 

Pierwszy odcinek jest kozacki :) Zresztą jak wiele odcinków. Pięknie to dopieszczone na wielu płaszczyznach. 

Pierwszy odcinek w kontekście RP?

The man is doing what he has to do. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę książkę, którą kiedyś polecił tutaj jeden z Braci:

 

Stephen Leather - Private Dancer

 

Książka m.in. o tym jak nieco bluepillu i syndromu rycerza to zabójcza mikstura.

 

Black Mirror to dobry serial. Odcinek "Black Museum" do tej pory jest moim ulubionym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Druid napisał(a):

Są jakieś w języku polskim ?

W oficjalnej dystrybucji chyba nie ma. To książka brytyjskiego autora i do tego temat mocno lokalny - Tajlandia to nie jest zbyt popularne miejsce na urlop w PL, nie aż tak jak na Wyspach. Czytało się całkiem przyjemnie, to taki lekka lekturka do kawy.

 

Bez zdradzania fabuły, jednak z bardzo znanym schematem:

 

Gościu mieszka w Tajlandii i pisze przewodnik dla brytyjskiego wydawcy. Ma tam jakiś kilku ekspatów-ziomków, z którymi chodzi do burdeli. Tam zadurza się w jednej z barówek (bargirl) i kreuje sobie w głowie, że ona daje dupy za kasę, bo sytuacja ją do tego zmusiła. Typ błądzi jak ślepy i nie słucha bardziej doświadczonych kolegów, którzy na tacy podają mu wyjście z Matrixa.

 

To forum + ta lekturka to bardzo fajny fundament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy jak działają kobiety? Jak wyglądasz, to jesteś dojony z energii życiowej przez six6six. Jak nie wyglądasz, to jesteś dodatkowo dojony także na kasę. Jak nie masz "pod ręką" kobiety, to sam siebie doisz z energii życiowej. Tylko tyle wiem/y...

0.webp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2023 o 11:42, Arghor napisał(a):

 

Pięknie pokazane jak "działają" kobiety 

https://www.filmweb.pl/serial/Czarne+lustro-2011-640699/episode/1/3

 

Zresztą cały serial wymiata 

Jak znacie jakieś podobne rzeczy to się pochwalcie 

 

Poważnie? W tym odcinku tego serialu najbardziej ruszyło Cię to, co baba wyprawia? 

😅

 

Serial bardzo dobry i robiący mindfuck widzom w każdej z opowiedzianych historyjek na inny sposób. 

 

Na Netflix jest też „Love, Death and Robots” - zbiór animacji, bardzo dobre i dające do myślenia, ryjące beret nieco podobnie do Czarnego Lustra. 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Albert Neri napisał(a):

 

Poważnie? W tym odcinku tego serialu najbardziej ruszyło Cię to, co baba wyprawia? 

Jak w każdym niemal odcinku tego serialu historia dzieje się na wielu płaszczyznach.

Film powstał w 2011 roku i pięknie oddaje symbolicznie nasze obecne czasy z tym całym uzależnieniem od technologii.

Mamy dziwną obsesję głównego bohatera, której wyjaśnienie mamy na końcu

Mamy piękną scenę o nieakceptowaniu inności

Scena w łóżku głównej pary to zajebiste oddanie tego co dzieje u wielu par z długim stażem

Mamy także  o hipergami i mowie ciała gdy kobieta jara się innym samcem

Mamy w końcu finałową scenę i Ci którzy ją widzieli wiedzą czego jest symbolem i to chyba najmocniejszy akcent tej historii 

 

Specjalnie piszę ogólnikami żeby nie psuć zabawy tym, którzy chcieliby obejrzeć.

 

To serial, którego nie oglądam ciągiem. Jak mam czas i mogę sobie pozwolić na spokojne oglądanie to wtedy zapuszczam bo to trzeba oglądać w skupieniu

 

Edytowane przez Arghor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.