Skocz do zawartości

Programowanie społeczeństwa do roli szarej masy, bez kultury, tradycji i wartości


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.01.2024 o 21:49, Optimus Prime napisał(a):

Obadajcie sobie na kanale globalista. W zakładce społeczność na temat pomysłów względem zwiększenia dzietności. Nie mogę skopiować kurcze tekstu.

 

https://youtu.be/zOq6TbkCyMs?feature=shared

 

 


większych farmazonów jak on i jego tatuś na yt nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kacperski napisał(a):

większych farmazonów jak on i jego tatuś na yt nie widziałem.

Wiele tych internetowych twórców youtube często co mówią trzeba traktować często z dystansem.  Akurat globalista i tak twierdzisz ? Jest merytoryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Druid napisał(a):

Wiele tych internetowych twórców youtube często co mówią trzeba traktować często z dystansem.  Akurat globalista i tak twierdzisz ? Jest merytoryczny.


Sposób przedstawienia informacji jest ok ale niepotrzebnie dorabiają do tego jakieś swoje odcięte od rzeczywistości ideologie.  Czesto gloryfikowali nasze Państwo do tego stopnia, że odnosiłem wrażenie, że są finansowani przez partię rządzącą.

 

Jest jeszcze ten Maciej Podstawka z kanału bądź na bierząco- też się strasznie zjebał. Swojego czasu dobre materiały połączone z ładnym studiem, teraz patrzę a ten siedzi w jakieś wymiętolonej koszulce w jakimś pokoju i opowiada te swoje dyrdymały. Chłopak sieje panikę i straszy ludzi nie ukrywając przy tym swojej niechęci do aktualnego rządu.

 

Nie chodzi mi o to, że nie wpisuje się w moje poglądy ale od serwisu informacyjnego oczekuję raczej neutralności w tym temacie.

 

Sory, ale  coś takiego mam jak włączę TV.

Edytowane przez Kacperski
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

 

 A co sądzicie o tym kanale zero od Stanowskiego? Alternatywa dla tvn,polsatów i tvp ma być niby.

 

Może odrębny temat o tym założyć.


Stanowskiego akurat lubię i super, że odciął się od tych gwiazdorów pokroju Borek czy Smokowski.

 

Jak dotrzyma obietnic może być bomba.

Edytowane przez Kacperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kacperski napisał(a):

oczekuję raczej neutralności w tym temacie.

A ja merytoryki, niestety obecna władza to jest jakieś fantasmagorie, zamiast złej władzy co była wcześniej wybrali jeszcze gorszą.

 

13 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

Może odrębny temat o tym założyć.

Będzie trochę zbyt poprawny politycznie według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.