Jump to content

Kacperski

Użytkownik
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

619 Świetna

About Kacperski

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,653 profile views
 1. Kurde, gdyby nie zakaz palenia, obracania panienek oraz spożywania alko i dargów mógłbym zostać mnichem.
 2. Żeby nie było to napewno przed wspólnym zamieszkaniem musisz: -nauczyć się sikać na siedząco -wychodzić na balkon jak zachce Ci się puścić bąka - zapomnieć o boczku czy tym podobnych tłustych potrawach - od momentu wspólnego zamieszkania brokuł i sałata to będą twoi najlepsi przyjaciele, chyba że będziesz gotował sobie sam - nie rob sobie nadzieji, że będziesz miał wyprasowane, posprzątane i podane do stołu- zapomnij o tym- to wymaga lat ciężkiej tresury. -zapomnij o spuszczaniu z kija - jak Twoja ma zwierzaka domowego to przyzwyczaj sie do ogólnego s
 3. Jak chcesz mogę polecić Ci ziomka, który będzie twoim najlepszym kolegą, nigdy Cię nie zawiedzie i nie zostawi w potrzebie. Im więcej czasu będziesz z nim spędzał tym lepiej będziesz się z nim dogadywał, po pewnym czasie przyjdzie moment, w którym powiesz, że poza tą osobą do szczęścia nie potrzebujesz nikogo innego. Tym ziomkiem jesteś Ty sam we własnej osobie, nikt inny 😎
 4. Dokladnie, są chuja warte, mniej więcej tyle samo warte są przyjaźnie męskie 😉
 5. Dzień kobiet, dzień mężczyzn, dzień kota, dzień psa… Japierdole jaki ten świat jest żałosny… Nie obchodzę już nic, nawet własnych urodzin, mam dość tych pustych życzeń i uśmiechów. Jeszcze jak widzę ten uśmieszek i serduszko od autorki postu to już mnie całkowicie chuj strzela.. Czym wy się ekscytujecie właściwie?
 6. Poza obrazą niczego więcej się od ciebie nie spodziewałem. Jak chcecie walczyć z przemocą wobec mężczyzn i feminizmem to proponuje propagować męskie wzorce i rozwiązania. W przeciwnym razie proponuję zmienić nazwę forum na braciapizdy.pl Pamietajcie, jak doświadczycie przemocy fizycznej od kobiety musicie położyć się na podłodze, zacząć płakać i powiedzieć- „kobieta mnie bije”.
 7. Kurwa wariacie, piszemy o przemocy. Czy według Ciebie wbicie komuś noża to przemoc? Zanim zaczniesz udzielać się w jakimś temacie polecam aby się z nim najpierw dobrze zapoznać. Jak widzę za jakią chujnię przyznawane są punkty na tym forum to jestem zmuszony podziękować. Gość wyśmiewa innych a sam pisze nie na temat i podaje przykłady nieadekwatne do opisywanej sytuacji.
 8. Nie wciskaj mi słów których nie napisałem. Człowieku, piszemy o dwóch płciach- silniejszej i słabszej. Temat jest chyba bardziej złożony niż mogłoby Ci się wydawać, bo jak już wcześniej wspomniałem, dajesz odklejone przykłady które później nazywasz analogicznymi.
 9. Jak wbijanie noża w głowę jednemu typowi przez drugiego jest dla Ciebie analogicznym przykładem do bicia mężczyzny przez kobietę to chyba muszę poznac definicje tego słowa na nowo bo coś mnie ominęło.
 10. Jaki znowu typ? Jaki znowu nóż w głowie? Przeczytaj może jeszcze raz o czym piszemy bo przykład ten jest z dupy.
 11. Cywilizowany kto? Panie żyjemy w świecie bez żadnych zasad moralnych czy etycznych a Ty mi tutaj z jakaś cywilizacją wyjeżdzasz. Jak istnieje jakaś cywilizacja to napewno nie na tej planecie. @maroon fajny przykład, jednak nie widzę tam sytuacji gdzie Twoja myszka Cię uderzyła. To, że to cwane listy i na każdym kroku robią shit testy mówić mi nie trzeba. Sam byłem 5 lat w patologicznym związku, ale jednak moja zawsze wiedziała, że oddam. Dlatego tez mimo najgorszych kłótni i płaczu nigdy nie próbowała mnie uderzyć. Widzę, ż
 12. Tak się zastanawiam jaką pizdą trzeba być żeby dać bić się kobiecie. Lub jaki kompletny brak szacunku musi mieć kobieta do mężczyzny, że podnosi na jego rękę. Przemoc wobec mężczyzn to tylko i wyłącznie wina mężczyzn- selekcja genetyczna wedlug mnie i nic więcej.
 13. Ee tam, czego się nie robi dla przyjemności 😂
 14. Dlatego też uważam że jako ludzie rywalizację mamy w genach. Dzięki rywalizacji możemy się ciagle rozwijać i nieustannie zwiększać nasze szanse na przeżycie. Obojętnie czy Polak, Niemiec czy Szwed, każdy chce być najlepszy 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.