Jump to content

Kacperski

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

47 Świetna

About Kacperski

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Wydaje mi się, że im bardziej będziemy chcieli teraz wyjaśnić sprawę Wołynia tym mniej ugramy na tym konflikcie. Według mnie aktualnie powinniśmy skupić się jako Państwo tylko i wyłącznie na wykorzystaniu możliwości finansowych jakie stwarza dla nas ten konflikt- mam tutaj na myśli zrobienie odpowiedniego gruntu pod interes dla kapitału zachodniego wycofującego się ze wschodu. W pierwszej kolejności powinniśmy szukać rekompensaty dla wydanych pieniędzy z budżetu na pomoc Ukraińcom. Pomijając kwestie Wołynia mamy teraz do tego bardzo dobrą sytuację, według mnie powinniśmy teraz do t
 2. A ten Brat to zarabia za dużo i ma dom za duży, że interesuje się relacja z imprezowiczką, która lubi się po pijaku puknąć? Na co on liczy? Dajcie sobie z nią siana, ewentaulanie dla kompromisu weźcie ją z bratem w trojkącie i zapomnicie o sprawie. Niech szuka jeleni dalej.
 3. Jak to nie ma nic? Ma dobrego męża który ja utrzymuje w zamian za utrzymywanie gospodarstwa domowego i opiekę nad potomstwem. Nieraz jak kobieta zasłuży to nawet zostanie wynagrodzona. Czy aby kobiety przypadkiem w dzisiejszych czasach nie wymagają za dużo?
 4. Ja w pierwszej kolejności spojrzał bym na sprawę ze strony finansowej. Co partnerka ma do zaoferowania poza dwójka dzieci? Bogata czy biedna z domu? Jak biedna i ma 2 dzieci to wiesz czemu się tak angażuje. Niestety często kierujemy się uczuciami a później jak osły ciągniemy wóz przez całe życie na którym siedzi nasza wybranka.
 5. Na dzień dzisiejszy obligacje to lepsza alternatywa dla trzymania kasy na koncie bankowym, nie jest to według mnie forma inwestycji. Duży minus jest taki że blokujesz środki na dłuższy okres czasu, po tym okresie i tak możesz być stratny. W banku co prawda zjada je inflacja ale zawsze masz je pod ręką gdyby pojawił się jakiś pomysł i dobrego ulokowania.
 6. Wszystko zależy. Masz już dom/mieszkanie na własność? Jak ważna dla Ciebie jest niezależność? W mojej opini pierwsza inwestycja powinna być zawsze w zapewnienie sobie przysłowiowych 4 ścian, tam gdzie się będziesz mógł schronić w czasie kryzysu, w czasie gdy nie będziesz miał stabilnego dochodu a mimo tego nikt nie będzie Ci stukał co miesiąc do drzwi z przypomnieniem że przypada czas zapłaty najmu. Nie musi być to dom, nieraz wystarczy kawalerka, nie wiem w jakieś jesteś sytuacji rodzinnej. Jak nie masz własnych 4 ścian to te 100tys zainwestował b
 7. Dokładnie, w Niemczech cały czas mamy opinie pracowitych pijaków i złodziei.
 8. Już nawet jest projekt flagi i godła ukropolu 😂😂
 9. Oby nie. Jak zawiążemy z Ukraina unie, to my będziemy e głównej mierze finansowali jej odbudowę, czego nie chce nikt z nas. Jeśli chcemy aby nasz wkład finansowy w tę wojnę się zwrócił powinnismy być za tym aby Ukraińcy wszeli do UE. Wtedy zachód będzie zmuszony pompować kase na odbudowę Ukrainy a Ci będą u nas ze względu że jesteśmy bezpośrednim sąsiadami i many dobre stosunki ją wydawali. Oby nasi nie dali dupy i nie dali się znowu wyruchać. Oby zachód znowu nie skorzystał na naszej solidarności i miękkiej dupie.
 10. Wg mnie zależy ile lat tkwiłeś w matrixie, jak obudziłeś się w wieku 50lat z ręka w nocniku to raczej nie masz co jej po rękach całować. Jak masz 25 lat, nie masz dzieci i kredytu z witaminką co co innego.
 11. Myśle, że wszystkim nie wyjechali ze względu na zbliżający się dzień zwycięstwa w Moskwie. Czymś muszą pokazać światu swoją potęgę militarną.
 12. Jak ktoś przedstawia kontrargumenty do twojej tezy to jest z automatu określasz go jako: - rozgarnięty inaczej -oczadzony propagandom - powtarza propagandę gadzinówkową Co jak Ci według Ciebie rozgarnięci inaczej będą mieli racje? Super, mocny rubel ale co z tego ma ruskie społeczeństwo poza zubożeniem?
 13. Obyś po wojnie nie musiał przepraszać kolegów jak się okaże, że ta Twoja jedyna najprawdziwsza narracja jest nieprawdziwa. Bo z tego co widzę nie przemawiają do Ciebie żadne argumenty i bardzo sztywno trzymasz sie swojej opcji.
 14. Ale mimo tego „lepiej się nie odezwać i sprawić wrażenie, że jest się głupim, niż się odezwać i to udowodnić” 😅
 15. Jest tu mowa o propozycji, pod moją wypowiedzią napisałeś, że powiązali. Chcieć powiązać a powiązać to dwie inne sprawy. Aktualnie nie powiązali rubla ze złotem a rubel mocno się umocnił. Ciekawe co spowododowało, że rubel znowu stał się tak atrakcyjny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.