Skocz do zawartości

Programowanie społeczeństwa do roli szarej masy, bez kultury, tradycji i wartości


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, rozbujnik said:

Wśród moich znajomych Murzynów był biznesmen (multimilioner), kilku inżynierów oprogramowania i menedżer.

 

Wśród moich znajomych jest poseł na Sejm, i sekretarz innego posła na Sejm. Ale takich posłów jest 1/100'000; to jest wyjątek. Wyjątek nie potwierdza reguły. Taki to argument.

Ale będę litościwy i zadam jedno pytanie - ilu murzynów zatrudnia twój znajomy milioner?

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał(a):

Ale uśmiechnięty ;)

 

Goldberg był wizjonerem.

Ta publikacja jest w języku Polskim ?

Jest inna, ale tam są analogie miedzy narodowymi socjalistami a współczesną lewicą.

Autor Tomasz Stala

1057407-170x243.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wrotycz napisał(a):

 

Wśród moich znajomych jest poseł na Sejm, i sekretarz innego posła na Sejm. Ale takich posłów jest 1/100'000; to jest wyjątek. Wyjątek nie potwierdza reguły. Taki to argument.

Ale będę litościwy i zadam jedno pytanie - ilu murzynów zatrudnia twój znajomy milioner?

 

Nie wiem, nie pytałem go akurat o to, poza tym mogło się zmienić. Ale dobra, jest jedna Murzynka jaką spotkałem, chyba nie za mądra, moja ją wypytała i tamta dostała pracę w jednym z takich sklepów jak pisałem, za ruchanie się z właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, rozbujnik said:

Nie wiem, nie pytałem go akurat o to,

 

To spytaj.

To mi przypomina Szerokie tory o Cyganach*. Gość ma fabrykę kaszy i nie zatrudnia ani jednego Cygana. Ciekawe dlaczego? Odpowiedź brzmi - nie wiem ale się domyślam.

 

Pracowałem z dziesiątkami inżynierów z Afryka i wszyscy, może poza jednym, wylecieli z roboty, albo za nieróbstwo, za nieptzychodzenie do pracy, albo, bardzo standardowe, za fałszywe oskarżenia o rasizm.

 

Inny gość, którego przez jego rodzinę znałem z opowieści na firmę w Stanach i zatrudnia murzyna co miesiąc. Bo musi. Takie mają prawo, że muszą mieć czarnych w załodze. Więc zatrudnia takiego, on przychodzi albo nie, jak przyjdzie to nie robi tylko ściemnia, to go wywala, ale częściej sami odchodzą, bo przecież nie przyszli tu pracować. No i zabawa zaczyna się od początku - znowu szuka "pracownika", jak znajdzie, to ten nie zagra miejsca dłużej niż tydzień, dwa, i tak w koło Macieju.

 

I według Ciebie, Ci ludzie będą utrzymywać naszych emerytów?

To jesteś człowiekiem wielkiej wiary.

 

--

* Jeden dzień z życia Cyganów w Mołdawii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wrotycz napisał(a):

Inny gość, którego przez jego rodzinę znałem z opowieści na firmę w Stanach i zatrudnia murzyna co miesiąc. Bo musi. Takie mają prawo, że muszą mieć czarnych w załodze.

 

Trochę mnie to zaskoczyło, jeżeli dalej funkcjonuje coś podobnego do tego, co kilkadziesiąt lat temu w USA funkcjonowało pod nazwą "dyżurny murzyn"

Nie mogę teraz znaleźć odnośników do źródeł, jedynie znalazłem wzmiankę o tym zjawisku:

Cytat

Oprócz tego w latach 50. XX wieku w USA popularne było zatrudnianie w firmach tzw. "dyżurnego Murzyna". Jego stanowisko najczęściej umieszczane było na dobrze widocznym i rzucającym się w oczy miejscu, tak aby potencjalni wizytujący dostrzegli tolerancyjną politykę firmy. Tymczasem już na zapleczu ów dyżurny Murzyn musiał korzystać z innej szatni czy toalety, których stan był wielokroć gorszy od stanu tych samych pomieszczeń przeznaczonych dla białych pracowników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Dworzanin.Herzoga said:

kilkadziesiąt lat temu w USA funkcjonowało pod nazwą "dyżurny murzyn"

 

To nie jest "dyżurny murzyn" tylko prawo im nakazuje, tak nakazuje, mieć mniejszości rasowe w firmie.

Socjalizm w Stanach  jest daleko posunięty. Rewolucja kulturalna lat 60 nie ominęła tego kraju.

To nie chodzi o to żeby pokazać swoją postępowość tylko państwowy przymus. W kwestii wolności cywilnej to Polska to faktycznie wolny kraj.

Tylko wolności gospodarczej nie ma. Tu jest głęboka komuna.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Obliteraror said:

Liberal fascism

 

Goldberg był wizjonerem.

 

Nie tylko on.

 

The Big Lie; Exposing The Nazi Roots Of The American Left - Dinesh D' Souza

 

The%20Big%20Lie;%20Exposing%20the%20Nazi

 

Ta książka powinna mieć tytuł "Amerykańskie korzenie niemieckiego faszyzmu" ale teraz to już działa w obie strony, bo Ameryka kopiuje niemieckie rozwiązania z okresu III Rzeszy.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Pracowałem z dziesiątkami inżynierów z Afryka i wszyscy, może poza jednym, wylecieli z roboty, albo za nieróbstwo, za nieptzychodzenie do pracy, albo, bardzo standardowe, za fałszywe oskarżenia o rasizm.

 

Inny gość, którego przez jego rodzinę znałem z opowieści na firmę w Stanach i zatrudnia murzyna co miesiąc. Bo musi. [...]

 

I według Ciebie, Ci ludzie będą utrzymywać naszych emerytów?

To jesteś człowiekiem wielkiej wiary.

To dlatego, że nie są wdrożeni do kieratu i wątpię, żeby jeszcze zdążyli, bo ten system szkodzi środowisku i zniknie za 10 lat. W ślad za nim na pewno też wynikający z niego system umowy pokoleniowej. Nawet biali, młodzi ludzie juz tego nie czują, więc nie jest to tak że tylko Murzyni, Cyganie albo w ogólności biedota, tylko pomału wszyscy. Mnie też wkurwia.

 

Rasizm to rozpaczliwa obrona imperium brytyjskiego, którą opakowano w pseudonaukową teorię (do dziś obowiązującą!) i rozpropagowano w 1850 roku. Najwięcej oberwali z jego powodu Murzyni, więc nie ma się co dziwić, że teraz oddają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, rozbujnik said:
19 hours ago, wrotycz said:

I według Ciebie, Ci ludzie będą utrzymywać naszych emerytów?

To jesteś człowiekiem wielkiej wiary.

To dlatego, że nie są wdrożeni do kieratu

 

Tak se to tłumacz.

 

Oni nie będą pracować, bo taką mają fizjologię i taka mają kulturę i co im zrobisz? Nie odczuwają potrzeby bycia przydatnym ani porządnym skoro mogą to samo uzyskać tego nie robiąc, w ogóle nic nie robiąc. Każde zwierzę wybierze rzecz łatwiejszą do uzyskania a nie trudniejszą - prosta rewolucyjna ekonomia, która każe oszczędzać energię.

Do tego, Nie muszą pracować bo im władza na to pozwala, dając im socjal "za darmo"*. Nie za darmo tylko za głosowanie na tych którzy dają więcej socjalu. A mogą tak zrobić bo jest ich więcej i przegłosują tych rozsądnych i pracowitych.

Tak działa demokracja. Demokracja to dyktatura większości, a głupich i leniwych jest więcej niż mądrych i pracowitych. Do tego dochodzi ideologia, która stawia na piedestał ludzi głupich, leniwych, oszustów i psychopatów. Nie dlatego, że  są przydatni dla społeczeństwa tylko dlatego, że są przydatni dla władzy.

 

Oni nigdy nie będą "wdrożeni do kieratu". Nie taka jest ich rola w demokratycznym społeczeństwie.

Ich rolą jest głosowanie na rozdawnictwo, tak żeby w imię demokracji zagonić do roboty tych, którzy stanowią mniejszość, tak by pracowała na roszczeniową większość.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wrotycz napisał(a):

Oni nigdy nie będą "wdrożeni do kieratu". Nie taka jest ich rola w demokratycznym społeczeństwie.

Ich rolą jest głosowanie na rozdawnictwo, tak żeby w imię demokracji zagonić do roboty tych, którzy stanowią mniejszość, tak by pracowała na roszczeniową większość.

To w takim razie to jebnie:D

Wiem, że to może być trochę sprzeczne z tym co pisałem w poprzedniej wypowiedzi z innego tematu, ale serio? Jakie korzyści mają elitki europejskie z tego burdelu mieszania się z Afryką i bliskim wschodem?

Będą mieli dobrych niewolników? Wątpię. Gospodarki świata zjedzą wtedy już Europę. Dobra, może elitki światowe się dogadały? Spoko na pewno mają wiele wspólnych celów, ale jak to z psycholami i bandytami bywa zaczną żreć się między sobą i co wtedy? Zdziwiony pikaczu? Pewnie z perspektywy pionka nie widzę szachownicy, ale może być tak jak chyba trochę @Król Jarosław I wspominał. To dzbany, które są oderwane od rzeczywistości i myślą że ich pomysły są takie super, ale ta utopia im jebnie, pochłaniając przy okazji miliony ofiar. No zobaczymy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Pietryło said:

Jakie korzyści mają elitki europejskie z tego burdelu mieszania się z Afryką i bliskim wschodem?

Będą mieli dobrych niewolników?

 

Po co się pytasz jak wiesz?

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

 

1 hour ago, Pietryło said:

Wątpię

 

A ja nie.

Pięknie jeden z błędów atrybucji - myślisz, że wszyscy myślą tak jak ty. Tak nie jest. Są ludzie którzy myślą inaczej niż Ty, mają inne cele, motywacje i środki do ich realizacji. Ci, którzy są na samej górze chcą bezstresowo eksploatować innycha żeby to zrobić muszą się pozbyć konkurencji, i pozbyć się zagrożenia, że zostaną obaleni. Potrafią wyciągać wnioski i wiedzą z historii, że każdy chce wskoczyć w buty władcy; w momencie gdy stajesz się władcą, każdy chce Cię wysadzić ze stołka i sam go zająć. Danie to zwykle kończyły się śmiercią władcy. Dziś już się nauczyli jak temu zaradzić ale podstawowej motywacji, żeby zająć miejsce władcy, niebu nie zlikwidują, dlatego chcą pozbawić pretendentów jakiejkolwiek możliwości obalenia ich. A do tego trzeba zniszczyć jedyną kulturę, która może in zagrozić - kulturę europejską. Wszystkie inne są dla nich niegroźne, tylko Europejczycy się stawiają i nie chcą się dać zbałamucić. I dlatego trzeba ich zniszczyć, zmielić i zamienić w nawóz historii, tak żeby nie mogli już im nigdy zagrozić.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wrotycz napisał(a):

Wszystkie inne są dla nich niegroźne, tylko Europejczycy się stawiają i nie chcą się dać zbałamucić. I dlatego trzeba ich zniszczyć, zmielić i zamienić w nawóz historii, tak żeby nie mogli już im nigdy zagrozić.

Propaganda wchodzi w Europe jak w masło, więc taka mocna ta kultura chyba nie jest;)

No spoko, wiem o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Nadal jednak nie za bardzo czaje, jak biały człowiek może zagrozić władzy. Niemcy uwierzyli w Hitlera, biali Rosjanie złego słowa nie powiedzą o obecnej władzy. Propaganda covidu też działała. Oni władzę już mają. 

Wyżej wspomniałeś że czarni to kiepscy pracownicy. Więc kto ma technologie pchać? Jeśli chińczyk wyprzedzi technologiczne Europę i USA to czy białe elitki nie przejadą się na tej podmiance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pietryło napisał(a):

Nadal jednak nie za bardzo czaje, jak biały człowiek może zagrozić władzy.

Bialy heteroseksualny mężczyzna to największy wielskur na tej planecie. Tylko trzeba go odpowiednio nadwyrezyc. Może plan jest taki żeby właśnie doprowadzić do stanu w którym byłby normalnie nadwyrezony.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Pietryło said:

Wyżej wspomniałeś że czarni to kiepscy pracownicy

 

Bo to prawda.

 

9 minutes ago, Pietryło said:

Więc kto ma technologie pchać?

 

A po co?

Technologia już jest, teraz wystarczy ją utrzymać, a do tego nie jest potrzebny wysoki intelekt, a będących w stanie to ogarnąć, chętnych do współpracy z władzą, za wątpliwe benefity, zawsze się coś znajdzie.

 

Nie jest potrzebne żadne "pchanie technologii".

 

--

2 minutes ago, Brat Przemysław said:

wielskur

 

Szto?

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wrotycz napisał(a):

Nie jest potrzebne żadne "pchanie technologii".

A co z podbojem kosmosu? Jakąś ekspansją na orbicie ziemi, by "podglądać sąsiada z góry"? 

Elitki nie mają czegoś takiego by być wyżej niż inne elitki?

Moim zdaniem brak rozwoju technologii kosmicznych to skazanie się na zagładę. No i potrzebne do tego są nowe wydajniejsze komputery i urządzenia.

Chyba, że ci inżynierowie to będzie też biała elitka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Pietryło said:

Nadal jednak nie za bardzo czaje, jak biały człowiek może zagrozić władzy.

 

Tak jak w USA,

905a3c51ccac50b6b2da86d0aeac3c34_md.jpg

 

w Holandii

protest_farmers_holland.jpg

 

w Niemczech

1704910300-Farmer-Protests-Intensify-in-

 

Nas jest więcej niż ich. Prosta arytmetyka na poziomie podstawówki.

Oni bez nas, i naszej pomocy, nie mogą rządzić.

Tylko tyle i aż tyle.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wrotycz napisał(a):

Nas jest więcej niż ich. Prosta arytmetyka na poziomie podstawówki.

Oni bez nas, i naszej pomocy, nie mogą rządzić.

Tylko tyle i aż tyle.

W takim razie mam nadzieję że kwestią czasu są protesty przeciwko czarnej ekspansji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pietryło napisał(a):

W takim razie mam nadzieję że kwestią czasu są protesty przeciwko czarnej ekspansji;)

 

To się w najbliższej przyszłości nie wydarzy. W USA jest obecnie taka poprawność, że ważysz się ze słowami.

Nie użyjesz tamże kombinacji słów "IP whitelisted", tylko "IP approved". Dodatkowo nadal krocząca dyskryminacja pozytywna. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Atanda napisał(a):

 

To się w najbliższej przyszłości nie wydarzy. W USA jest obecnie taka poprawność, że ważysz się ze słowami.

Czyli co szach mat?;)

 

Pewnie się mylę, ale moim zdaniem to jest nie możliwe żeby w którymś momencie to na ścianę nie trafiło. 

 

Przecież arabusy to się zapłaczą, skąd będą brać świeże dostawy białasek do Dubaju;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Atanda napisał(a):

chief diversity officer (CDO). 

Chiny, reszta świata ma to gdzieś tą poprawność, tylko w UE i wielu Stanach USA to funkcjonuje dlatego z roku na rok idziemy na dno.

22 godziny temu, wrotycz napisał(a):

Nie tylko on.

Dobrze, że takie publikacje powstają i dzielimy się tymi publikacjami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Druid said:

Dobrze, że takie publikacje powstają i dzielimy się tymi publikacjami.

 

Amerykańska partia demokratyczna była wzorem dla partii faszystowskiej w Niemczech, a teraz partia faszystowska w Niemczech staje się wzorem dla partii demokratycznej w Stanach. Ot i cała filozofia.

Nie ma większego ścierwa niż Amerykańska Partia Demokratyczna. To oni uprawiali niewolnictwo, to oni uprawiali eufenikę, to oni uprawiają nowoczesny, korporacyjny faszyzm.

 

 

Jednak, nikt przy zdrowych zmysłach, kto ma oczy i trzy szare komórki na krzyż, i widzi co oni wyprawiają, nie da im sprawować władzy. Do tego jest im potrzebne głupie, zindoktrynowane i skłócone społeczeństwo, do tego są im potrzebni imigranci z krajów, dozą europejskiej kultury i do tego jest im potrzebna demokracja.

 

To nie prawda, że demokracja jest dobrym ustrojem. To powiedział Curchill, notoryczny kłamca i oszust. Dlaczego mam wierzyć, że tym razem powiedział prawdę?

Nie powiedział. Jak każdy polityk, uprawiał demagogię, we własnym interesie i dla własnego zysku.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Dlaczego mam wierzyć, że tym razem powiedział prawdę?

Nie powiedział. Jak każdy polityk, uprawiał demagogię, we własnym interesie i dla własnego zysku.

Poczytaj sobie o Gallipolli, jak Churchill dowodził.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.