Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na biednego rolnika nie trafiła. 😉

A niech mają i tuzin dzieci! Dobre geny tam są jak i pieniądz, to niech i dzieci będą!

 

To nie te czasy, drodzy państwo, by każda z (dwóch) płci trzymała się swoich naturalnych ról.

 

Warto robić dzieci, ale warto tym, którzy zdrowie, mądrość, miłość i warunki mają.

 

Temat macierzyństwa (a dokładniej braku dzieci) jest dla mnie mega emocjonalny.

Z resztą to widzicie od kilku lat.

Biologia woła o dzieciaka, ale w moim przypadku to rozsądek musi tę sukę trzymać za ryj, bo inaczej miałabym biedę w domu. 😉

Mając dobrego męża ma się więcej roboty w życiu. 

Mając dobrego i zaradnego męża, wszyscy i wszystko jest na swoim miejscu. 😉

 

Niech się rozmnażają męscy, mądrzy, zaradni mężczyźni z młodymi, kobiecymi i dobrymi kobietami. 

Usuń jedną cechę z tego duetu - zaczyna coś w życiu rodziny nie grać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, meghan napisał(a):

Na biednego rolnika nie trafiła. 😉

Trafne spostrzeżenie.

 

13 minut temu, meghan napisał(a):

Niech się rozmnażają męscy, mądrzy, zaradni mężczyźni z młodymi, kobiecymi i dobrymi kobietami

Zazwyczaj różnie to bywa.😉🤔

 

 

@Roman Ungern von Sternberg Czy chciałbyś być na miejscu jej męża i mieć ósemkę bąbli do ogarnięcia?🤔 Przecież wystarczy, że tam 2ka zacznie ryja drżeć to już niezły sajgon.🤦😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Czy chciałbyś być na miejscu jej męża i mieć ósemkę bąbli do ogarnięcia?🤔 Przecież wystarczy, że tam 2ka zacznie ryja drżeć to już niezły sajgon.🤦😜

To pytanie do Romka, ale jak to ja - wpierdolę się w zdanie.

Znam rodziny, w których jest 8-mioro dzieci  i dąsy, złe humory, płacze tychże dzieci nie rozwalają codzienności rodzinie. 

Wszystko jest zależne od rodziców - od ich dobrania się w parę po ich naturalnie zgodną strategię wychowawczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, meghan napisał(a):

Wszystko jest zależne od rodziców - od ich dobrania się w parę po ich naturalnie zgodną strategię wychowawczą

Racja.

 

14 minut temu, meghan napisał(a):

rodziny, w których jest 8-mioro dzieci  i dąsy, złe humory, płacze tychże dzieci nie rozwalają codzienności rodzinie. 

 

W mojej rodzinie kuzynka ma 3kę najwięcej.

Nie napisałem tego z jakimś sarkazmem, itp. Ja serio podziwiam posklejanie logistyczne tego. Co prawda na co dzień mają babcię jedną do dyspozycji.

 

Z drugiej strony - istotne jest to o czym wcześniej wspomniałaś- mąż modelki ma hajs, co zmienia zupełnie ich rzeczywistość i ułatwia takie funkcjonowanie.

 

 

Btw, przyznam nieskromnie że jestem ciekaw co o tym sądzi gościni najdroższych hoteli.🤔🤣

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiroviets wydaje mi się, że przy większej liczbie dzieciaków może być łatwiej: dzieci zajmują się same sobą, starsze mają pod opieką te młodsze. Piszę to na podstawie zasłyszanych prawd od osób znacznie starszych, gdzie 4 dzieciaków to była norma. Możliwe, że się mylę. Dzieci mieć nie chcę, żyję w demokracji i nie skażę swojego potomstwa na to, aby ich los był zależny od wyniku demokratycznych wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Dzieci mieć nie chcę, żyję w

No offence, ale pisząc 

 

4 godziny temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

rezerwatki, uczcie się

Brzmisz trochę jak jeden delikwent (ka) nakłaniający/a do ginięcia w okopach a sam/ a nie, bo coś tam.🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna historia. W sumie znam osobiście podobną, gdzie była baletnica ma 10 czy 11 dzieci [sic!]. Rodziła dzieci jeszcze po pięćdziesiątce i nadal, w tym wieku, wygląda bardzo dobrze. Oczywiście: nie ma co się czarować, bo jej facet to nie jest gość, co sroce spod ogona wypadł. Robi biznes, sam wygląda dobrze, jest mega pracowity. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiecie to jedna z byłych miss Nowego Jorku Davina Reeves (mulatka) mieszka w Polsce pod Rzeszowem ze znacznie starszym od siebie Polakiem, kucharzem którego poznała w Nowym Jorku w kuchni jednego z hoteli gdzie wymknęła się z imprezy. Urodziła mu 4 dzieci i tak sobie żyją.

Także ten...  jakby nie było ciekawa historia

Prowadzi nawet swój kanał na YT Therapeutic Mama 

https://youtube.com/@TherapeuticMama?si=LQ84jChyA0zpBlo4

Edytowane przez MaxMen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.