Skocz do zawartości

Babskie podkrętki


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie lat 37, córka 5lat. Opiszę poniżej moje doświadczenie z babskimi podkrętkami:

 

- każdy tak gadał a jak poznał odpowiednią kobietę to świata poza nią nie widział ( jak mowiłem, że wole luźne relacje)

- ile chciałbyś mieć dzieci? (jak byłem jeszcze kawalerem)

- jak żona zdała na prawko to podkrętki od innych samic "no to teraz na pewno kupisz żonie samochód"

- prawdziwe małżenstwo posiada wspólne konto bankowe (dużo kobiet tak gada)

- jak się urodziła córka to podkrętki "to kiedy drugie" albo "na pewno zaraz bedziesz chciał jeszcze jedno"

- ogólnie kiedys duzo trenowałem teraz ogranicza się to do rowerku i biegania i podkrętki typu "wolisz iść na rower niż z rodzina spędzić czas"

- jak wśród znajomych coś tam blablabla moją żona powiedziała, że jakos w weekend spotykam się z kumplami to jej koleżanki "wychodzisz tak sam?" ( a co ja na dziwki ide??)

- jak się córka urodziła to teksty typu "teraz to już musisz odpuścić wiele rzeczy i zająć się żona i dzieckiem"

- jak córka była w drodze podkrętki "musisz teraz większe mieszkanie kupić.

 

Pozdrawiam

 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, obivan napisał(a):

Aktualnie lat 37, córka 5lat. Opiszę poniżej moje doświadczenie z babskimi podkrętkami:

Hej :) Gdzie Awatar, nie przypadkiem powinieneś najpierw napisać w Świeżakowni ? Jak nie wiesz, to napisz proszę do moderacji, żeby przenieśli twój wątek.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, obivan napisał(a):

Opiszę poniżej moje doświadczenie z babskimi podkrętkami:

Wszyscy obecni tu już jakiś czas na forum znają te teksty. Większość doświadczyła.

Pytanie za 100 punktów - Jak na to reagowałeś?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, obivan napisał(a):

Aktualnie lat 37, córka 5lat. Opiszę poniżej moje doświadczenie z babskimi podkrętkami:

 

- każdy tak gadał a jak poznał odpowiednią kobietę to świata poza nią nie widział ( jak mowiłem, że wole luźne relacje)

- ile chciałbyś mieć dzieci? (jak byłem jeszcze kawalerem)

- jak żona zdała na prawko to podkrętki od innych samic "no to teraz na pewno kupisz żonie samochód"

- prawdziwe małżenstwo posiada wspólne konto bankowe (dużo kobiet tak gada)

- jak się urodziła córka to podkrętki "to kiedy drugie" albo "na pewno zaraz bedziesz chciał jeszcze jedno"

- ogólnie kiedys duzo trenowałem teraz ogranicza się to do rowerku i biegania i podkrętki typu "wolisz iść na rower niż z rodzina spędzić czas"

- jak wśród znajomych coś tam blablabla moją żona powiedziała, że jakos w weekend spotykam się z kumplami to jej koleżanki "wychodzisz tak sam?" ( a co ja na dziwki ide??)

- jak się córka urodziła to teksty typu "teraz to już musisz odpuścić wiele rzeczy i zająć się żona i dzieckiem"

- jak córka była w drodze podkrętki "musisz teraz większe mieszkanie kupić.

 

Pozdrawiam

 

Na wszystko bym odpowiedział "nie będziesz mi życia układać, jak się nie podoba to wypierdalaj" xD

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chłopie ale mi zrobiłeś flashback, jak dziadkowi z wojny gdy wnuczek odpalił COD 😄

 

Rzadko to teraz słyszę bo preferuję krótkie i luźne znajomości a im głębiej w las tym więcej tego. 

 

I takie wątki, bądź sytuacje które obserwuję wśród znajomych par z dłuższym stażem utwierdzają mnie w przekonaniu że dobrze robię 😁

 

Najlepsza opcja imho to olać i wyśmiać to w cholerę, "kupisz żonie samochód" 😆 - dam Ci piątaka za takie rady i ty jej kup XD 

 

Eh, jak fajnie się żyje bez tego gówna 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@obivanja trochę nie rozumiem. Żalisz się czy o co chodzi? 

Wolałeś luźne relacje, a masz żonę i córkę? Jakiś przymuszony zostałeś? Złapany na dziecko i szantaż? Czy piszesz nam o ewolucji swoich poglądów?

 

Edytowane przez Lupus
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Jak na to reagowałeś?

Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz.

4 godziny temu, Lupus napisał(a):

Czy piszesz nam o ewolucji swoich poglądów?

Chciałeś zauważyć, że często człowiek dojrzewa z wiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Lupus napisał(a):

Poza pozdrowieniem nas na końcu 😁

Jak byłem nastolatkiem, byłem lewakiem, lewicowość skończyła się jak zaczynałem zderzać się z rzeczywistością i czytać więcej książek, analizować wiele rzeczy m.in. dlaczego Polska to montownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy na forum zna te zwroty. Jesteśmy po prostu programowani i przygotowywani do pewnych ról w społeczeństwie. Tak działa ta matryca 3D - matrix. Iluzoryczny świat. Pierdolenie, że po odhaczeniu różnych punktów z listy ma dać ci to szczęście.

Tak naprawdę to jest określona maszyneria (podobna jak na wojnie ta do mielenia mięsa) tutaj chodzi o to, żebyś posłusznie pracował na ten system i go zasilał swoją energią. Z twoim osobistym szczęściem nie ma to wiele wspólnego. Teraz przynajmniej widzisz te jak sam to nazwałeś "podkrętki". Pytanie co z tą wiedzą zrobisz. Podziękuj sobie, że jesteś chociaż bardziej świadomy. Zmiana postrzegania otaczającej nas rzeczywistości, chociaż często jest brutalna. Jest niesamowicie oczyszczająca, a konkretniej mówiąc oczyszczająca ze złudzeń.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Husquarna napisał(a):

Jest niesamowicie oczyszczająca, a konkretniej mówiąc oczyszczająca ze złudzeń.

Lepiej, żeby ktoś ci powiedział najgorszą prawdę, niż żyć w najgorszym kłamstwie przez całe życie, zderzenie z rzeczywistością można porównać do wylania na głowę wanny lodowatej wody.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.