Skocz do zawartości

Żona uważa mnie za geja.


Anno

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, GluX napisał:

i w sumie jak tak patrzę na to co tu się odpierdala w tym mieście to by coś w tym było...

Który to już raz i który to już nick z rzędu... To już się staje nudne.

Trzeba pomyśleć nad działem 'żal.pl', albo 'babki z fiutem' żeby takie fenomeny jak ten wątek tam przenosić aby nie kalały głównego kontentu forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brzytwa napisał:

Który to już raz i który to już nick z rzędu... To już się staje nudne.

Trzeba pomyśleć nad działem 'żal.pl', albo 'babki z fiutem' żeby takie fenomeny jak ten wątek tam przenosić aby nie kalały głównego kontentu forum.

Już kiedyś o tym pisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anno gosciu ty nie widzisz co tu sie odpierdala? Radze ci postawic to wszystko do pionu, bo daje sobie reke uciac, ze za miesiac sie z pozwem obudzisz w sadzie a w materialach dowodowych beda jej zdjecia zaczerwienionej twarzy (na pewno zrobila po tym jak sie lala po pysku) oraz zrzut z ekranu z wiadomoscia od ciebie na fb. To nie sa kurwa zarty.

Bedziesz z reka w nocniku jak johnny depp a laska cie oskubie z czego tylko bedzie sie dalo.

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.