Skocz do zawartości

Żona uważa mnie za geja.


Anno

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Może mi ktoś wytłumaczyć co w jej głowie siedzi że wmawia mi że jestem gejem?

 

Wysłała mi taki tekst:

 

Cytat

Zwykle zaczyna się bardzo podobnie. Partner nie chce się kochać, unika zbliżenia, coraz więcej czasu spędza z atrakcyjnym kolegą, którego traktuje jak wzór. Jednocześnie bywa zwykle bardzo dobrym mężem, opiekuje się dziećmi i pomaga jak tylko może. Ale sytuacji łóżkowych unika jak ognia ... Jest dobrym człowiekiem i dobrym ojcem dla naszego dziecka. Acha i ma kolegę, z którym zna się co najmniej 15 lat i nieraz z wyraźnym ożywieniem opowiada, że Robert to, Robert tamto, jaki jest utalentowany, jakie ma osiągnięcia artystyczne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kobieta coś mówi, to znaczy że nie znaczy to tego, co ona mówi - trzeba doszukać się ukrytego celu. Może też być tak, że szykuje desant na inną gałąź, i bardzo ją boli myśl że nie będziesz się ciął po jej odejściu, tylko kolega pomoże Ci przejść przez trudny okres. A może nawet po przyjacielsku raz da dupki (raz w dupę to nie pedał) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie chce wierzyć, żeby coś takiego samica odpaliła ni z gruchy ni z pietruchy. Jakiś powód musi być i nie w sensie braku bzykania - to jest już skutek.

@AnnoRzeczywiście wychwalasz kumpla pod niebiosa i unikasz samicy ?? Hmmm, to ciekawe i znamienne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce Cię zdyskredytować, przed samym sobą. Abyś nie czuł się za pewnie. Odbij piłeczkę i powiedz jej że idziesz na 'randkę' z kolegą. Generalnie miej ją i jej opinię w dupie. 

 

Zauważ że już zacząłeś się przejmować jej gierkami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego się przejmujesz tym co ona mówi/pisze? Zależy Ci na jej zdaniu? Nie ważniejsza jest opinia kolegi? ;)

Dobra, żarty - żartami. Jak masz czym lać na to, to tym lej. I pamiętaj, że gdy kobiety używają języka, próbują zrobić ciś innego niż to co słychać. Czy będzie to mlaskanie czy to słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Anno napisał:

Hej

 

Może mi ktoś wytłumaczyć co w jej głowie siedzi że wmawia mi że jestem gejem?

 

Wysłała mi taki tekst:

 

 


Skopiowala to pewnie z jakiejs samosi czy glamour. Twoja zona ambitne artykuly czyta w pracy widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, greturt napisał:


Skopiowala to pewnie z jakiejs samosi czy glamour. Twoja zona ambitne artykuly czyta w pracy widac.

 

Tyż prowdo.

 

Co ona chce uzyskać to pewnie sama nie wie? Albo za mało seksu, albo sama zdradza

i chce wymusić jakąś zmiane w Tobie, albo jest zazdrosna o tego kolegę widząc że chwalisz jego, a nie ją. Brakuje jej atencji najzwyczajniej.

Naczytała się głupot w pisemkach i chce je przerzucić na Ciebie.

 

Albo jak to u bab, w dupie jej się poprzewracało bo jesteś dobrym mężem i ojcem. To musi być gej! :lol: No kur.. dziury w całym szuka.

 

Spytaj co jej dolega i niech odpowie wprost, a nie gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie spotkalem z takimi wypowiedziami.

 

A co za tym stalo? (troche potrzebowalem aby do tego dojsc):

1. Zazdrosc, ze ma sie dobrego kolege/przyjaciela na ktorym mozna polegac

2. Brak jej dobrych kolezanek (relacji z kobietami)

3 No i: sama miala w mlodzienczych latach wyladowala w lozku z kobieta

 

@Anno Mysle, ze na darmo Ci takiego bullshit nie mowi, a wiec faktycznie, cos za tym musi stac... 

Edytowane przez Doug
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Adolf napisał:

Generalnie miej ją i jej opinię w dupie. 

 

 

Dokladnie, i tylko to mniej w dupie i nic wiecej ?

Moglobyc gorzej, laska mogla Ci uciąc ptaka i wyrzucic z jadącego auta...

Swoja droga sa trzy opcje

1)Albo jest nie doruchana, i "gejem" probuje Cie sprowokowac

2) Albo knuje cos za plecami, cos na zasadzie polskiego (nie) rzadu, rozdmuchaja jakies bajki by za plecami przepchnac jakos ustawe...

3)Jested gejem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Z drugiej strony nick masz trochę kobiecy... i proszę o pisanie poprawne, piszesz z UK czy co że nie używasz źżćęą?

Nick specjalnie jest taki. Piszę z corpo nie zawsze działa pl klawiatura, inne apki maja skróty jak polskie litery.

 

Ona jest wkurzona, nie chce sprowadzić jej rodziny do swojego domu. Pewnie powodów jest więcej. Nie daję się sprowokować. Ostatnio mnie prowokowała abym ją uderzył. Doprowadziła do tego że sama zaczeła sie bić pięsciami po twarzy. Wczoraj wysłała z mojego fb do siebie wiadomość :

Cytat

jestes szmata i kurwa odbiore ci dziecko ty kurwo jestes nikim zamkne Cie w psychiatryku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Chłopie kto daje dostęp innym osobom do swoich skrzynek mailowych, facebooka, konta bankowego czy czegokolwiek innego, co jest w sferze ściśle prywatnej? - gówno się rozlało, ja na twoim miejscu zgłosił bym to jako przestępstwo - włamanie na facebooka, niech się loszka tłumaczy

 

2 Nie masz żadnego obowiązku zajmować się jej rodziną, powiedz jej to wprost.

 

3 Nagrywaj co odpierdala najlepiej kamerą.

 

4 Podczas kolejnej awantury nagraj i wezwij policję.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuźwa, chłopie, zbieraj dowody i zgłaszaj sprawę na policję, jak ci Red radzi, bo inaczej sam będziesz wrabiany w różne rzeczy. Chcesz wiedzieć dlaczego ona się tak zachowuje? Bo jest pierdolnięta, tyle w temacie. I bynajmniej żadna terapia nie pomoże, bo żeby terapia działała, pacjent musi sam dostrzec problem i chcieć wyzdrowieć. A znając życie, tak nie będzie. Od takiej kobiety, trzeba się ewakuować i minimalizować straty, póki się da.

 

Polecam temat:

I bloga:

http://koniectoksycznych.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Anno napisał:

Ostatnio mnie prowokowała abym ją uderzył. Doprowadziła do tego że sama zaczeła sie bić pięsciami po twarzy. Wczoraj wysłała z mojego fb do siebie wiadomość :

Cytat

jestes szmata i kurwa odbiore ci dziecko ty kurwo jestes nikim zamkne Cie w psychiatryku

 

uuu to rób co @red pisze i nastawiaj się na długą walkę psychiczną jeżeli chcesz cokolwiek ugrać inaczej przegrasz wszystko co będzie możliwe do przegrania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.