Skocz do zawartości

Kilka pytań dot. tematu: "Polka - dno cywilizacyjne i kobieta trzeciego sortu"


Rekomendowane odpowiedzi

@SledgeHammer, to nie jest kwestia, że się "boję" podać linka do forum. Pewnie nie byłby zadowolony, że pisałam tutaj o tak prywatnych sprawach jak relacja z ojcem, ale przecież by mnie nie pobił. Poza tym treści tutaj zawarte wolę zostawić dla siebie, niech myśli, że ma taką super żonę co się sama wszystkiego domyśliła ;) Już słyszę Twój krzyk "manipulantkaaa!". 

 

Tak jak mówiłam - co innego książki Mareczka, ale to najpierw muszę sama wszystko przeczytać i wiedzieć co mnie czeka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, catwoman napisał:

@SledgeHammer, to nie jest kwestia, że się "boję" podać linka do forum. Pewnie nie byłby zadowolony, że pisałam tutaj o tak prywatnych sprawach jak relacja z ojcem, ale przecież by mnie nie pobił. Poza tym treści tutaj zawarte wolę zostawić dla siebie, niech myśli, że ma taką super żonę co się sama wszystkiego domyśliła ;) Już słyszę Twój krzyk "manipulantkaaa!". 

 

Tak jak mówiłam - co innego książki Mareczka, ale to najpierw muszę sama wszystko przeczytać i wiedzieć co mnie czeka ;) 

Zawsze możesz wystąpić do moderacji o usunięcie części bądz całości twoich postów, jeśli tylko to stoi na przeszkodzie...:P...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kryss napisał:

Zawsze możesz wystąpić do moderacji o usunięcie części bądz całości twoich postów, jeśli tylko to stoi na przeszkodzie...:P...

 

Tak z połowę conajmniej:lol:

Wtedy staniesz się logicznie spójna kociczko;) - ale znowu zaczniemy podejrzewać, że jesteś facetem:blink:.

Możesz wystąpić, dla mnie jednak zabraknie wówczas kwintesencji "kobiecej sprzeczności samej w sobie".

 

8 minut temu, Trzynastka napisał:

@kryss no i szach mat ;) 

 

@Trzynastka, czy ty aby napewno masz "przerwę" między udami ?:)

SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trzynastka byłaś w Etiopii w czasach wielkiego głodu.

 

Ja heteroseksualny normalny facet jestem, a ty mi takie okropieństwa podsuwasz:(.

Domyślam się, że ty masz mniejszą:D.

Żart poniżej normy, wcale nie było śmieszne;)

 

SH.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kryss napisał:

Zawsze możesz wystąpić do moderacji o usunięcie części bądz całości twoich postów, jeśli tylko to stoi na przeszkodzie...:P...

 

Kuźwa taki dorobek intelektualny miałby się zmarnować? Ale jak to tak? ;) 

A tak serio, przemyślę. Pomijając kwestię męża, to chciałam dać bratu linka do forum. Wierzcie mi, jemu przyda się bardziej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, catwoman napisał:

@SledgeHammer, to nie jest kwestia, że się "boję" podać linka do forum. Pewnie nie byłby zadowolony, że pisałam tutaj o tak prywatnych sprawach jak relacja z ojcem, ale przecież by mnie nie pobił. Poza tym treści tutaj zawarte wolę zostawić dla siebie, niech myśli, że ma taką super żonę co się sama wszystkiego domyśliła ;) Już słyszę Twój krzyk "manipulantkaaa!". 

 

Tak jak mówiłam - co innego książki Mareczka, ale to najpierw muszę sama wszystko przeczytać i wiedzieć co mnie czeka ;) 

No niestety manipulantka:)

Kocico ksiazki Marka to SKARB, a po przeczytaniu ich nie do wiesz sie co Cie czeka tylko poznasz siebie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, catwoman napisał:

 

Kuźwa taki dorobek intelektualny miałby się zmarnować? Ale jak to tak? ;) 

A tak serio, przemyślę. Pomijając kwestię męża, to chciałam dać bratu linka do forum. Wierzcie mi, jemu przyda się bardziej :P 

Spoko tez bym tego nie zrobił,choć wiem że była podczytywała.

Co do brata....z pewnością mu nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, catwoman napisał:

 

Kuźwa taki dorobek intelektualny miałby się zmarnować? Ale jak to tak? ;) 

A tak serio, przemyślę. Pomijając kwestię męża, to chciałam dać bratu linka do forum. Wierzcie mi, jemu przyda się bardziej :P 

Ehh kolezanko, odwijasz kota ogonem...jednak sie obawiasz..meza

A juz myslalam ze jednak istnieja szczerze, uczciwe zwiazki:)

Oh jaka ja naiwna :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SLV, Oj tam, a oni wszyscy krystaliczni :P Zachowania wobec pań o których piszą tu panowie (olewanie, trzymanie dystansu itp.) to też manipulacja. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem :> 

A obecność lub nieobecność mojego męża na forum nie jest dla mnie wyznacznikiem tego czy nasz związek jest udany. Możesz myśleć co chcesz, ja nigdzie nie pisałam, że mam idealny związek :> Pisałam jedynie co do mnie w związku należy, to Panowie zaczęli tu się nabijać jaka to ja jestem "inna niż wszystkie" ;) 

 

@kryss, czemu nie dałbyś kobicie linka do forum? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, catwoman napisał:

@SLV, Oj tam, a oni wszyscy krystaliczni :P Zachowania wobec pań o których piszą tu panowie (olewanie, trzymanie dystansu itp.) to też manipulacja. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem :> 

A obecność lub nieobecność mojego męża na forum nie jest dla mnie wyznacznikiem tego czy nasz związek jest udany. Możesz myśleć co chcesz, ja nigdzie nie pisałam, że mam idealny związek :> Pisałam jedynie co do mnie w związku należy, to Panowie zaczęli tu się nabijać jaka to ja jestem "inna niż wszystkie" ;) 

 

@kryss, czemu nie dałbyś kobicie linka do forum? ;]

Kotku nie rozumiemy sie:)

Oczywiscie idealow nie ma.

Twoj zwiazek rowniez nie musi byc idealny, ale szczerosc i uczciwosc to Fundament, i jesli na tym ma sie opierac to powinien byc bez skazy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SLV napisał:

Kotku nie rozumiemy sie:)

Oczywiscie idealow nie ma.

Twoj zwiazek rowniez nie musi byc idealny, ale szczerosc i uczciwosc to Fundament, i jesli na tym ma sie opierac to powinien byc bez skazy.

Pozdrawiam

Przepraszam, że się wtrącę :)

Co ma podanie adresu forum do szczerości i uczciwości w związku? Ja osobiście nie wymagam od faceta spowiadania się ze wszystkiego, uważam, że powinno to działać w obie strony. Przecież każdy z nas jest osobną "jednostką" i siłą rzeczy - mamy jakieś swoje własne miejsca, towarzystwo, zainteresowania... Nie da się i wcale nie chciałabym dzielić wszystkiego z moim partnerem. Lubię mieć swoją strefę prywatną, zresztą podejrzewam, że każdy człowiek takiej potrzebuje, bo czasem trzeba hmm... odpocząć od siebie? Nie wiem jak to nazwać.

Szczerość i uczciwość - oczywiście są bardzo ważne, ale bez jakiegoś tam "spowiadania się" jak w konfesjonale. Dla mnie osobiście fundamentem w relacjach jest zaufanie, gdzie nie mam poczucia, że nie muszę wypytywać mojego partnera o wszystkie szczegóły jego ostatniego wyjścia z kumplami, czy tam on, o mój ostatni trening personalny, bo na tyle mu ufam, że wystarczy mi "dobrze się bawiłem".
Nie przesadzajmy czasem, trzeba mieć trochę swojego prywatnego życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SLV napisał:

No niestety manipulantka :)

 

Niestety TAK i napisałbym szczerze, że manipulantka z górnej półki, szkoda.

BTW.

Zaczynam mysleć podobnie jak większość brachów, że pisanie w rezerwacie to strata czasu.

Szkoda, bo myślałem, że mnie coś zaskoczy ,zainspiruje, czegoś nowego się dowiemB),

a tu ciągle ten sam schemat, ciągle to samo.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SledgeHammer napisał:

Zaczynam mysleć podobnie jak większość brachów, że pisanie w rezerwacie to strata czasu.

Szkoda, bo myślałem, że mnie coś zaskoczy ,zainspiruje, czegoś nowego się dowiemB),

a tu ciągle ten sam schemat, ciągle to samo.

 

SH nie marudź jak panienka podczas okresu.

 

Traktuj pisanie w rezerwacie jako sport ekstremalny, też narażasz swoje zdrowie, tyle że psychiczne. :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SledgeHammer napisał:

 

Niestety TAK i napisałbym szczerze, że manipulantka z górnej półki, szkoda.

BTW.

Zaczynam mysleć podobnie jak większość brachów, że pisanie w rezerwacie to strata czasu.

Szkoda, bo myślałem, że mnie coś zaskoczy ,zainspiruje, czegoś nowego się dowiemB),

a tu ciągle ten sam schemat, ciągle to samo.

 

 

Oj tam już nie marudź, tak jak napisałam, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem :>

Na Ciebie też są teczki w IPN ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.