Skocz do zawartości

Siemka


slavex

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem ekipo :)    

Żeby nie było to wiek 25 latek  (czyli ćwierćwiecze).  Co do kobiet, to  nie miałem zbytnio dużo z nimi do czynienia.  Jedno "szczeniackie" chodzenie za rączkę w czasie dojrzewania, potem jeden 3 miesięczny związek (nic specjalnego - po prostu nie czułem tego by to ciągnąć dalej).  Jakieś tam imprezowe zapoznanie się, ale generalnie nic po za tym.   
Czemu tu jestem ?   Ostatnie 2-3 lata skupiłem się na skończeniu studiów i ustawieniu się na dobrej pozycji na rynku pracy. Efekty są bo początku cholernie stresujące a i efekty słabe. Dzisiaj widzę po sobie, że idę na spokojnie do pracy nie trzęsę się jak głupi a i większa kasa. Spokojnie do przodu.  
Ostatnio kiedy już mam trochę luzu psychicznego i lepiej zorganizowany czas zabieram się za niedługo za siłownię  i ze 3 tygodnie temu trafiłem na to forum.  Jakie tu historie czytałem to ło panie...  Z forum to chcę trochę mentalnie się podciągnąć, wiedzieć na co się nie dać złapać itd.   Także w sumie teraz to ja się cieszę, że jestem "na starcie" z czystym kontem i jak dobrze pokieruję swoim rozwojem (zawodowym, prywatnym, mentalnym itp.) to może będzie ze mnie fajny solidny facet, który nie daje sobie na głowę wejść. 

Więcej chyba nie ma co pisać... więc jeszcze raz witam :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.