Skocz do zawartości

Cześć


Szatynka

Rekomendowane odpowiedzi

od dłuższego czasu czytam to forum oraz słucham Marka na yt. Piszecie tu ciekawe i mądre rzeczy i czasami mam ochotę sama coś wrzucić od siebie - stąd rejestracja. Generalnie mało jest inteligentnych facetów (albo ja na takich trafiam) co mnie potężnie denerwuje/osłabia/frustruje. Jednak istnieją wyjątki (Marek, Mosze Red) i dlatego tu często zaglądam. Często mam niezłą bekę z niektórych historii (serio? tacy frajerzy naprawdę istnieją?) ale generalnie lubię uczyć się z cudzych doświadczeń. Kocham zwierzęta, naturę, moją pasją są języki obce, interesuję się po trochu polityką i historią, mam swój rozum i żyję po swojemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

1 godzinę temu, Szatynka napisał:

Generalnie mało jest inteligentnych facetów (albo ja na takich trafiam) co mnie potężnie denerwuje/osłabia/frustruje. Jednak istnieją wyjątki (Marek, Mosze Red)

O kurwa, ale beka. :D Hahaha!

 

Ja do bukkake  poproszę.-_-

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, SledgeHammer napisał:

ਮੈਨੂੰ ਨੱਘਾ ਦਾ ਸਵਾਗਤ serdecznie

 

@Assasyn Szatynka się interesuję polityką:).

Zauważyłem i 

 

12 godzin temu, SledgeHammer napisał:

             Co to za przywitanie, nie przystoi tobie.

dlatego takie miłe przywitanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szatynka napisał:

Ciekawi mnie jak Red wygląda.

 

Ja go nie widziałem ale słyszałem z wiarygodnych źródeł;), że to "chyba" on:

 

transgender.jpg

 

Zauważ , że dla ciebie "ostrzeżenie" ryzykuje;).

 

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Jak zwykle. 

 

Czyli nie umalowany jesteś:lol:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Ponadto nie rozumiem celowości tej dyskusji, przecież wszyscy wiemy, że dla kobiet liczy się wnętrze, a nie wygląd :lol::P 

 

 

Dla mnie liczy się wnętrze, szczególnie ciepłe i wilgotne :) 

 

 

1327923135_by_henry1976_600.jpg

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Szatynka napisał:

 czasami mam ochotę sama coś wrzucić od siebie

Ale... po co ? :) 

18 godzin temu, Szatynka napisał:

Generalnie mało jest inteligentnych facetów (albo ja na takich trafiam) co mnie potężnie denerwuje/osłabia/frustruje.

Ja jestem inteligentny i piszę wiersze. Umów się ze mną.

18 godzin temu, Szatynka napisał:

Jednak istnieją wyjątki (Marek, Mosze Red) i dlatego tu często zaglądam.

Rimming. Mówi Ci to coś? 

18 godzin temu, Szatynka napisał:

Często mam niezłą bekę z niektórych historii (serio? tacy frajerzy naprawdę istnieją?)

Aaa już wiem, Ty jesteś ten typ loszki co to w hamerykańskim liceum by chodziła z kapitanem drużyny futbolowej. Rozumiem, nie dorównam Ci :( 

18 godzin temu, Szatynka napisał:

moją pasją są języki obce,

Francuski pewnie? :) Le Oral xd 

 

18 godzin temu, Szatynka napisał:

interesuję się po trochu polityką i historią,

Co to znaczy po trochu? Tzn jak czytasz książkę historyczną to co trzecią stronę czytasz czy jak? A może co drugą epoką się interesujesz? Też dobre. Ja bym np. romantyzm wyjebał i wrzucił w zapomnienie. Dużo to zła Polszy zrobiło.

O politykę boję się pytać xd 

 

18 godzin temu, Szatynka napisał:

 mam swój rozum i żyję po swojemu. 

Pożyjemy zobaczymy xd

 

Weź się umów ze mną no... Nie zapominaj że jestem inteligentny. I mam ładny avatar! 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Artem napisał:

Nie zapominaj że jestem inteligentny. I mam ładny avatar! 

O mało nie nie udławiłem. Zrób na przyszłość jakiś ROTFL warning albo coś.... bo będziesz miał mnie na sumieniu... kurwa... :D

 

EDYCJA:

 

Ogólnie kobieta się przedstawiła, a my tu sobie polewkę z niej robimy. I to bezkarnie.

Edytowane przez Grzenio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Szatynka napisał:

od dłuższego czasu czytam to forum oraz słucham Marka na yt. Piszecie tu ciekawe i mądre rzeczy i czasami mam ochotę sama coś wrzucić od siebie - stąd rejestracja. Generalnie mało jest inteligentnych facetów (albo ja na takich trafiam) co mnie potężnie denerwuje/osłabia/frustruje. Jednak istnieją wyjątki (Marek, Mosze Red) i dlatego tu często zaglądam. Często mam niezłą bekę z niektórych historii (serio? tacy frajerzy naprawdę istnieją?) ale generalnie lubię uczyć się z cudzych doświadczeń. Kocham zwierzęta, naturę, moją pasją są języki obce, interesuję się po trochu polityką i historią, mam swój rozum i żyję po swojemu. 

 

No czysty klasyk, schemat. Jakie Wy wszystkie jesteście powtarzalne.

 

.... tak na marginesie, witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.