Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mordimer

Sok z lewaka - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli samo zaoranie "liberalnego naukowca", Ci ludzi nawet nie zdają sobie sprawy jak faszystowskimi poglądami posługują się - moja prawda i żadna inna....

Temat zbiorczy warto powrzucać ciekawe materiały "lewackiego intelektu" - dla rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko, co nie jest zgodne z opinią lewaka, powinno być zakazane.

"Logicznie"

A w tle burdy bojówek niszczących mienie zakupione z podatków ludzi pracy.

Od siebie, sam miałem kiedyś poglądy lewicowe, dawno temu.

Miałem przeświadczenie, że musi być rząd, który "dobrą" ustawą zrobi wszystkim "dobrze".( co to znaczy - dobrze?)

Odstawiłem WSZYSTKO, co zawiera FLUOR, pasty, nici, odświeżacze, staram się pić wyfiltrowaną wodę.

I przestałem być lewakiem.

Widzę, kto chce mnie okraść, przy pomocy ładnych haseł.

I najważniejsze, trzeźwe spojrzenia na rzeczywistość do tego stopnia, że czasem aż boli to, co się dzieje.

Moja teoria, że wszystko, co związane z lewactwem, to wina fluoru. https://jarek-kefir.org/2013/12/14/fluor-to-trucizna-ktora-niszczy-twoj-mozg/

A wracając do "intelektualnych" tytanów teorii okradania ludzi:

Edytowane przez kootas
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała kompilacja:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto obejrzeć, facet opisuje jak idee marksistowskie szerzą się w uniwersytetach, najbardziej rozbawiła mnie odpowiedź, na pytanie gdzie wysłać dzieciaka na studio - wyślij ich do szkoły zawodowej,krótko i na temat.  

Tutaj cały kanał z audycjami 

Scaliłem posty

As.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam sięgnąć do źródła i przeczytać "Manifest komunistyczny" Karola Marksa. Tam macie wszystko, cele jasno określone:

-zlikwidowanie rodziny, pozbawienie rodziców wpływu na wychowanie dzieci

-zlikwidowanie religii, jak i moralności w ogóle

-pozbawienie własności ogromnej ilości ludzi

-obalenie istniejącego ustroju społecznego przemocą

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucę tutaj trafny komentarz - dlaczego feministki kochają islam.

Apropo obejrzyjcie sobie audycje Jordana Petersona jak marksizm niszczy studentów i uczelnie w USA (i nie tylko).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok, a jak skomentujecie to agresywne zachowanie policjanta? Wsłuchajcie się w przeraźliwy krzyk bólu tej dziewczyny:

;)

• Zdziwiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpadłem na to przypadkiem, dobry materiał. :) 

To jeszcze wydaje się mocne, teraz słucham:

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idealną laurką kompletnego upadku lewaków jest postać jaką jest Milo Yiannopoulos. Gość jest gejem, Żydem, ma czarnoskórego partnera, ale mimo to tępi wszelkie lewactwo tego świata nie zostawiając po nim suchej nitki czym zyskał sobie mega fejm w Internetach i nie tylko. Jedyna odpowiedź od "postępowców" to nazywanie go neonazistą, rasistą, mizoginem i homofobem :lol:

Mój ulubiony tekst od niego, "feminism is cancer":

Edytowane przez EnemyOfTheState

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 2.10.2017 o 21:06, MoszeKortuxy napisał:

"Nowoczesny i postępowy" aktor Andrzej Chyra wyrzekł się polskości. 

http://prawicowyinternet.pl/andrzej-chyra-wyrzekl-sie-polskosci-aktor-nie-chce-byc-nazywany-polakiem/ 

O ile wierzyć przekazom, to gość ma niewiele w głowie, styl bycia - lecę bo muszę więc, powiem coś kontrowersyjnego to zdobędę rozgłos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Joga symbolem rasizmu. Oczywiście jest to zdanie kobiecej intelektualistki :D 

http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/180209954-Cwiczenie-jogi-moze-byc-rasizmem.html

"Religioznawczyni, prof. Shreena Gandhi uważa, że yoga rozprzestrzeniła się w USA z powodu "pustki kulturowej białych społęczeństw", ale uważa jednocześnie, że "popularność ćwiczeń będących elementem jogi jest związana z kolonializmem, kapitalizmem, globalizacją i supremacją białych".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez MoszeKortuxy
      Źródła: https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/15089-wzruszylismy-sie-maciej-stuhr-narzeka-ze-ma-mniej-propozycji-praco-bo-robi-sie-z-niego-lewaka
      http://wsensie.pl/polska/27560-stuhr-robia-ze-mnie-lewaka-i-wichrzyciela-poklosie-to-superpropolski-film-a-obecna-propaganda-nie

@Stulejman Wspaniały Twój film dotyczący Macieja Stuhra i filmu "Pokłosie" widocznie pomógł  Ma teraz mniej ofert pracy 

Maciej Stuhr nie ukrywa, iż nie jest wielkim afirmatorem obecnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. Aktor niejednokrotnie brał udział w protestach przeciwko władzy, potrafił także mocno ironicznie "uderzyć" w nią na swoim profilu w portalu społecznościowym. W wywiadzie dla tvn24.pl opowiedział o swoim politycznym zaangażowaniu.

– Na pewno dostaję mniej propozycji, za którymi stoją państwowe pieniądze. Ludzie boją się skalać zatrudnieniem tego wichrzyciela i lewaka. Aczkolwiek przyjście "dobrej zmiany" szczęsliwie się złożyło z moim powtórnym ojcostwem i przekroczeniem czterdziestki. Marzę, by pracować mniej, nie szukam kolejnych zajęć.

– powiedział pytany o zawodową cenę swej politycznej aktywności. Stwierdził także, że za lewaka się nie ma.

– Ze mnie się go robi. Taka jest epoka, że ludziom przyczepia się etykiety. By się nam łatwiej żyło. Zobaczą: Stuhr, lewak, pewnie teraz będzie opowiadać o polityce. Tak się przykleiła łatka, choć nie ukrywam, że sam się w to trochę wmanewrowałem i podłożyłem. Nie ukrywam, że nie podoba mi się wiele rzeczy, które się w naszym kraju dzieją. Z miłości do tego kraju – bo z czego by innego – czasem ten głos zabieram.

– przekonywał. Przyznał także, iż często jego słowa są źle zrozumiane.

– Często jestem posądzany o coś, czego nie powiedziałem. I budzi się w człowieku: Słuchajcie, to nie tak, ja wam powiem, co miałem na myśli. Myślicie, że śmiałem się z ofiar tupolewa – nie, nie śmiałem się. Muszę wam to wytłumaczyć. I robię to, piszę jakiś post na Facebooku, spotykam się z jakimś dziennikarzem.

– wyjaśnił.

W dobie sporu o ustawę dotyczącą IPN, nie mogło zabraknąć pytania o stosunki polsko-żydowskie i kontrowersyjny film na ten temat, w którym wystąpił właśnie Stuhr. Mowa oczywiście o "Pokłosiu".

– Ten film nie powstał, żeby się pastwić nad Polakami, pożreć ich, znienawidzić. Powstał tylko w jednym celu: Żebyśmy się z tym zmierzyli i przerazili. By nigdy coś takiego się nie powtórzyło. Uważam, że "Pokłosie" było superpropolskim filmem. A obecna propaganda jest antypolska. I mówię to z całą odpowiedzialnością!

– oznajmił Maciej Stuhr.
    • Przez Tomko
      Witam panowie.

Jak wiadomo, znamy już naszą rodzimą prasę i nagłówki w Fakcie w stylu "Nie śpię bo trzymam kredens całą noc" czy historie rodem z programu Dżyzgi. Jeśli by jednak ktoś myślał, że tylko u nas w Polsce takie perełki się zdażają to nie widział gazet i nagłówków w angielskiej prasie. Rzadko tam zaglądam, bo poziom skretynienia tego narodu jest poza naszą percepcją, ale wrzucam wam perełkę, którą dzisiaj znalazłem. Będę starał się sukcesywnie wrzucać zdjęcia, które przez lata robiłem nagłówkom gazet.

W skrócie. Jakaś lampiara podstarzała opisuje historię jak to dżinsy prawie pozbawiły jej nogi. Jak? Baba ubrała przyciasne spodnie na dupę (jak to kobiety mają w zwyczaju pakować się jak baleron), wyjebała się na imprezie bo nogi już były niedokrwione a nerwy uciskane (ogarniacie?). Oczywiście jak w każdym angielskim artykule musi być marka i cena "£28 New Look high-waisted black jeans".

Cóż... Zobaczycie więcej perełek później. Co najlepsze -  z gazet codziennych!

https://www.thesun.co.uk/living/2077804/mum-52-nearly-loses-leg-after-collapsing-on-night-out-because-her-jeans-were-too-tight/
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.