Skocz do zawartości

Nick Vujicic


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite - ludzie którzy mają depresję z braku mięśni jak kulturyści, mogą wiele zyskać to oglądając.

nie maja deprechy z braku mięsni(co innego zjazd po nandrolonach i na odbloku gdzie estrogen jebie po garze)jest lekkie zniesmaczenie że mozna byc wiekszym lepszym silniejszym a obecny poziom to jeszcze nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Ja tez znam i zastanawiałem sie nad jego fenomenem.

Moim zdaniem został wykreowany przez media na pewnego rodzaju "gwiazdę" stąd jego sukces.

Takie rzeczy tylko w USA i dla wybranych.

Ja ująłbym to inaczej - sam wykreował siebie w mediach na swego rodzaju "gwiazdę", ewentualnie pozwolił mediom wykreować się na gwiazdę. Tak czy inaczej - facet ze swojej słabości  (i to dosłownie) uczynił atut, ma na siebie pomysł i go realizuje, przy okazji podróżując po świecie i zarabiając forsę. A że pomaga przy tym innym i motywuje do walki z codziennymi przeszkodami, to już w ogóle bajka :) Mógł przecież załamać się i zostać menelem, który na chodniku zbiera drobne do kubka po kawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie no myślę, że on mówi wszystko od serca. Chodzi o to, że ktoś na tym zarabia i wykorzystał inwalidę po to żeby u ludzi wzbudzało to litość. No i dymani przez UE obywatele nie powinni narzekać bo przecież mogliby mieć gorzej i niech się cieszą, że tak nie jest.  A faktycznie jest to wielka tragedia tego człowieka i wg mnie to robienie mu krzywdy, że wystawia się go na widok publiczny i pokazuje ludziom jako wzorzec

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEO, słyszałeś takie ludowe powiedzenie, że każdy ocenia swoją miarą? Z kolei starorzymskie prawo mówi "Chcącemu nie dzieje się krzywda". Widziałeś na tym filmiku by ktoś go do czegoś zmuszał, że masz takie wnioski? Gość po prostu ma "powera" ze źródła którego nie znasz ;-)

 

BTW, gość świetnie opowiada (i przy okazji pokazuje sobą) jakimi to pierdołami zajmują/przejmują się ludzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.