Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

FoxMulderJr

Użytkownik
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

FoxMulderJr wygrał w dniu 21 Grudzień 2016

FoxMulderJr posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

209 Świetna

O FoxMulderJr

 • Tytuł
  Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

459 wyświetleń profilu
 1. Zygmunt III Waza był 44 władcą Szwecji: https://pl.wikipedia.org/wiki/Władcy_Szwecji
 2. @DeMasta Wszedłem w linka, który zapodałeś. Według niego w dniach 24-25 wiele kanałów traciło wyświetlenia. Justin Bieber 250 mln np Grubsza akcja.
 3. Dobre na scenariusz harlekina. A jak dzieci muszą być dumne z takiej mamusi. O mój Boziu
 4. "The Unchained Man – The Alpha Male 2.0" Caleb Jones autor bloga http://www.blackdragonblog.com/
 5. Tak samo jak my oglądamy się za ładnymi laskami, tak samo one oglądają się za przystojniakami. Nihil novi. To, że kobiety są atrakcyjniejsze w makijażu ( pomijam już skrajności, gdzie wrzucają na siebie tony tapety szpachlą) to również nic nowego. Pewnie większość widziała laskę i wieczorem, a później rano i dostrzegła różnicę Czasy są takie, że i nam facetom kilka punktów w wyglądzie może skoczyć. Ćwiczenia, ciuch, fryz + gadżety i już jest lepiej. Jak ktoś chce się jeszcze malować to cóż.. jego sprawa Podejrzewam, że jakby zniknęły wszelkie make-upy to pań po 30 już byście nie tknęli
 6. Testy wyżej wymienione są może i fajne, ale nie zawsze dadzą ci prawdziwą odpowiedź. Możesz go wykonać np tydzień później i już wynik niekoniecznie będzie identyczny jak wcześniej. Moim zdaniem lepiej nabyć podstawową wiedzę dotyczącą wyników ( numery enneagram, typy osobowości MBTI) i dopasować swoją osobę do tego. Mi pomogło.
 7. Na studiach miałem kumpla, który już wtedy wiedział o co chodzi w tym całym bajzlu. Miał kobitę od x czasu, żadnego " i love you", żadnych kwiatów itp. On jest facetem i do niego należy podejmowanie ostatecznych decyzji. Nie rozumiałem tego. No za cholerę nie chciałem widzieć, że to tak właśnie trzeba postępować. Kompromis itd to było moje motto. A facet mi to tłumaczył, pamiętam jak dziś. Na spokojnie, żadnych emocji, same informacje i przykłady. Dlatego rozumiem takich gości, sam przecież postępowałem podobnie. Nie chciałem dojrzeć tego co DZIŚ uważam za oczywiste. Bywa. Myślę, że wielu z nas jest przykładem tego iż jak ktoś chce znaleźć to znajdzie. Wiedze, informacje, sposoby postępowania. Czy warto komuś wpajać na siłę swoje przekonania i "zmieniać" innym życie? Nie każdy ma otwarty umysł w wieku jakim się znajduje. Dojrzewamy inaczej, a czasami nawet wcale.
 8. Może nie tyle co "szukaj", co po prostu "znajdź"
 9. Wesołych świąt wszystkim, zdrówka, wytrwałości w dążeniu do realizacji zamierzonych celów, no ogólnie wszystkiego najlepszego.
 10. A w przyszłym roku na polskim rynku ukaże się płyta "Samcze kolędy" Dobrej zabawy Panowie.
 11. Czekam na podobny artykuł, ale skierowany do mężczyzn 30+: "Stefan ma 30 lat. Za sobą sześcioletni związek. Andrzej – wraz z ukończeniem 33 roku życia, zakończył swój 13-letni związek. Jak twierdzi, o trzy lata za późno. Obaj wierzyli, że to miłość na zawsze. Mieli plan na życie: wspólne mieszkanie, ślub, dziecko. Życie napisało dla nich inny scenariusz. Znów zaczynają wszystko od nowa. Dziś Stefan potrafi już przyznać, że od lat żył w toksycznej relacji. Wzajemne pretensje o te same sprawy, kłótnie bez finału, przemilczane problemy i inni mężczyźni w jej życiu. Związek Andrzeja nie zakończył się spektakularną awanturą. Nie było zdrady ani codziennych awantur, ale jego zdaniem było coś równie trudnego. Jej wieczna niedojrzałość i strach przed poważnymi decyzjami. Tak naprawdę nigdy nie dała jemu do zrozumienia, że jest dla niej kimś ważnym. Uznał, że nie ma sensu dłużej czekać. W końcu mam już 30 lat, ona się nie zmieni .... Czy Stefan i Andrzej bardzo różnią się od innych mężczyzn, którzy stanęli właśnie przed wyzwaniem - życiem w pojedynkę, poszukiwaniem kolejnej osoby, której mogliby zaufać? Czy ich obawy są słuszne? Co tak naprawdę czują single z odzysku? Macie podobne doświadczenia?" Tak więc mężczyzno 30+, nie bój się odchodzić od swoich licealnych miłości. One nie mają skrupułów, a Ty będziesz miał?
 12. @Dobi dokładnie ten sam typ u mnie. Przed rozwodem już jakieś knajpy no i oczywiście obowiązkowo portale randkowe (tak, przed rozwodem portale) Podobno to już nie miało znaczenia odnośnie wyniku sprawy rozwodowej. Cóż poradzić, niektórzy po prostu lubią żyć na krawędzi. Innymi słowy, kijem Wisły nie zawrócisz.
 13. @GluX dziwne, blokada nie przepuszcza
 14. Mam 50% skuteczność. Jeden kumpel przyjął do wiadomości sposób rozumowania kobiet etc. Przegląda forum, nawet audycji Marka czasem posłucha. No i najważniejsze, rzeczywiście zmienił się mentalnie. Jak komuś zależy to i wiedza go znajdzie. Drugi to już nie bardzo, skończyłem tylko na rozmowach. Po nich i tak kontakt nam się trochę zmniejszył. W sumie szkoda mi chłopa, bo z tego co słyszę, to po rozwodzie znów ugania się za laskami i to nie w celach "poznawczych". Znów chce się hajtać, a rozwiązanie małżeństwa było raptem 3-4 miesiące wstecz. Podsumowując, @Lesniczy wybadaj po prostu teren. Nie każdy od razu jest gotowy na zmianę podejścia. Niektórzy są po prostu pokryci grubą warstwą betonu
 15. Kiedyś pracując w korpo, na jednym ze spotkań integracyjnych jedna z dziewczyn rzuciła zbliżonym hasłem. Również chodziło o wrobienie męża w coś czego nie zrobił, a później wezwaniu policji. Wszystkie dziewoje od razu w zachwyt, śmiechy, przytakiwania. Panowie ucichli. Ale w końcu jeden wypalił do tej laski: "Pierdolnij sobie siekierą w łeb, tylko tak porządnie, a jak już będziesz zdychać na podłodze to zadzwoń wtedy na policje. Może mąż dostanie więcej lat, ale przynajmniej uwolni się od ciebie" Mniej więcej oczywiście. Kiedyś nie rozumiałem.