Skocz do zawartości

Takie tam...


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto i na ile jest bacznym obserwatorem,ale...

Czy zauważyliście u kobitek które nie do końca maja halo z kopuła jakies tiki?(nie wnikam czy nerwowe czy nie.bo w podłoze sie nie zagłebiam(zrytego gara) )

W poszczególnych przypadkach i najczesciej zaobserwowane przezemnie:
-mielenie językiem
-dziwne ruchy wargami
-chwilowe spiecia mięśni w kończynach
-nie do końca naturalne ruchy ust


czirlidky0.gifczirlidky0.gifczirlidky0.gifczirlidky0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u jednej panienki to obserwuję (obserwowałem) jak pochlała.

Na trzeźwo rezolutna dziewczyna, żywa, taka ,,charakterna'' (mam na myśli to, że umiała zażartować, odpowiednio się uśmiechnąć i tak dalej, nie wiem jak to dobrze ubrać w słowa, była takim przeciwieństwem do tych mułowatych cichociemnych, które nie mają chyba żadnych widocznych emocji, ani nic od siebie powiedzieć nie potrafią), a jak się podpiła, to jej się ryj wykrzywiał w taki dziwny, kurewski sposób. Patrzyła się tępo w jedno miejsce, albo całkowicie gdzie indziej niż w danej sytuacji powinna. :D

 

U innych pijanych panienek nie dostrzegłem tego aż tak jak u niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej popierdolone zachowania i tiki zaobserwowane przeze mnie:

 

- laska otwiera gębę i trzyma otwartą przez nienaturalnie długi czas xD Jednej zbierała się ślina w kącikach ust, ja pierdolę,

- ciągłe przewalanie nogi na nogę (i wcale nie z potrzeby lania),

- częste łapanie się za włosy, poprawianie grzywki, przeczesywanie,

- zbyt częste mruganie, serio nie polecam (pojebana sprawa) :D

- usuwanie "okruszków", chociaż na ubraniu nic nie ma :D

 

Pikacz, czemu mi przypomniałeś te pojebane sytuacje. Ty mistrzu zła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem mi czacha dymi od rozkmin%-)siedze siedze i bum....dlaczego tak jest?%-)są to tam jakies zakotwiczone tiki.ryba mnie to w jakich sytuacjach zostały zakotwiczone albo jak sie pojawiły.no ale schematy leca%-)
 

 

Najbardziej popierdolone zachowania i tiki zaobserwowane przeze mnie:

 

- laska otwiera gębę i trzyma otwartą przez nienaturalnie długi czas xD Jednej zbierała się ślina w kącikach ust, ja pierdolę,

- ciągłe przewalanie nogi na nogę (i wcale nie z potrzeby lania),

- częste łapanie się za włosy, poprawianie grzywki, przeczesywanie,

- zbyt częste mruganie, serio nie polecam (pojebana sprawa) :D

- usuwanie "okruszków", chociaż na ubraniu nic nie ma :D

 

Pikacz, czemu mi przypomniałeś te pojebane sytuacje. Ty mistrzu zła :D

1 gruba zawiecha procesów myslowych
2.nie wiem
3 zbyt wielkie parcie na wyglad oraz zwracanie na siebie uwagi
4 nie wiem
5 nerwówka.ja obdzieram butelki po piwie z karteczek%-)

nie ponizaj mnie.jestem arcymiszczem zua%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częste mruganie jest ohydne, jedna panna (ale chyba spoko, bo dawała mi w kakao bez gumy) jak mówiła to zamykała powieki, trzepotała nimi i białka oczu jej widziałem przez chwilę, myślałem że zwymiotuję jak to zobaczę.

 

Mac, ślina w kącikach ust to dla mnie obrzydliwość, okropieństwo  :o Spierdoliłbym natychmiast, wolałbym zostać na egzorcyzmach niż z taką świnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodkałem z tym że mówiła sama do siebie szeptem, albo mruczała, czy coś na ten deseń. Pytasz się co mówiła a ona że nic.

 

Też tak miewam  :D . To nic nadzwyczajnego, po prostu głośne myślenie na skutek zbytniego rozmyślania. U mnie było to związane z nerwicą natręctw. Jak ktoś mnie zapytał czego coś tam sobie mruczałem pod nosem to odpowiadałem żartem, "spokojnie to tylko opętanie"  :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.