Skocz do zawartości

Takie tam przywitanie


Trader21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rówieśnika,

 

Na tym forum docenia się ludzi nie za to co mają, ale co sobą reprezentują - szczególnie w podejściu do innych, potrzebujących wskazówek.

Jak czujesz, że możesz wnieść coś istotnego w tematykę - pisz, nawet jak masz góra kilkaset sekund.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twój post, bo napisałeś szczerze (mówienie prawdy, artykułowanie myśli wprost).

Jednak 18 linijek przechwałek zakończone 3 linijkami pogardy (stan uczuciowy określony przez brak szacunku i niechęci, nacechowany poczuciem wyższości wobec innych) nie nosi znamion odczuwania przykrości (niemiłe uczucie wywołane bodźcami ujemnymi).

 

Dla mnie jesteś Kamil czy to Ci się podoba czy nie.

 

Ok, powiedz co Ci się zjebało w Twoim wspaniałym życiu, że postanowiłeś dołączyć do grona alkoholików, luzerów, zawstydzonych i innych osobowości?

Pisz szczerze, bo jak nie to sam odgadnę ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz, nawet jak masz góra kilkaset sekund.

 

Według mnie zastrzeżenie o ograniczonym czasie nie ma tłumaczyć ograniczonych wypowiedzi i nie wyczerpywania tematu. To jest przykrywka do tego aby nie musieć brać udziału w dyskusji i ograniczać się tylko do wrzucania śmieci. Taki troll lub bot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden potencjalny powód pojawienia się tej osoby na forum. Jest on związany z jego nickiem.

Jest to nick używany przez innego blogera, który prowadzi alternatywny blog ekonomiczny. Tematyka poruszana na owym blogu zasadniczo i radykalnie podważa obecny system ekonomiczny i obnaża absurdy promowane w mainstreamie. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu jest prowadzony ostry atak przez wynajętych trolli na ten blog i wiele mądrych i inteligentnych osób o ciekawych spostrzeżeniach przestało się już tam udzielać. Według mnie była to ogromna wartość doddana. Obecnie już nie chce mi się nawet czytać komentarzy.

W związku z powyższym mam podejrzenia, że jest to część tamtej akcji mającej na celu dalsze zdyskredytowanie tego nicka, indeksowanego w wyszukiwarkach a tutejsze forum padło tylko ofiarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Tomasz Tomaszewski powiedział kiedyś, że fotografia (jako forma wyrażenia siebie) mówi znacznie więcej o fotografującym niż o przedstawianym motywie. Jak zresztą każda tworzona treść.

 

@Vasco, @Damian, @Red - IMO pod nickiem ukryty jest inny bloger, troll, albo jedno i drugie. Tak czy siak, poczekajmy na treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.