Skocz do zawartości

Oczyszczanie Organizmu


Specter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio rozmyślałem nad metodami oczyszczania ciała,ale nie wiem od czego mam zacząć.Więc mam parę pytań do Was,mianowicie:

1.lewatywy(płukanie jelita grubego i usuwanie złogów)- od jakiej zacząć (kawowa,wodna itp. ).W jakich odstępach czasu powinna być wykonywana na początku ( Słyszałem że później regularnie raz w roku) ?

2. płukanie wątroby i woreczka żółciowego - tutaj jaka metoda się sprawdza (znam tylko Mortiza) , jakie należy zachować środki bezpieczeństwa wobec tego zabiegu ?

3.Jakie książki polecacie na temat oczyszczania ciała i walki z pasożytami ?

4.inne sposoby detoksykacji organizmu jakie znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-DIATOMIT

-WIT C

-MSM

 

Po kilku miesiącach stosowania już odczuwałem poprawę. Ogólnie z jadłospisu wywalić wszystko przetworzone - jakieś polepszacze smaku itp

Gdy mamy możliwość to kupowanie jak najzdrowszych produktów.

 

Osobiście 2 lata temu robiłem test obciążeń - i miałem candide - nie jadłem niczego słodkiego przez ponad pół roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Specter napisał:

Witam

 

Ostatnio rozmyślałem nad metodami oczyszczania ciała,ale nie wiem od czego mam zacząć.Więc mam parę pytań do Was,mianowicie:

1.lewatywy(płukanie jelita grubego i usuwanie złogów)- od jakiej zacząć (kawowa,wodna itp. ).W jakich odstępach czasu powinna być wykonywana na początku ( Słyszałem że później regularnie raz w roku) ?

2. płukanie wątroby i woreczka żółciowego - tutaj jaka metoda się sprawdza (znam tylko Mortiza) , jakie należy zachować środki bezpieczeństwa wobec tego zabiegu ?

3.Jakie książki polecacie na temat oczyszczania ciała i walki z pasożytami ?

4.inne sposoby detoksykacji organizmu jakie znacie.

 

Na myśl o oczyszczaniu wątroby olejem z cytryną mam nogi jak z waty... może tylko ja tak to przeżyłem strasznie, nie wiem. Poczytaj wszystko Małachowa a o robalach Pani nazwisko ma na "S", później wpiszę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- głodówka (nie stosowałem)

- codziennie ocet jabłkowy - polecam (uwaga bo może pogonić) cześci jelita ładnie

- olej z ostropestu - stosuje kilka lat badania ok bez patologii z wątrobą 

 

jeszcze stosuje codziennie rano siemie lniane+skrzyp polny

Edytowane przez Mordimer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem płukanie wątroby metodą Mortiza którą mogę polecić. Przynosi efekty (wydala się różnokolorowe kamienie w kale).

Metoda dość hardcorowa.

Po kilku razach czułem się lżejszy na duchu i ciele,. Metody Tombaka też stosowałem, polecam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbaty antyoksydacyjne wspomagają. Stosuje od dłuższego czasu zamiennie Yerba Mate i zieloną. Do tego eliminacja wszystkiego na bazie mąki pszennej.

Picie dużych ilości wody mineralnej.

Unikanie cukrów!

 

Mi to pomogło nie być podmęczonym i łatwiej radzić ze stresem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Zenek napisał:

Stosowałem płukanie wątroby metodą Mortiza którą mogę polecić. Przynosi efekty (wydala się różnokolorowe kamienie w kale).

Metoda dość hardcorowa.

Po kilku razach czułem się lżejszy na duchu i ciele,. Metody Tombaka też stosowałem, polecam. 

 

Jak przetrwałeś mdłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżałem starając się jak najbardziej zrelaksować. Same mdłości nie były u mnie tak dokuczliwe, ale ogólne samopoczucie było bardzo nieprzyjemne.

Po którymś razie zrezygnowałem z powodu skłonności do migren, które występowały po płukaniu(nie powinno się przerywać tej kuracji, ale nie dałem rady). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Zenek napisał:

Leżałem starając się jak najbardziej zrelaksować. Same mdłości nie były u mnie tak dokuczliwe, ale ogólne samopoczucie było bardzo nieprzyjemne.

Po którymś razie zrezygnowałem z powodu skłonności do migren, które występowały po płukaniu(nie powinno się przerywać tej kuracji, ale nie dałem rady). 

 

 

 

Czyli nie tylko ja zdychałem. U mnie mdłości były koszmarne + fatalne samopoczucie. Dlaczego zdrowe zawsze musi być obrzydliwe i bolesne, a niezdrowe tak smaczne i pyszne? :((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2016 o 14:00, wojskowy33 napisał:

Swoją drogą to zabawne, że psa odrobacza się 2x w roku a ludzi wcale :D

Właśnie mnie też to zastanawia XD 

Dnia 29.05.2016 o 15:06, Zenek napisał:

Stosowałem płukanie wątroby metodą Mortiza którą mogę polecić. Przynosi efekty (wydala się różnokolorowe kamienie w kale).

Metoda dość hardcorowa.

Po kilku razach czułem się lżejszy na duchu i ciele,. Metody Tombaka też stosowałem, polecam. 

Czy wykonywałeś jakieś lewatywy (przed zabiegiem i te po ) o których Mortiz wspominał

Dnia 29.05.2016 o 16:34, Don Juan napisał:

Ja osobiście byłem na hydrokolonoterapii i powiem szczerze , że to co ujrzały moje oczy już więcej by nie chciały. Zabieg trzeba powtórzyć z dwa do trzech razy także pewnie jeszcze coś ujrzą. 

Jakoś nie mogę się przekonać do tego zabiegu :( 

 

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2016 o 14:00, wojskowy33 napisał:

Swoją drogą to zabawne, że psa odrobacza się 2x w roku a ludzi wcale :D

 

Bo pies nie jada tego co człowiek powinien jeść w zdrowej diecie. Jeśli regularnie spożywasz takie rzeczy jak chrzan, czosnek, cebula, por, ostre przyprawy. Szanse na to, że w twoim organizmie zagnieżdżą się pasożyty są bliskie zeru.

 

Przynajmniej w naszej strefie klimatycznej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, GluX napisał:

Właśnie zakupiłem ocet jabłkowy - DSM powiedział w swoim filmikach że jest świetny na pierdy - no, a ja po ojcu mam zawsze problemy z żołądkiem. Dam znać później co i jak.

siemie lniane i wywar z ostropestu mielonego - codziennie z rana zapodaj różnice poczujesz dość szybko

 

 

https://jawo2008.pl/pl/p/OSTROPEST-PLAMISTY-mielony-1kg-/487  ostropest mielony np.

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mordimer napisał:

siemie lniane i wywar z ostropestu mielonego - codziennie z rana zapodaj różnice poczujesz dość szybko

 

Potwierdzam spożywam siemię lniane "od zawsze". Codziennie piję zalane ciepłą wodą, dwie płaskie łyżeczki siemienia mielonego. Trochę glutowate i praktycznie bez wyraźnego smaku, ale się człowiek przyzwyczaja.

 

Ponadto prażę siemię i prażone ziarno dodaję do przeróżnych potraw np. sałatek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, red said:

 

Bo pies nie jada tego co człowiek powinien jeść w zdrowej diecie. Jeśli regularnie spożywasz takie rzeczy jak chrzan, czosnek, cebula, por, ostre przyprawy. Szanse na to, że w twoim organizmie zagnieżdżą się pasożyty są bliskie zeru.

 

Przynajmniej w naszej strefie klimatycznej.  

A kto regularnie tak jada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2016 o 12:09, Specter napisał:

Czy wykonywałeś jakieś lewatywy (przed zabiegiem i te po ) o których Mortiz wspominał

Nie wykonywałem. Robiłem tak ,żeby mieć w miarę przeczyszczone jelita. Przez kilka dni jadłem lekkostrawne przeczyszczające jedzenie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, bumblebee napisał:

Jak to się pije? Rozcieńczać z wodą? Zamierzam spróbować, ale nie bardzo wiem co i jak. 

tak dwie łyżki stołowe zimna woda, smakowo tragiczne, najlpiej 2 razy dziennie rano i wieczorem, uwaga może pogonić także nie przed wyjściem :D

 

 

ze prozdrowonych rzeczy dodałem czystek - pije raz dziennie, z tego co czytam radzą pić 2-3 razy dziennie, spróbuję 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.