Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

snoopy

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Świetna

About snoopy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

816 profile views
 1. Dlaczego ? Skąd ten pogląd ? Moim zdaniem własnie w wielkich miastach Panie mają ogromne wymagania widząc "atrakcyjniejsze. nowoczesne życie" i ewentualne możliwości znalezienia "nowej lepszej gałęzi". Dlatego taki odsetek singielek, bo każda wciąż poszukuje a raczej oszukuje siebie, że znajdzie księcia na białym koniu...
 2. Zazwyczaj w sytuacjach, gdy laska próboje ewidentnie ugrać coś sexem, mówię: "Ale zaraz zaraz, to tylko ja mam z tego satysfakcję ? Kto tu komu robi łaskę, że pójdzie do łóżka ? Przecież Ty z sexu też czerpiesz satysfakcję i to nawet wg. "badań amerykańskich naukowców" podobno większą ode mnie, więc o co chodzi ?" Generalnie Panowie nie dajcie się zmanipulować, kobieta wielokrotnie gra swoim ciałem i Was urabia na coś co sama porząda czasami nawet bardziej niż Wy... Polecam chodź raz spróbować powstrzymać się i nie dać jej tego co pragnie. Zobaczycie, gdy Kobieta jest naprawdę napalona, a Ty przedłużasz, czy wręcz odmawiasz sexu, zaczyna wariować a w jej głowie pojawia się istna burza myśli.
 3. Ale po co masz się w tej kwestii chamować ? nie rozmiem Końcowym celem ruchu nofap jest to żebyś mógł obcować z prawdziwą kobietą a nie własną ręką i filmikami z netu. Całuj, dotykaj i przechodź do konkretów...
 4. Pozwolę się tutaj nie zgodzić. Takie teksty niestety nie pozwolą Ci być w relacji z żadną Panią powyżej 4-5/10... Moje podejście jest takie, że należy mówić odpowiednie rzeczy w odpowiedni sposób odpowiednim dziewczyna i cieszyć się z relacji z nimi mając jednocześnie głowę na karku i forumowe rady, które wszyscy tutaj już powinni znać na pamięć. Jak mówi żydowskie powiedzenie "Ufaj, ale sprawdzaj" ja bym do tego dodał jeszcze jak mawia klasyk: "bądź ostrożny jak łasica, czujny jak chrabąszcz, jak gajowy(...)"
 5. To ona już nawet w takich tematach doradza 😂 Nie wystarczą jej podróże
 6. Świetne podejście @JacekWaw Dodałbym jeszcze, że tak naprawdę na początkowym etapie kobieta nie wyciagnie od Ciebie wiele zasobów finansowych chyba, że będziesz jej kupował/stawiał bez opamiętania, no ale nie mówimy tutaj o takim podejściu. Ja bym bardziej pilnował tego co cenniejsze może od Ciebie wyciągnać, czyli Twoją energię życiowa, wewnętrzy spokój i czas... Pieniądze/zasoby zawsze mozna odrobić. Zdradź nam jeszcze, gdzie, w jakich sytuacjach te kobiety tak łatwo poznajesz ?
 7. No właśnie o co chodzi bracia z tymi siniakami ? Już wiele razy też to zauważyłem. Jakim cudem Panny potrafią mieć więcej siniaków niż osoby trenujące sporty walki czy grające w piłkę nożna ? WTF?...
 8. Dajcie bracia spokój ewidentny "fake" w dodatku nieudolnie przepisała model tego BMW. Szkoda czasu, ale jak się domyślam naiwnych nie zabraknie i do niej napiszą...
 9. Dokładnie tak jak napisał brat @Strusprawa1 kluczem do powodzenia jest bycie ciągle zajętym. Musisz tak organizować sobie czas, planować KAŻDY dzień, aby mózg miał jak najmniej okazji do domagania się dopaminowego strzału jakim jest PMO. Ucieczka w pracę/naukę/sport/pasję/towarzystwo jest najlepszym sposobem na odwyk. Powodzenia.
 10. Zgadzam się z Tobą @Vortex of Destruction ale tutaj akurat jedno wyklucza drugie Panowie powiedzmy sobie jasno - nikt (poza jednostkowymi przypadkami), kto ma "fajne" życie nie siedzi na tinderze/badoo...taka jest prawda nie ma co w tym temacie się oszukiwać. Należy stworzyć sobie to przysłowiowe "fajne życie" a kobiety na które tak wyczekujecie natychmiast się pojawią, zapewniam Was... Tylko oczywiście wymaga to wszystko pracy, zaangażowania i czasu, a tinder ? kilka kliknięć i teoretycznie natychmiastowa przyjemność obcowania słownego z kobieta, tysiące wyobrażeń o późniejszym obcowaniu cielesnym, które i tak niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Być może zabrzmi to jak tanie hasło coachingowe, ale uwierzcie mi zacznijcie na poważnie KREOWAĆ swoje własne upragnione życie nie porzez "dopaminowe aplikacje", a za pośrednictwem realnego życia.
 11. Jestem po finansach i rachunkowości i od początku studiów inwestuję swoje prywatne środki na rynkach. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że studia wbrew pozorom bardzo przydały mi się do inwestowania na prywatny rachunek (dały mocne teoretyczne podstawy), ale nic nie jest w stanie zastąpić zdobytego po drodze doświadczenia. Polecam jak najszybciej zacząć działać na własny rachunek, nawet małymi kwotami i krok po kroku czytać WSZYSTKO co Ci wpadnie do ręki (książki, blogi, fora), zapisywać, analizować i rozmamawiać z ludzmi, którzy inwestują. Granie na demo sobie odpuść, szkoda czasu. Po latach muszę przyznać, że w tym biznesie ogromne znaczenie ma głowa. Dlatego po ogranięciu podstaw szczególnie polecam zainteresować się finansami behawioralnymi - psychologia inwestowania. Jeżeli chodzi o kontretne książki, zerknij na pozycje proponowane przez tradera21: https://independenttrader.pl/niezbednik,polecane-lektury.html Od siebie polecam książki Bulkowskiego oraz obowiązkowo Abell & Howard Wewnętrzna gra.
 12. @RockwellB1 tak jak słusznie zresztą pisałeś, powinieneś był się zwijać z tego spaceru już na etapie tekstu o zakupie papierosów i paradoksalnie moim zdaniem cieszyć z tego, że...do niczego między Wami nie doszło... Tego rodzaju historia to jedna z tych sytuacji, gdzie nie patrząc absolutnie na nic (nawet na możliwy sex), należy jak najszybciej się ewakuować ze znajomości.
 13. @mariuszzawacki Twoje problemy wynikają głównie z tego, że jesteś poważnie uzależniony od porno i masturbacji. Żadne rady braci tutaj niestety nie pomogą dopóki nie odstawisz tego żałosnego PMO. Na naszym forum oraz w sieci znajdziesz mnóstwo materiałów o tym, włóż trochę wysiłku i zainteresuj się tematem. Jeżeli rzeczywiscie chcesz coś zmienić w swoim życiu, zacznij od tego - podziekujesz mi później, zapewniam Cię. Pierwszy krok to 30 dni absolutnej wstrzemieźliwości.
 14. Srebro jest ciekawą alternatywną o dużo większym potencjale wzrostu, jednak należy pamiętać, że jest dużo bardziej podatne na wahania cenowe, co dla osób nie znających się na inwestycjach może być emocjonalnie zabójcze i spowodować sprzedaż na lokalnych dołkach. Jednak jeżeli mimo wszystko ktoś chce zainwestować w srebro polecam ETF-y, gdyż przy zakupach fizycznego kruszcu jest problem zarówno z samym przechowaniem jak i późniejsza odsprzedażą. Nie ma na co liczyć, nie dorobicie się wielkiego bogactwa na złocie, bo nie służy ono do tego. Złoto ma za zadanie utrzymać realną wartość Waszego majątku w długim terminie, jest świetną formą polisy ubezpieczeniowej na niepewne czasy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.