Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

snoopy

Użytkownik
 • Zawartość

  100
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

91 Świetna

O snoopy

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

508 wyświetleń profilu
 1. Nofap, a sex?

  Nie chcę demotywować, ale jesteś kolejną osobą popełniającą podobny błąd, który polegajaca na zbyt dużym narzuceniu sobie wprowadzonych do życia zmian. Musisz pamiętać, że mózg bardzo niechętnie i nerwowo reaguje na wszelkie nagłe zmiany w Twoim organizmie. Polecam zacząć spokojnie i stopniowo. Wybrać z tej listy jedną rzecz, max. dwie, testować przez najbliższe 30 dni i obserwować siebie. Jeżeli Ci się uda dotrzymać założonego celu i nie wrócisz do "złych nawyków" wzrośnie solidnie Twoja pewność siebie a organizm rozpocznie proces budowania nowego wzorca. Krok po kroku, nie ma drogi na skróty.
 2. Umowa o "dziecko"

  Jakoś nie klei mi się to wszystko. Panna jest niby nieśmiała, prezentuje się jako wstydliwa w kwestii sexu oralnego, a tymczasem podczas szybkiego sexu tuż przed jej pracą, rzuca Ci tekstem "kończ i spadamy"... Historia wyjątkowo nie do pozazdroszczenia, bo prawdopodobnie byłeś "zwierzyną". Plusem jest jednak to, że zwróciłes się z tym wszystkim na forum i zacząłeś w pewien sposób działać. Gdzie ją poznałeś i w jakich okolicznościach ? Ciekawe jest też, na jakiej podstawie stwierdziłeś, że jest ona samowystarczalna finansowo - jeszcze przy 3 dzieci na wychowaniu ? Paradoksalnie nie jest to łatwe do potwierdzenia. W dzisiejszym świecie nietrudno jest kreować się na taką osobę. Pozerów i pozorantek tzw. "dobrego życia" w naszym kraju naprawdę nie brakuje...
 3. I akceptowałaś to ? Jeżeli jesteś naprawdę atrakcyjną kobietą, to naprawdę nie wiem co Cię nadal przy nim trzyma. Dostałaś już tyle sygnałów, że powinnaś już dawno rozglądać się za inną "gałęzią". Wiem, brzmi to nieładnie, ale niestety taka jest dzisiejsza rzeczywistość...porozmawiaj z koleżankami
 4. Co świadczyło ? Co takiego zaobserwowałaś u niego ?
 5. Tak jak bracia napisali przyczyn może być mnóstwo, ale podobnie jak facetowi, tak i kobiecie doradzałbym tutaj szczerą rozmowę, o co tak naprawdę chodzi. Nie będzie zaskoczeniem jak powiem, że taki zwiazek długo nie pociągnie, jeżeli nie ma w nim wzajemnej chemii pożądania seksualnego. Jeżeli nie ma nic "ukrytego" w Twojej opowieści i rzeczywiście nie zaszła żadna przyczyna zewnętrza, dla której on nagle stracił zainteresowanie Tobą, spróbuj "pobudzić" go innymi technikami niż dotychczas. Musisz coś zmienić - miejsce, ubranie, makijaż, techinika czy...własne zaangażowanie. Biernym czekaniem nic nie zdziałasz. Jeżeli to nie poskutkuje...zakończ tą relację definitywnie, szkoda Twojego czasu, bo prędzej czy później ten związek i tak się rozpadnie.
 6. Moja przysięga

  Nie chciałbym demotywować, ale moim zdaniem trochę za dużo sobie narzuciłeś. Ja najlepsze efekty osiagnałem, gdy zakładałem sobie małe/drobne cele, które starałem się dzień po dniu realizować. Systematycznie, konsekwentnie, wręcz do znudzenia, trzymałem się planu np. codzienna godzinna lekcja nowego języka, czy wieczorna lektura książki. Pamiętaj, że mózg opornie i nerwowo reaguje na wszelkie nagłe zmiany w Twoim życiu. Kluczem jest, aby go tak oszukać żeby nie poczuł (i tym samym od razu nie odrzucił) nowych rozwiązań, które przemycasz do swojego życia. Czytałem kiedyś o takiej teorii, że wystarczy poświecić 20h na daną czynność, by stać się w niej dobrym amatorem (lepszym niż większosć osób biorących się za daną rzecz). Moja rada poświęć zatem najbliższe 20h, to jest ok. 40 minut dziennie przez pełny miesiąc na konkretny wyznaczony przez siebie cel i zobacz co po tym okresie osiągnąłeś. Gwarantuje Ci, że efekty będą znaczenie lepsze a Ty sam będziesz dużo bardziej dumny z rezultatów tej jednej zrealizowanej rzeczy niż z kilkudziesięciu rozpoczętych i zapewne niedokończonych celów.
 7. Kolego, targają Tobą ogromne emocje nad którymi ewidentnie nie umiesz zapanować. Dostałeś od braci już tyle cennych rad i wskazówek, że powinieneś doskonale wiedzieć co należy teraz zrobić... Jeżeli nadal jest z tym problem, krótko: Jeszcze przed tym całym cyrkiem z wariografem kończysz relację z Panią. Bez żadnej zemsty, chęci rewanżu. Grzecznie, miło i z klasą odchodzisz, dziękując za dotychczasową współpracę, życząc powodzenia w dalszym życiu.
 8. Piękne i zadbane mimo wieku

  Mówicie co chcecie, ale i tak nic nie pobije Halle Berry (51l.). Dla tej kobiety czas się zatrzymał.
 9. Piękne i zadbane mimo wieku

  A co powiecie o Magdzie Mołek ? Pani w tym roku kończy 42l.
 10. Myśl poważniej o przyszłości.

  Brzmi to jak typowy slogan motywacyjny, ale zaufaj mi, że jest w tym 100% racji: Nigdy, przenigdy nie porównuj się do innych, porównuj się do samego siebie z dnia wczorajszego i każdego dnia doceniaj to co masz oraz gdzie aktualnie jesteś. Idź do przodu, walcz i delektuj się teraźniejszością.
 11. Może źle się wyraziłem, więc sprostuję. Chodziło mi o to, że tego rodzaju reakcja "rewanżowa" jest jak najbardziej typowa dla natury kobiety i Pan Żyła decydując się na ten krok powinien się z tym liczyć (wizerunkowo i finansowo również).
 12. Po tej deklaracji sytuacja troche się rozjaśnia i jak widać wielu braci trafiło ze swoimi przewidywaniami... Mimo, że jestem absolutnym przeciwnikiem grzebania w czyichś brudach, takie historie tylko potwierdzają to o czym mówimy na forum... Najprawdopodobniej Pani nie widząc możliwości uratownia tej sytuacji, postanowiła wykorzystać obecną "skoczkomanię" do wyciagniecia dawnej sprawy na światło dzienne i ugrania tego co swoje. Czy należy ją za to potępiać ? Nie, ponieważ zadziałała tu typowa reakcja obronna kobiety. Czy Pani ugra na tym finansowo ? Tak
 13. z 30 latką ? WTF ? @PewnySiebie rozmawiałeś ze znajomym o co chodzi ? czy czasem nie o $$$ ?
 14. Długotermino nie ma zupełnie przyszłości taki układ. Jeżeli ona nie ma rzeczywiście żadnych problemów zdrowotnych, to nie jest to normalne i powinieneś czym prędzej zakończyć tą relację. Dlatego bardzo dobrze się stało, że postanowiłeś napisać o tej sytuacji i coś z nią zrobić. Teraz pora zadziałać i dokonać zmian w swoim życiu.
 15. Nowy kanał na youtube i morda przed kamerą - doradzcie proszę.

  Marku, jeśli mogę coś doradzić, a życze Ci naprawdę jak najlepiej, to mów tylko o tym na czym się najlepiej znasz, czyli na relacjach damsko-męskich. Używaj jednak łagodnego, profesjonalnego języka, nagrywając wszystko z dużo lepszym PR. Pomiń całkowicie temat hejterów (sławka, jego skody itd.) relgii, "brajanka" czy "żanetki". Musisz dla osób nie znających Cię w sieci sprawiać dużo lepsze, bardziej profesjonalne wrażenie. To moim zdaniem jedyna droga do rzeczywistego zwiększenia zasięgu forum braciasamcy.pl
×