Jump to content

Durden

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

14 Dobra

About Durden

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

959 profile views
 1. Zdecydowanie niedostępne już audycje "Kobieta jak tarantula. Czy można jej zaufać i jakie są tego konsekwencje?" oraz "Czy Panie z biblioteki są lepsze niż prostytutki i imprezowiczki?" kwintesencja...
 2. Pewnie coś w tym jest... ja osobiście nigdy nie miałem sytuacji, w której mój wzrost by mnie dyskwalifikował, ale najwyższa dziewczyna, z którą coś działałem miała coś pod 170cm. Myślę, że ładna buźka i ogólna pewność siebie stoi nad wzrostem, byle by nie być niższym od koleżanki.
 3. Tak, rano na bank jeszcze by coś wyszło przy ewentualnej kontroli, nie myślał człowiek, wiem głupota, teraz jak sobie o tym pomyśle na spokojnie to masakra. To poczułem już w klubie po samym tańcu i zachowaniu panny, ale wiadomo człowiek pijany to nie myśli.. Typie, opisałem swoją historię i tyle... widocznie Ty nigdy czegoś takiego nie doświadczyłeś i stąd teraz taki komentarz Opisałem tylko swoje odczucia po całej sytuacji, siedzi mi to w głowie od dobrych paru dni i to był główny powód napisania tego tematu 173cm. Przejmujesz się wzrostem? Jak spodobasz się
 4. Cześć! Chcę opisać sytuację, która przytrafiła mi się w zeszły weekend na imprezie w klubie. Klub jak klub, wiadomo - muzyka, alkohol i podryw na parkiecie z lepszym lub gorszym skutkiem. Cała impreza szał ciał, dużo podejść i drinków z różnymi dziewczynami na loży, gadka szmatka, dotyk, ale jednak nic konkretnego nie wyszło dalej, nie czułem tej iskry do działania. Pod koniec imprezy będąc już trochę podpitym tańczyłem przy DJ'ce i rzuciła mi się w oczy jedna laska, która tańczyła sama na takim wysokim podeście. Ok, obczajam i widzę, że panna też obcina mni
 5. Mam 172cm wzrostu, niedużo jak na faceta. Czy chciałbym 185-190cm? Niekoniecznie:) Czemu? Bo znam swoję wartości, akceptuje siebie i pasuje mi mój wzrost jak i każda moja cecha. Miałem trochę związków, najwyższa dziewczyna miała 168cm, żadnej nie przeszkadzał mój wzrost:) Wkręciłeś sobie ten wzrost jako jakąś straszną wadę i cię to cały czas blokuję. Nie musisz być wysoki, niewiadomo jak przypakowany i dziany. Musisz być pewny siebie i zdecydowany. Tego szukają kobiety - faceta, nie koleżanki. Popracuj nad tym, przestaw myślenie i będzie ok:)
 6. Tak jak wyżej obojętność, po prostu zlej temat, nie kontaktuj się z nią. Panny nie lubią ignorowania szczególnie kiedy okaże im to facet, który do tej pory okazywał zainteresowanie. Doprowadza je to do k**wicy, dosłownie.
 7. Byłem na streamie, ja to widzę tak: - audycje wrzucaj na kanał tak jak było - streamy jak masz ochotę twitch do czasu aż zejdzie ostrzeżenie potem na yt bez pokazywania czatu; zdjęcie samo jakieś i te donate'y ...i tyle.
 8. Mi dużo daje świadomość, że to tylko hormony, instynkty i że mogę mieć ten stan z każdą inną dlatego nie przywiązuje się do tej jednej. Z tą wiedzą żyję się naprawdę lżej.
 9. Niestety człowiek to tylko kolejny gatunek na tej planecie wypluty przez ewolucję. Rozwinięcie świadomości i abstrakcyjnego myślenia sprawiło, że zadajemy takie pytania. Po śmierci nie ma nic, a atomy z których zbudowane są nasze organizmy odbywają dalszą podróż. Jesteśmy wszechświatem, czymś nieprawdopodobnym i cieszmy się, że mamy tutaj swoje pięć minut.
 10. Cześć. Forum już znam dobre dwa lata kiedyś czytałem dużo, słuchałem nagrań na yt. Przez dłuższy jednak czas odpuściłem i stare myślenie wróciło, nawyki i pewne zachowania. Wracam do forum i nagrań, bo czuję, że matriks mnie trochę wciągnął.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.