Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Glies1969

Samice
 • Ilość treści

  25
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Dobra

O Glies1969

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. nie, skądże. Niech poczyta książki naukowe i dopiero niech mówi że wie lepiej
 2. Słowo klucz BETA - tylko beta będzie musiał łozyć, nic sie tu nie zmienia.
 3. Glies1969

  Czat poza forum

  Rozumiem. Nie znalazłem nigdzie wątku na ten temat, ale skoro macie swoje zdanie to trudno. "Ty już proszę nie "filozofuj". Rozumiem, chęci, że w dobrej wierze, nie mój drogi nie tędy droga." wiele silników for posiada pluginy do stworzenia gatewaya IRC... ale fakt, on nie posiada szyfrowania. Konwersacja XMPP już prędzej.
 4. Glies1969

  Czat poza forum

  Dlaczego? Przecie nikt nie mówi o wytępieniu chatbox całkowicie, ale żeby była alternatywa dla niego (albo jeszcze lepiej - gateway)
 5. jak zalegalizują to producenci narkotyków będą wkurwieni bo będą musieli odprowadzać podatek..
 6. Wiem, jest tu chatbox ale ma pewną wadę - żeby w nim rozmawiać trzeba mieć cały czas odpaloną przeglądarkę a jest to bardzo niewygodne i osobiście mnie całkiem odrzuca (na co dzień używam irc/riot/discord/skype itd.) - myślę że fajnie byłoby mieć swój kącik w którym można by pisać z braćmi np. IRC czy riot.im. Pokrótce wyjaśnię: Zalety riot.im względem IRC: - Rozmowa głosowa i wideo (także grupowo) - Przechowywanie historii rozmowy - Na serwerze matrix możemy mieć tyle kanałów zarówno tekstowych jak i głosowych ile tylko nam się przywidzi. Do tego chat tekstowy jest wzbogacony o odsadzanie linków i filmów. Ma też funkcję powiadomień czy też dodawania Emotek. Wszystko to w ładnym i spolszczonym interfejsie. Co najfajniejsze, większość z tych funkcji jest zupełnie opcjonalna. Jeżeli komuś się nie podobają, może sobie je na spokojnie wyłączyć. - Moderacja jest dużo wygodniejsza, a do tego bany są trudniejsze do obejścia (matrix wymagana posiadania konta w przeciwieństwie do IRC) Dla trolli to może być wada, ale dla administracji będzie to spora wygoda. Do tego dochodzi też możliwość kasowania wiadomości, jeżeli ktoś ostro przegnie pałkę i zapostuje coś co bardziej nada się na Karachan niż na tutejszy kanał. Być może spowodować to obawy o nazi moderacje i kasowanie niewygodnych zdań, ale sądzę że tutaj istenieje jakiś szacunek dla odmiennego zdania wśród adminów. - większość klientów IRC na Androida to porażka. Wiele z nich jest powolna i głupieje z BNC (które riot.im ma w standardzie). Aplikacja Mobilna riot.im jest całkiem responsywna i naprawdę wygodna. Ponadto domyślnie obsługuje większość popularnych serwerów IRC domyślnie. IRC i matrix - Brak centralizacji, dzięki czemu jakby ktoś się nim przypadkowo zainteresował to można zrobić myk i zmienić domyślny serwer matrix.org czy freenode na jakikolwiek inny. - Oba są w otwartym standardzie IRC: - IRC też może posiadać historię rozmów, trzeba tylko umieć skonfigurować BNC (a nie każdy to potrafi) - IRC nie wymaga rejestracji konta na serwerze Jak ktoś ma propozycję na inne komunikatory, dajcie znać!
 7. Kobiety na oszustwa reagują wzmożoną reakcją na pewność czy mężczyzna da zasoby Mężczyźni na oszustwa reagują bardziej skąpym wydawaniem swoich pieniędzy David M. Buss To czysty wyścig szczurów
 8. Glies1969

  Kobiety księżniczki

  >oglądanie tego w innym celu niż rule 34
 9. Glies1969

  Czy rasizm to wojna o kobiety?

  a tak bardziej serio na agresję trzeba reagować spokojem, wręcz zatroskaniem i elokwencją z sugestią czy nie jest mu potrzebny psycholog....
 10. Glies1969

  Historia pseudo-ambitnej samicy

  z wyglądem inteligencja nie idzie w parze. Tak było przynajmniej w moim przypadku - im brzydsza tym inteligetniejsza.
 11. tipitaka - nic oryginalnego ale buddyzm ma w sobie coś z nauki psychiatrii ekletycznej.
 12. Glies1969

  Umowa o "dziecko"

  a notarialnie? jako umowa przedmałżeńska? hehe
 13. Lepiej, może wikię w stylu wikipedii? Praca zbiorowa
 14. Glies1969

  Ignorancja kobiet

  ignoracja, głupota, nieporadność, X Y Z kobiet.. brakuje tylko przemocy wobec kobiet do kompletu
 15. Bear grylls - poradnik przetrwania w życiu
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.