Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ogrodnik304

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About Ogrodnik304

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @SzejkNaftowy, @karhu Panowie, aż tak to nie. Tak na prawdę Ona też słucha audycji Marka, I Ona na święta chce kupić młodszemu kuzynowi "Kobietopedię", żeby przestał być "Ciapowaty". Ale macie rację, dyskusja jaka się wywiązała potem była dość jałowa.
 2. Hehe, miło się słucha. Jak puszczałem mojej Dziewczynie podobne rozmowy i ostatnie nagranie Marka o tym, czy kobiety potrafią kochać, to stwierdziła, że nienawidzę kobiet.
 3. @RexerZajęte dziewczyny, to ciekawy obiekt testów. Spotkaj się, porozmawiaj, zobacz o czym ona myśli i czego chce. Potraktuj to jak naukę na przyszłość, zobaczysz jakie kobiety potrafią być, jaka jest ich logika itp. To cenna lekcja, która procentuje. Nie musisz przecież się z nią bzykać.
 4. Panowie, tak dla równowagi polecam poczytać inne teksty z tego bloga. http://heterosapiens.pl/dekalog-kobiety-w-zwiazku/
 5. Szczerzę odradzam zostawianie swojego życia dla kobiety. Takie zauroczenia zdarzają się w życiu, ale trzeba mieć świadomość, że te duże emocje się kiedyś kończą i co wtedy zrobisz? Obudzisz się obok starej kobiety, która Cię namówiła na dziecko, mieszkasz u niej, masz słabą pracę z mniejszymi pieniędzmi, znajomych i przyjaciół brak. Być może taka wizja przyszłości się rysuje przed Tobą. Podziękuj Pani ładnie za to co było, ale masz własne cele i jesteś na drodze do ich realizacji. A kobiety były, są i będą. Powodzenia i niech ta przygoda da Ci wiele nauki na przyszłość. Polecam też poczytać Kobietopedię Marka.
 6. Ja ze swojej strony dodam, że rzadko kupuje prezenty dziewczynie. Zazwyczaj gdzieś wychodzimy do kina, czy restauracji na burgera. Kwiatów, czy biżuterii nie kupiłem od 3-4 lat i tylko czasami usłyszę lekkie narzekanie. Po czasie widzę, że nie warto się za bardzo starać, jeśli prezenty dla niej, to tylko takie na których oboje korzystamy. Wtedy jesteśmy oboje zadowoleni.
 7. Znam podobną historię. Znajoma mi opowiadała, że ma przyjaciółkę, która jest po wypadku. Bidula, miała złamana nogę i wiele stłuczeń i mniejszych obrażeń. Wracała z narzeczonym autostradą, jakimś tłustym BMW. Wpadli w poślizg, niestety facet nie przeżył, ona wyszła z mniejszymi obrażeniami. I był płacz, bo nie zdążyła wyjść za mąż, za niego. Teraz została bez niczego, mieszka u rodziców i "jej życie stało się dziadowskie" - cytat mojej znajomej. Tak więc, nic z tego, że chłop umarł. Wszystkie Panie płaczą nad dziewczyną, że została z niczym...
 8. Powinieneś się szykować do rozwodu. Zbieraj dowody na wszystko, rozmowy, SMS'y, rachunki, wszystko to może być niezbędne do uratowania zasobów, które wypracowałeś. Trudna sytuacja, ale im wcześniej zrozumiesz, że jesteś robiony w konia przez tę kobietę tym lepiej. Nie możesz jej ufać w żadnym przypadku. Bracia, na pewno będą Cię wspierać.
 9. He He, ja nie palę, ale zdarzyło mi się wyjść po bułki rano. Panna musiała być trochę głodna bez śniadania.
 10. Ja widzę po sobie, że gdybym robił to co uważam za najlepsze wyjście, to bym prawie nigdy na tym nie stracił. "Rób to co uważasz za najlepsze" Niestety wola słaba, częste chodzenie na skróty i olewanie tematów, taka smutna prawda.
 11. Mam znajomego, który przed ślubem był wysportowany, krata na brzuchu. Teraz spasł się jak świniak, czasem ćwiczy, ale nie widać tego po nim. Jego żona szczupła i z naprawdę dobrą figura. Jak mi opowiadał, to żona przejęła kuchnie, ciągłe słodycze, wyprawy do fast foodów i jest zadowolona, że jej "Misiaczek" taki duży. Dał się spaść i przestał dbać o siebie, ot cała tajemnica.
 12. Ha Ha Ha, ale z niego potwór. Czyli musiał i ją i dziecko wychowywać.
 13. @Kniaź z Bajki Dzięki za podpowiedź, zajmę się zawieszeniem w następnej kolejności. Na tę chwilę mam zrobione podwozie, bo było już trochę zjedzone rdzą, i w zasadzie od nowa układ kierowniczy. Z niedrogich i wizualnych rzeczy przymierzam się do odnowienia felg i pomalowania ich na czarny mat. A ten raptor, nie znałem i powiem, że wygląda super. Swego czasu myślałem nad oklejeniem samochodu, ale nie wiem czy warto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.