Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TAW

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Donations

  1,000.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

About TAW

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @leto czemu ma służyć ta ankieta? Wybierasz dwie pożałowania godne cechy i pytasz, która jest bardziej męska. Może zrób ankietę co jest bardziej męskie: bekanie czy pierdzenie. Czemu to ma służyć?
 2. Ja biorę nadgodziny, dodatkowe prace, do ktorych dojeżdżam samochodem narażając się częściej na mandat, płacę większe podatki. Mój kolega to olewa, woli leniuchować, ma dużo wolnego czasu. Dlaczego mam płacić więcej od niego? Idąc dalej - chleb też powinien więcej kosztować dla kogoś kto więcej zarabia?
 3. Jak idziesz np. na północ i zakręcisz o 360 stopni to dalej idziesz na północ. Bez sensu @Patton.
 4. Oj nie, Panowie. Brak szacunku to poważna sprawa. Żadne rymowanki, żadne przepychanki słowne. To jest cios w samą konstrukcję ramy! Od razu chłód i poważna rozmowa, a raczej nie rozmowa tylko deklaracja, z ostatecznym ultimatum na następny raz: Wypad! Przerobione, sprawdzone. Działa.
 5. Drodzy Bracia, nie możemy siedzieć cicho. Trzeba mówić, mimo, że zbiera się za prawdę cięgi od bab i białych rycerzyków. Musimy to robić nawet jeśli nie dla nas to dla następnych pokoleń. Niech z naszej mowy jeden się uratuje - już warto. Wojny nie wygramy, jak Marek mówi, ale honor trzeba mieć i na twarz sobie nie dać pluć! Ja też rozwaliłem świąteczne spotkanie rodzinne. Podczas gdy rozmowa zeszła na matrixowe tematy o przywilejach "białych heteroseksualnych mężczyzn" o piekle kobiet, o prawach kobiet itp, itd. - sypnąłem garść prawdy rodem z forum, bez ogródek i upiększeń. Powstał skandal i histeria (dosłownie, reakcja - teatralna wręcz, przerosła moje oczekiwania i zaskoczyła mnie intensywnością. Zwłaszcza pewnej studentki z UK - tam dopiero musi być propaganda!), wyzwiska mizogin, szowinista... Rozjebane spotkanie, czułem się obrzydliwie... Poszedłem sobie za niedługo. Skisła atmosfera nadal wisi, nikt się do mnie nie odzywa. Czy dobrze zrobiłem? Mam nadzieję, że komuś coś zaświta, zastanowi się. Obudzi. Poza tym jeśli bym siedział cicho - też bym czuł się dziś wstrętnie. Dobrze, zrobiłem!
 6. @HumanINC popraw ten lapsus w tytule! Dno!
 7. https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/170819538-Australia-W-Handsome-Her-mezczyzni-placa-wiecej.html
 8. Tak, szkoda tylko, że w kontekście gwałtu na mężczyźnie wymienia gwałt analny, waginalny, oralny podczas gdy kobietę można dziś zgwałcić nawet dowcipem.
 9. Warto. Ale musisz wiedzieć, że żeby mieć z tego przyjemność czeka Cię trochę wysiłku. Łatwo się zniechęcić bo nie przyjdzie nic tu łatwo. Zresztą to pewnie wiesz skoro cztery lata grałeś. Druga sprawa: nie z nut. Nuty ograniczają. Prawdziwa gra to gra ze słuchu. I nie jesteś na naukę za stary. W drogi sprzęt nie inwestuj. Starczy kibord z półważoną ale pełnowymiarową klawiaturą.
 10. @Still Dziękuję. Choć też od razu poznałem cytat, dziękuję. Przynajmniej przeczytałem jeszcze raz i jeszcze jeden szczegół został w głowie. Do wszystkich. Nie czepiajmy się. To się powinno czytać na okrągło, dzień w dzień, bez wytchnienia. Żeby weszło do naszych tępych, na początku, głów. Niech się wielą takie teksty na tym Forum bez ustanku, by zwiększyć prawdopodobieństwo, że każdy młody głupol, który wejdzie na Nasze Strony , zawiesi na Nich oko, nie zamknie je zawiedziony lawiną pobocznych tematów. Były już tu wyrażane stanowiska aby Forum zamknąć i pozostawić "tylko do odczytu". Coś w tym jest. Osobiście szkoda by mi było ale fakt, że najważniejsze jest tu coraz mniej widoczne.
 11. @Oscar, w moim wieku to już tylko na tabletkach. Ale dziękuję.
 12. @SzatanKrieger Nie będę tu robił kariery. Mam bardzo ścisły umysł i wypowiadanie się nie jest moją mocną stroną. Nie jestem tu też nowy. Znam to forum prawie na pamięć. Jest ono moje tak jak i Twoje, bez względu na to ile wody kto tu polał. Marka spytaj, jeśli nie wierzysz. Zareagowałem tak bo nie życzę sobie słuchać TUTAJ białorycerskich peanów na temat pań, jak to my przy nich tylko pompki umiemy robić. Nie dla tego, żebym miał ego wybujałe. Przeciwnie, jest zdeptane dość solidnie. Takie słowa jak Twoje truły mnie... ech, nie zdradzę ile mam lat. I kosztowały sporo - majątek, więzienie, psychikę, dzieci, wstyd, dworzec. Stanąłem na nogi tutaj. Nie wolno tu tego pisać, mam nadzieję, że byłeś pijany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.