Jump to content

TAW

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  1,200.00 PLN 

Community Reputation

43 Świetna

About TAW

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli, rozumiem, jeśli po opłaconej kolacji dochodzi do "wykonania usługi", Ty traktujesz koleżankę przedmiotowo. Olewasz tzw. grę wstępną, nie dbasz by było jej dobrze, by doszła, tylko ją ruchasz jak dziwkę. Bo jeśli nie to nie będzie to "prosty handel wymienny". Ona będzie górą - kolacja + przyjemność, Ty - tylko przyjemność.
 2. @Patton wymaż przecinek przed spójnikiem "i"! ???
 3. @Libertyn @leto co proponujecie w zamian. Blue pill? Ja go ponad 40 lat przerabiałem. Wszystkie fazy, bialorycerstwo, pantoflarstwo. Skończyłem wykończony psychicznie, bez majątku, z długami i wyrokiem. Dzięki forum stanąłem na nogi. Z kobiet nie zrezygnowałem. Wodzę je teraz za nos. Nie jestem już frajerem. Kilkadziesiąt lat za późno ale dobrze, że w ogóle. Dzięki forum, dzięki takim filizofiom jak red pill. Ma toto wady ale jest jak demokracja - do dupy ale nic lepszego nikt nie wymyślił. Co proponujecie w zamian?
 4. @Still podaj, proszę źródło. Cicho jest na ten temat w wyszukiwarce. A bez źródła trudniej dyskutować.
 5. Treningi interwałowe (HIIT), Tabata. Wpisz w YouTube. Gorąco polecam.
 6. @leto czemu ma służyć ta ankieta? Wybierasz dwie pożałowania godne cechy i pytasz, która jest bardziej męska. Może zrób ankietę co jest bardziej męskie: bekanie czy pierdzenie. Czemu to ma służyć?
 7. Ja biorę nadgodziny, dodatkowe prace, do ktorych dojeżdżam samochodem narażając się częściej na mandat, płacę większe podatki. Mój kolega to olewa, woli leniuchować, ma dużo wolnego czasu. Dlaczego mam płacić więcej od niego? Idąc dalej - chleb też powinien więcej kosztować dla kogoś kto więcej zarabia?
 8. Jak idziesz np. na północ i zakręcisz o 360 stopni to dalej idziesz na północ. Bez sensu @Patton.
 9. Oj nie, Panowie. Brak szacunku to poważna sprawa. Żadne rymowanki, żadne przepychanki słowne. To jest cios w samą konstrukcję ramy! Od razu chłód i poważna rozmowa, a raczej nie rozmowa tylko deklaracja, z ostatecznym ultimatum na następny raz: Wypad! Przerobione, sprawdzone. Działa.
 10. Drodzy Bracia, nie możemy siedzieć cicho. Trzeba mówić, mimo, że zbiera się za prawdę cięgi od bab i białych rycerzyków. Musimy to robić nawet jeśli nie dla nas to dla następnych pokoleń. Niech z naszej mowy jeden się uratuje - już warto. Wojny nie wygramy, jak Marek mówi, ale honor trzeba mieć i na twarz sobie nie dać pluć! Ja też rozwaliłem świąteczne spotkanie rodzinne. Podczas gdy rozmowa zeszła na matrixowe tematy o przywilejach "białych heteroseksualnych mężczyzn" o piekle kobiet, o prawach kobiet itp, itd. - sypnąłem garść prawdy rodem z forum, bez ogródek i upiększeń. Powstał ska
 11. @HumanINC popraw ten lapsus w tytule! Dno!
 12. https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/170819538-Australia-W-Handsome-Her-mezczyzni-placa-wiecej.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.