Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tomekbat

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  446
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomekbat last won the day on October 6

tomekbat had the most liked content!

Community Reputation

315 Świetna

About tomekbat

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Ale tu mowa o prawdziwym doktorze, medycyny, a nie takich doktorów od sprzedawania pstrągów
 2. UWAGA! MUSICIE PRZEWINĄĆ DO 1:10!!!!!! NAGRANIE MA 2 GODZINY A ROZMOWA Z NERGALEM TO JEJ CZĘŚĆ. Nergal pojawia sie po godzinie. @Marek Kotoński Życzę Ci byś też kiedyś udzielał wywiadu jak załatwiłeś swoich stalkerów. To co opowiada Nergal, brzmi bardzo podobnie do Twoich doświadczeń. Nergal ogólnie mówi podobne rzeczy co Marek o zjawisku hejtu i stalkingu. Nergal mnie zszokował że hejtował go... Doktor Medycyny. A konkretniej kobieta, lekarka... widzę spieprzenie umysłowe dotyczy również "elyt". Wybaczcie double post ale nie mogę już edytować a znalazłem wyciętą samą rozmowę z Nergalem....
 3. Dobrze że Ci nie odpisuje. Mącisz mu tylko w głowie, zrywasz a potem zawracasz mu głowę. Nie ma przyjaźni po zerwaniu. Znajdź sobie zastępczego bolca o ile już nie znalazłaś.
 4. Tak jest. Jak w przypadku kobiet, poglądy polityczne nie zmieniają tego że rządzą nimi te same schematy. Wiec skończcie pierdolić farmazony jak jakieś szury, że globalne ocieplenie to lewacki wymysł. Jakaś opca to wykorzystuje - tak, ale nikt niczego nie "wymyślił". O nie jednej katastrofie już mówiono że to czyiś "wymysł".
 5. Jaruzelska to przykład cwaniactwa jak łatwo ludzie stojący za PRL i powiązani z nimi przepłyneły na nowe lądy po Balcerowiczu. Pewnie sami częściowo odpowiadają za transformacje a Balcerowicz z Wałęsą byli ich marionetkami.
 6. Z Ziemkiewicza taki eurudyta jak z hejterów Marka biznesmeni i milionerzy. Głupek który nie umie zrobić researchu przed swoimi wpisami i niezmiennie od lat się kompromituje w mediach. Omijam wysrywy tego typka szerokim łukiem w sieci a zwłaszcza w telewizji. Nie dziw że TVP szoruje głową po betonie jak daje programy takim typom jak Ziemkiewicz.
 7. Co za pustka, bez urazy. "Od dzisiaj Ty mnie utrzymujesz", ja bym podziękował za kobiete z taką mentalnością. Choć wiem że większość by tego chciało to wolałbym by wprost tego nie mówiły.
 8. Nie ma co się pieścić, rzuca się do powinien dostać w cymbał, tylko lżej niż młody, żeby wstrząśnienia mózgu mu nie spowodował, i odszkodowania nie musiał płacić. Jestem zdania że - rzucasz się z łapami - dostaniesz odwet, niezależnie kim jesteś i jakiej płci. Byleby nie było tak, że na plaskacza ktoś w odwecie kości łamie... chyba wszyscy wiemy o co chodzi... o zdrowy rozsądek.
 9. Kojarzyłem gościa, nie lubiłem jego filmików juz wcześniej i mnie drażnił, nie miałem zbyt wysokiego mniemania o jego inteligencji, ale teraz już nie mam wątpliwości że to skończony kapiszon. Żeby być tak ślepym na to co się wokół Ciebie dzieje, i nie widzieć że dyskryminowany jest każdy, niezależni czy jest prawakiem, lewakiem. Tacy ludzie mają zerową wiedzę o polskim sądownictwie, do tego zauważyłem że większość z nich nie ma wielu doświadczeń z kobietami i swoją "wiedzę" budują na teorii zaczerpnietej z wyselekcjonowanych feministycznych źródeł. Niczym się nie różnią od szarych ludków z Komunistycznej Korei, a mają się za eurudytów i socjologów.
 10. Babska ciekawość. Można zamknąć temat To Tylko tyle i aż tyle.
 11. Tak się czasem zastanawiam że chce Wam się sprawdzać kobiety. Sam byłem w jednym związku ostro oklamywany, ale co niby zmienia to że przylapie na kłamstwie, skoro potencjał na bycie klamczucha i tak się pojawił. Szkoda mi czasu żeby mieć kobietę, która wymaga "sprawdzania" i potem w głowie będę filtrowal każde jej zdanie pod kątem kłamstwa. Wystarczy że godzimy się na jedno elementarne, mitologiczne kłamstwo, czyli zanizona ilość bolców w przeszłości. I miałbym poświęcać czas na sprawdzanie codziennie gdzie jest, z kim, nie chce mi się. Przeciez jak będzie się chciała puścić to zrobi to nawet w waszym mieszkaniu gdy partner będzie w pracy.
 12. japierdole, gość chce sie "angażować" z laską która miała w sobie 50 penisów. Nie wierzę. Jakby miała 100 penisów w przeszłości to chyba byś sie oświadczyl od razu
 13. @Marek Kotoński Na Netfliksie jest Punisher i będzie Wiedźmin
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.