Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tomekbat

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  347
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomekbat last won the day on October 6

tomekbat had the most liked content!

Community Reputation

223 Świetna

About tomekbat

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Upokarzać publicznie. Nie wiem. Zapytaj psychologów którzy pracują w resocjalizacji. Ja bym najgorszych odstrzeliwał, a takich średnich tylko kastrował.
 2. Klub, religia, kraj, orientacja, preferencje, kolor majtek, nie ważne, zafiksowani psychopaci zawsze znajdę tematyke którą będą racjonalizować swój bantytyzm i patologię.
 3. Kiedyś mieszkałem z takim Ukraińcem który opowiadal mi że spędził 2 lata na wsi, odłączony od bodźców, mediów, czytał tylko książki. Opowiadał że to go odmieniło o wzbogaciło definitywnie.
 4. Poznaje się w obu przypadkach, tylko trzeba w przypadku obu wyróżniać wyjatki od reguły - tych, którzy pomagają Ci dla podbicia własnego ego i poczucia "miłosierdzia" WE WŁASNYCH OCZACH, oraz tych którzy cieszą się Twoim sukcesem bo liczą na rady, inspiracje, lub są Tobą zwyczajnie zafascynowani.
 5. Mam jednego przyjaciela, i dwóch bardzo dobrych kumpli, ale przez różne czynniki głównie rozmawiam z jednym z nich. Jestem wdzięczny za to że mam chociaż te 3 osoby, zwłaszcza mój najlepszy przyjaciel jest warty więcej niż stado chałastry która jest przy Tobie gdy ma z tego korzyść. Zrobiłem kiedyś rachunek sumienia i wypierdoliłem - proszę zwrócić uwagę - ja nie wyrzuciłem, tylko wypierdoliłem masę osób z życia, które były przy mnie tylko wtedy gdy czegoś chciały lub akurat sobie o mnie przypomniały. Raz w roku mam także możliwość spotkać się z paczką dobrych znajomych na 2 dni, ze względną na pewien rodzaj imprezy corocznej. Mi to wystarczy. Byleby rodzina była zdrowa i pieniążki się zgadzały, jakiś cel w życiu w końcu poznać. Obsada zawsze się zmienia. To tylko obsada. I to też jest część Matrixa, tak jak i związki, ale postawię śmiałą teze - trudniej nawet wyjść z Matrixa "przyjaciol" niż Matrixa "miłości". . A może być też taki dzień, w którym nawet mój najlepszy kumpel zniknie z pola widzenia. Rodzimy się sami i tak też umieramy, trzeba o tym pamiętać.
 6. FitDaria niestety ma klapki na oczach, ale w końcu uderzy o beton rzeczywistości, jak bardziej wgryzie się w środowisko feministyczne, i zobaczy jak jest ono toksyczne, zepsute, i pełne hipokryzji. Wtedy pokornie wróci do nas
 7. I znowu, kolejny bieda argument Korwina. Zapierdalam prawie codziennie po 8-10 godzin, i gdy mam czelność nie zgadzać się z "wolnorynkowymi" (Korwin nie propaguje kapitalizmu tylko anarchokapitalizm) to słyszę że myślę że pieniądze to z drzewa. Z takimi tekstami to do swoich córek lub bezrobotnych żon.
 8. Korwin karmi bredniami ludzi skutecznie od kilkudziesięciu lat, i taki efekt że 6% obywateli nie rozumie pozycji w jakiej jest i będzie Polska z niezależnych od siebie względów, i snuje komunały o anarchokapitalistycznym państwie. "Po co mają dawać? Niech przestaną zabierać!" - i inne tego typu rzygowiny merytoryczne.
 9. Ok. Powiedz to ludziom chorym na raka płuc - paliliście całe życie to sami płaćcie za chemię, trzeba było się liczyć z konsekwencjami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.