Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tomekbat

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  663
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomekbat last won the day on October 6 2019

tomekbat had the most liked content!

Community Reputation

615 Świetna

About tomekbat

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

614 profile views
 1. ale nie mieszajmy może naszych prywatnych wierzeń i religii do analizy sytuacji ekonomicznej i potencjalnej wojny
 2. Niemiecka policja bywa brutalna bo mają na głowach agresywne gangi emigrantów. To samo w Holandii. Akurat mieszkałem jakiś czas w tych rejonach i wiem jak to wyglada. Murzyni się tam zwykle lepiej asymiluja niż Arabii, którzy chodzą wciąż w grupkach i zachowują jak bydło. Oczywiście o zachowaniu Polaków głównie się źle mówi. Tylko że Polak mnie nigdy na ulicy w Niemczech i Niderlandach nie zaczepił, a Arabi owszem.
 3. A ja ugryzę temat z innej strony. Tutaj proszę zgłaszać pomysły, jakie mają możliwości pomocy Markowi osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy ani środków którymi mogliby go wesprzeć finansowo w czasie procesów. Co moze zrobić szary Kowalski z forum BS, niezależnie od wieku i statusu społecznego? Proszę tu zgłaszać swoje pomysły na działania, które my szaraki możemy podejmować, osobno lub zorganizowanymi grupami. Ode mnie podstawowe pomysły: - Zgłaszać każdy film hejterów, umiejętnie do YouTube. Jeśli ktoś z Was jest szpecem youtubowym, niech da tu jakieś screeny i przewodniki dla innych co gdzie i jak klikać. - Bronić Marka w komentarzach na youtube. Tutaj można by opracować najlepsze teksty i formuły, którymi można ripostować wściekłe bydło, jakie konstrukcje słowne są krótkie i zwięzłe i zostają w głowie, np "daj dowody. Znam Kotońskiego od lat, i wiem że to nieprawda" itd itp. Zapraszam do podawania pomysłów z których później można opracować konkretne działania. I jeszcze jedno. Piszcie tutaj jakich działań i zachowań powinniśmy unikać w obronie Marka, by mu nie zaszkodzić. Moim zdaniem należy nie przejmować języka hejterów, mimo chamstwa i wyzwisk z ich strony zachowywać spokój i kulture wypowiedzi oraz argumenty. Niech ludzie patrzą i widzą, że Marek i Bracia Samcy zachowują kulture mimo wyzwisk i oszczerstw wrogów.
 4. temat mi się zdublował - DO USUNIĘCIA
 5. Ja sie dostosowałem do czasów i Wam też polecma. Jak osiągne swoje cele nie będę chciał do stałego związku kobiety drastycznie biedniejszej ode mnie, o ile bede chciał się wiązać na stałe.
 6. @Mosze Black ma racje, zwłaszcza że reklamy mogą być nieinwazyjne, jakieś bannery na górze i na fole.
 7. @Marek Kotoński Odnoszę wrażenie po audycjach i postach w tym wątku że powoli dobijasz do granicy wytrzymałości, i może warto byłoby zrobić krótka przerwe od internetu. Z postów Twoich czuje jak głowa Ci z nerwów już buzuje. Każdy ma swój limit wytrzymałości, a Twój mam wrażenie jest na wyczerpaniu, lub już sie wyczerpał i leci na kredyt.
 8. Ja akurat wolę taki rodzaj mielonki do posmarowania, posypie jeszcze pieprzem, i lepszej kolacji nie ma.
 9. Ja kiedyś patrzyłem na Kanistrowo z ciekawości ale szybko się znudziłem, włochaty skunks wydala z siebie tylko potok przekleństw i oszczerstw, dwie feministki tam siedzą i udają oświecone, a przyzwalają na obrażanie Marka od najgorszych i jego rodziny. Kanister manipuluje treściami z forum na potęge, jak spędzacie tu troche czasu a potem poczytacie jego brednie to zaczniecie myśleć że zyjecie w alternatywnej rzeczywistości (albo raczej on w niej żyje).
 10. @nightdreamerJa Ci oczywiście współczuje, ale kurwa, z drugiej strony to jest niepojęte. Rozumiem że mimo wiedzy, audycji Marka i wiedzy z Red Pilla można dać się naciąć - jesteśmy tylko ludźmi, ale dzięki tej wiedzy nawet jak się damy naciąć, to szybko zauważymy gierki i schematy, a Ty mimo tego jeszcze siedziałeś przy wódzie i się dołowałeś jak nowicjusz, pozwalałeś jej na wybieranie kumpli, którzy pewnie po dużej ilości procentów rżnęli ją w każdą dziure kiedy Ty płakałeś w domku. Po tym jak Ci na 3 spotkania w miesiącu powiedziała co powiedziała, powinieneś już zacząć pakować rzeczy i oprzytomnieć skoro posiadasz "wiedzę tajemną", a Ty jako masochista dalej brnąłeś. Dlaczego? Jak? Czemu?
 11. Bracia, co z gromadzeniem zapasów kiedy nie ma się do dyspozycji jakiejś piwnicy lub innego pomieszczenia w którym jest chłodno. Czy puszki z konserwą mogą zacząć się wtedy psuć?
 12. To że Ziemia jest przeludniona jest faktem, ale nie mam wiedzy by naturalnie miało się to poprawić. Kto wie czy wirusy które co jakiś czas są wypuszczane nie są częścią tego planu. Tylko nie powinno to działać losowo, a "poświęcić" powinno się najgorsze jednostki, terrorystów, zagrażających bezpieczeństwu normalnych ludzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.