Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tomekbat

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Świetna

About tomekbat

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzieki dramie Marka z Dominikiem Bosem. Gdyby nie Awiec nie dowiedsialbym się o tym forum. Więc szczęście w nieszczęściu.
 2. Gwiezdny pył jak nie wiesz wystarczy powiedzieć Nie zamiast cwaniakować i wyzłośliwiać się na siłę. Mam nauczkę i już z Tobą w interakcje na forum nie będę wchodził. Bez pozdrowień
 3. A wiesz koleżanko gdzie obejrzę film o Joanny D'Arc z polskimi napisami?
 4. Pani była pod wrażeniem że chce zrobić z niej podświadomie zastępczą mamusię której nigdy nie miałem. Powiedziała mi że nic jej tak nie podnieca, jak niezaradny emocjonalnie facet szukający opieki. Wyszła z niej bestia, chciała seksu codziennie, mówiła że moja cipowatość ją rozpala, że brzydzą ją bad boye. Powiedziała min. że kiedy widzi mnie załamanego, muszelka jej od razu wilgotnieje. Gdy tylko zaczynałem się ogarniać, robiłem się silniejszy, ona od razu traciła zainteresowanie i szukała bolca gdzieś na jakichś forach o depresji i problemach mężczyzn, składała propozycje tym najbardziej nieszczęśliwym. A jak się mogło skończyć? Związek ma być związkiem, czyli współpracą, a nie opieką jednym nad drugim. Nawet z przyjaciela nie można robić swojego emocjonalnego opiekuna, bo to zniszczy przyjaźń. Więc co dopiero związek? Doszedłem do etapu kiedy najarany marihuaną i wypity paroma małpkami zataczałem się niesprawny zrozpaczony na ziemi, a ona mnie z niej zwlekała i odprowadzała do domu. Wyobraźcie sobie jaki musiałem być wtedy "męski". Mój problem polegał zawsze na tym, że moje pierwsze dziewczyny były pierwszymi kobietami z którymi łączyła mnie jakaś więź. Nie odbębniłem więzi z kobieta polegającą na opiece którą daje matka, wiec przy laskach podświadamie odrabiałem te stratę. Już na szczęście odrobiłem dawno temu to bagno i nie mam z tym problemu. W pewnym sensie wyszło mi to na dobre dzisiaj. Szkoda tylko że ta lekcja życia musiała być tak bolesna, ale nie wybrałem tego że urodziłem się z usposobieniem emocjonalnym, więc jest jak jest.
 5. Widzę że mam jeszcze chudszą niż auto wątku. Natomiast brzuch i nogi mam grubsze, bardziej przysadziste. To jest dopiero frustrujące. Masa nie idzie w ręce. W nogi i brzuch owszem.
 6. Przez relacje z matką w swoich pierwszych związkach jako młody chłopak szukałem matki w swoich pannach. Zgadnijcie jak się to skończyło
 7. Nie na pindolu sie życie kończy. Ręka to reprezentacja, manifestacja siły. Mieżą Cie po tym. Pindol jest w gaciach ukryty i kto ma go zobaczyć ten zobaczyć. Co to za porównanie.
 8. Szukam kogoś kto się ze mna założy, że ten Rockman Hipis zrobił już pania biznesmen w swoim garażu po uchlaniu jej tanim piwem. Nie wiem jak mielibyśmy to udowodnić, ale kasa byłaby moja.
 9. Masz rację Ragnar. Ale ja niestety wiele razy wybaczałem kumplom którym nie powinienem. Gdybyś wiedział, jak jeden na mnie kłamał. Mówił jednej kobiecie, że ja twierdzę, że z nią sypiam,a była to panna z którą pracowałem i niezbyt za sobą przepadaliśmy. Opowiadał zmyślone bajeczki o tym że znęcam się nad zwięrzetami. Jak słucham audycji Marka dlatego wiem co On czuje jak odpala mu się tryb mówienia o panie na S. Byłem wiele lat betacuckiem w stosunku do kumpli. Staram się teraz to zmienić. Zrobiłem przesiew i większość kontaktów zerwałem. Teraz zostało mi 2 kumpli, i wiem że są sprawdzeni. Ten koleś co wymyślał kłamstwa na mój temat, potem na kolanach mnie błagał o wybaczenie. Spoko, wybaczam, kazałem mu napisać do panny której na mnie nawymyślał. Zrobił to przy mnie, a 4 godziny później już mu poczucie winy przeszło, bo tylko użalał się jak ta panna go zdradziła z innym. Generalnie też kiedyś z nią spotkałem pare razy i stąd chciał mnie zniszczyć w jej oczach. A robił to z zemsty, bo miałem go dość i chciałem urwać znajomość, za kantowanie mnie na pieniądzach. Póżniej znów coś gadał na mój temat, to kopnąłem go w dupe. Znów błagał mnie, ale już nie byłem taki dobroduszny. Czasem się zastanawiałem czy On nie jest homo, bo jego podejście do mnie było jakby był kobietą. Przysięgam Wam. Ale z zachowania był męski, obracał kobiety, nigdy nawet żartów z gejów nie mówił. Zero aluzji. Ale emocjonalnie, zachowywał się jakby był dziewczyną z borderline. Szantażował mnie emocjonalnie, miał humorki i foszki, robił awantury za to że nie odbieram telefonów.
 10. Dokładnie Twoje ręce są normalne gdybyś zobaczył moje to byś parsknal śmiechem. O dziwo żadna kobieta nigdy się nie śmiała z moich rąk ale to nic bo ja oczy mam i swoje widzę. Mam tylko 16cm w obwodzie nadgarstka. Jak to oceniacie? Czy jest to już patologia hormonalna?
 11. Mam takie same ręce jeśli nie chudsze bracie. Dołączam się do pytania i będę obserwować ten wątek. Masa idzie mi w brzuch i nogi, nigdy w ręce. Na 1 zdj mam wrażenie że masz grubsze łapy niż ja.
 12. Ja mam 170 wzrostu tylko ale jakoś żyje. Miałem 4 kobiety, wszystkie niższe, jedna wyższa o 2cm.
 13. O boże, co ja właśnie przeczytałem. Tego gościa od Oczami Mężczyzny powinni na terapie elektrowstrząsami wysłać. Włos mi się zjeżył na głowie. Ale gość sie przejedzie. Uuuuuu, ale będzie bolało. Ale może wtedy czegoś się nauczy.
 14. Eh, biedny facet. Dobrze mój jedyny prawdziwy przyjaciel został już przeze mnie wytargany z matrixa. Chociaż o niego nie muszę się martwić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.