Jump to content

tomekbat

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  679
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

tomekbat last won the day on October 6 2019

tomekbat had the most liked content!

Community Reputation

642 Świetna

About tomekbat

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,413 profile views
 1. No fajnie Dominisiu, że tak poczułeś się przejęty i zdominowany wyrzutami sumienia. Nie zmienia to faktu że śmiałeś się z jądrobusów, jakkolwiek teraz się nie wykręcisz sztuczkami erystycznymi. Dzięki takim jądrobusom, mój dziadek by znacznie dłużej pocieszył się życiem z wnukami i prawnukami. Ale kto by się przejmował starymi facetami? Dla emerytki to by cały kraj poruszyli, bo kobiety są w końcu tylko uciśnione. 2 sprawa. Rzekoma depresja przez którą nie mógłeś wstawać z łóżka, nie przeszkadzała ci w robieniu streamów na których min. Szydziłeś z nas i turlałeś się ze śmie
 2. @tygrysek ogródek ogródkowi nie równy. Koleżanka miała taką działeczke, coś genialnego. Osłonieta drzewami, mały domek w środku, obok altanka. Było dużo miejsca. Lekceważysz możliwości ogródków dziłakowych. Jak masz kawałek ziemi to można je bardzo fajnie urządzić i mieć tam prywatność. Na taki ogródek działkowy w czasach młodości wpadało się na dymanko do dziewczyny z ogólniaka, bo jej rodzicy mieli świetną działkę
 3. @tygrysekskoro chcesz robić domek drewniany tylko na lato to nie lepiej już kupić po prostu ogródek działkowy? Wyjdzie ci znacznie taniej ten interes.
 4. Nie, Kaja Gadek jest jakaś pierdolnięta, wystarczy poczytać wywiady z nią. Do tego miała kontakty z neonazistami kiedyś. Aborcja jest potrzeba obu stronom, ja też nie muszę chcieć opłacać Karyny z patologii którą przypadkiem zapłodnie, bo taniej mi wyjdzie zapłacić za jej skrobankę w Czechach.
 5. Albo Syn Tolkiena, że takie bajki pisze
 6. To nie jest prawda że prawacy nie tworzą sztuki. Po prostu dzisiaj najbardziej masowa część sztuki - filmy i muzyka, jest opanowana przez ideologie uznane za lewicowe. Tylko jak się przypatrzyć, to w sumie co tam lewicowego poza LGBT, rasizmem itp? Reszta to promowanie kapitalizmu, i takie jest podejście dzisiejszych wytwórni filmowych i muzycznych - różnorodność rasowa i seksualna, ale dalej promowanie konsumpcjonizmu, by ich produkty się zgadzały. Najbardziej zatwardziali socjaliści nazywają to "tęczowym kapitalizmem". Zapominacie o twórcach którzy po prostu nie mówili nigdy i s
 7. Bo najciekawsze co ma do zaoferowania większość pań, to dupa. Tylko nieliczna garstka ludzi potrafi zaciekawić rozmową i spędzaniem czasu inaczej niż w pubie/łóżku.
 8. I już widzę że Włochaty jakiegoś typa który nas zareklamował przekabaca...
 9. Hejter na wykopie który na 100 procent jest Włosimierzem oszalał z zazdrości (jebać Cie ulany brudasie, jeśli to czytasz) i zaczał pisać pierdoły o Marku w komentarzu. Login to Mama-Marka, wiec to na pewno Fejmuchowski. Jeśli ktoś z Was ma konto na wykopie to zgłaszajcie go: https://www.wykop.pl/ludzie/mama_marka77/ @Mosze Red @Marek Kotoński To są ludzkie śmiecie. Głupi fejm Radio Samiec na Wykopie nawet ich wścieka.
 10. Dziś jak zwykle do herbaty włączam moje wstydliwe uzależnienie, czyli czytanie wykopu. Patrzę - jakiś link o teoriach spiskowych, co to może być. Klikam - a tam Radio Samiec, no to słucham Co jakiś czas audycje Marka wypływają na główną Wykopu, szkoda tylko że tak rzadko, ale i tak trzeba docenić chociaż to, bo wykop generuje dużo ruchu.
 11. @jankowalski1727 dobierasz ludzi ze słabych środowisk lub w tobie jest coś, co pozerów do Ciebie przyciąga.
 12. Dobrze postawione pytanie... A żeby to jedyny RedPillowiec był co się wyłożył jak świeżak w praktyce
 13. Miałem takiego kolege. Na poczatku jest śmiesznie, ale potem jego kłamstwa obróciły się przeciwko mnie i na mnie kłamał ludziom. Po sprzece niezłych rzeczy się o sobie dowiedziałem. Takich za które bym odszkodowanie w sądzie uzyskać potem przepraszał ale mniejsza z tym. Kłamca jeśli kłamie Tobie później też nakłamie na Ciebie. Uciekaj od niej. Ostatnia ex też ciągle kłamała ale w drobnych sprawach, czyli jak większość kobiet. U ciebie to już mitomanka, i pewnie skończysz jak ja przez tego kumpla.
 14. @Turop tylko że nie każdy jest w stanie w związku ze swoim fachem mieszkać w małym mieście, inni muszą w dużym. Lub po prostu od mieszkania w małym mieście dostaliby depresji. Mierzysz miarą mieszkania w małym mieście które jest dużo tańsze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.