Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tomekbat

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  534
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomekbat last won the day on October 6 2019

tomekbat had the most liked content!

Community Reputation

451 Świetna

About tomekbat

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

456 profile views
 1. @Androgeniczna Odpisze ci zaraz na PW. A tym czasem: Znów wyszła Twoja nieżyciowa postawa. Założyłaś firme (niby "sama"), wszystko fajnie, ja Ci gratuluje, nawet jeśli wszystko podano Ci na tacy, to masz - nie głodujesz pod mostem, nie musisz się kurwić za pieniądze, czyli jakiś człowiek żyje normalnie i fajnie - każdy tutaj się z tego oczywiście cieszy, jeśli nie jesteś jednostką szkodliwą społecznie. Tylko jedna rzecz mnie zbiła z tropu i wywołała uśmiech bezradności gdy Cie czytałem. Opisujesz swoją rodzinę jako "Zwykłą klasę średnią". Jeśli dobrze liczę, w okolicach początku 2000 roku studiowałaś. Twoi rodzice "inwestowali w działki itp". No to nie jest typowa klasa średnia z 2000 roku dziewczyno. To był chujowy okres w kraju, nie tak zły jak lata 90, ale bieda była konkretna. Żeby żyć wtedy w miare dobrze trzeba było iść do wojska, wielu opcji nie było. I mówisz mi że rodzina inwestująca w ziemie to jest "typowa klasa średnia". To może dla Ciebie - bo do takiego standardu przywykłaś. Typową klasą średnią była moja rodzina wtedy - ładny domek na zadupiu odziedziczony po wojnie i wyremontowany dzięki kredytowi (czyli tani jak na tamte czasy), ładny samochód - ale okupione ciężką pracą zagranicą, bez inwestowania, bo nie było z czego, tylko bierzące poprawianie jakości życia. Obiad na stole. To była klasa średnia. Twoi rodzice żyli bez kredytów i jeszcze inwestowali - to jest już zamożniejsza klasa średnia. Dlatego własnie tyle osób nie wzięło Cie na poważnie. Cukierkowy świat, w którym myślałaś że "nie są bardzo bogaci, wszyscy w klasie średniej tak mają". Mówisz że wyniosłaś z domu oszczędność - oszczędzać trzeba MIEĆ CO. Miałaś bardzo łatwy start w życiu, wygodny, dostatni, po prostu to wykorzystałaś. Wyszło na to że mieliśmy rację, bez takich warunków i startu osiągniecie własnej firmy udałoby Ci się dużo później, o ile w ogóle. Po prostu Ty nadal tego nie widzisz, nie dostrzegasz kontrastu życiowego. Ode mnie tyle w tym temacie. Jedna z moich ex była taka jak Androgeniczna. Tatuś żołnierz dorobił sie na wyjazdach (chyba Liban? nie pamiętam) i kombinatorstwach przy wojskowych własnościach, do tego odziedziczył, ale że chował krocie na konto, i mieszkali w 3 pokojowym mieszkaniu w bloku, to też sądziła że mają "tyle co wiekszosc polskich rodzin" i odruchowo była nauczona, że to nic takiego, że na każda zachcianke rodzice wyjmowali portfel. Tylko że "wiekszosc polskich rodzin" nie ma prawie bańki na koncie i swoich inwestycji. Szkoda zachodu, by takim ludziom coś tłumaczyć.
 2. Hejterka "Osz" twierdzi że będzie wspierać Włosimierza na rozprawie, by "koledzy Marka" go nie prowokowali. Niezłe jaja. Czy ta pani zapomniała jak Włosimierz pisał że napluje Markowi na twarz w sądzie? Zaproście te pannę do rezerwatu, dogada się z Androgeniczna bo też chyba żyje w innym wymiarze. Lol.
 3. @Androgeniczna start ci zapewnili pewnie rodzice. Mówiłaś coś ze masz firmę. Zrobiłaś na nią na truskawkach w Niemczech? Czy może tata / mama z majątkiem taty / facet / ci zapewnił start działalności?
 4. @Nocny Konwojent chłopie ale takie czytanie neta to ja rozumiem, konretne, a nie przewijanie facebooka i zdjęć bombelków.
 5. Niezdrowo.... Cola, soki słodzone, Monstery, herbata (słodka)... przynajmniej kawę odstawiłem dawno temu
 6. Co za inba. Dopiero zobaczyłem o co chodzi. W komentarzach u gościa oczywiście sie te dziwadła od Kanistrowa zleciały, ten od gwałtów na mamie Marka, ten od szczania, całe uniwersum Bawi mnie za każdym razem jak część hejterów udaje że robią poważne analizy i tak krytykują nas ze "chamstwo" a potem przychodzi Włosimierz, zacznają się chuje, kurwy, gówna na penisach, zwidy że każda osoba to Marek, i już elokwentna i kulturalna śmietanka w stylu tych 2 kobiet które tam przesiadują zanika, albo tego Odlotego (dopiero teraz ogarnąłem że był na tym forum) który też udaje konstruktywnego krytyka, a akceptuke posty Włosimierza Fejmuchowskiego na merytorycznym poziomie szczyn zmieszanych z gównem z delikatną nutką taniej podróbki Testovirona. Filmu tego już ex-brata nie chce mi się komentować. Nie powinniśmy robić sobie wrogów bo zaraz robi się gnój pod kuraterą hejterów Marka.
 7. Biedne kobiety znów gnębione przez patriarchat. Tym razem przez system emerytalny który pozwala im pracować dłużej niż mężczyznom. Co ciekawe, nawet lewicowa Unia kiedyś zwracała na to uwagę Polsce, ale jak zwykle PiS i Kaczyński jak przychodzi poważny temat nagle stają się "feministami" niczym Lewica.
 8. Kłaniam się - nie doczytałem przyznaje się, bez spiny.
 9. Pytanie bzdurne, bez urazy. Jak będziesz miał 60 lat wciąż nie będzie za późno na studia. Powiedz nam lepiej, dlaczego zamiast poświęcać czas na założenie wątku, nie zacząłeś przeglądać w necie kierunków które Cie interesują.
 10. Zapraszam do dyskusji na temat ataku Ameryki na Iran. Iran zapowiada zemstę. Sądzicie że znów polscy żołnierze będą ginąć przez sprawy USA?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.