Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

Oznajmiam wszem i wobec, że osobą rejestrującą się pod kilkoma kontami, która oddała 5 głosów w ankiecie z jednego IP (83.20.123.235), jest nasz stały użytkownik forum - Leviatan. Sam zresztą przed chwilą się do tego przyznał.


 


Jest to jawne złamanie regulaminu i w związku z tym forumowicz ten dostaje permanentnego bana, a w dalszej perspektywie jego konto zostanie usunięte!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Użytkownik może posiadać tylko jedno aktywne konto na forum. Użytkownik posiadający bez zgody administratora więcej niż jedno aktywne konto zostanie usunięty z forum a jego konta zostaną skasowane. Użytkownik może posiadać więcej niż jedno konto aktywne, jedynie w przypadku uzasadnienia potrzeby jego posiadania i uzyskania akceptacji administratora.

 

Tyle w temacie Leviatana. Jak system jest z d... to i są nadużycia. Modów jest liczba nieparzysta wiec ustalcie to między sobą co zostaje, nikt nie wstrzymuje się od głosu: tak lub nie. Marek się wycofał z podejmowanie decyzji na początku dyskusji, więc nie jest brany pod uwagę. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie drwa rąbią, dam wióry lecą.

 

Mam nadzieję, że teraz wszyscy, którzy insynuowali stronniczość i towarzystwa wzajemnej adoracji wśród weteranów i moderacji zrozumieją, że nie będziemy mieć żadnych oporów w wyciąganiu konsekwencji nawet wobec ludzi z którymi łączą nas wspólne poglądy i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężki i wybuchowy temat. Ja w kwestiach tych grup jestem laikiem, dlatego ograniczę się do pilnowania Regulaminu. 

Jeżeli powyższe grupy mają być traktowane w inny sposób niż mężczyźni, to o tym - końcowo, tak jak o wszystkim - zadecyduje Szef.

 

Osobiście - nie zabraniałbym im czytać forum. Ale ich aktywne uczestnictwo - mam mocno mieszane uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznym rozwiązaniem kwestii rezerwatu mogłaby być imienna, jawna ankieta.

Ale do tego niestety trzeba dużo osobistej kultury, aby w późniejszym czasie nie wypominać sobie tego nawzajem w dysputach.

 Nie można odjąć fakeów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznym rozwiązaniem kwestii rezerwatu mogłaby być imienna, jawna ankieta.

Ale do tego niestety trzeba dużo osobistej kultury, aby w późniejszym czasie nie wypominać sobie tego nawzajem w dysputach.

Większość powiedziała swoje zdanie w watku, więc chyba nie będzie problemem gdy ankieta będzie jawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.