Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

Leon, dużo racji. Tylko zauważ, że ograniczenia psychologiczne nie wzięły się z nikąd i w obecnych czasach postanowiły magicznie się ulotnić.

Jak myślisz, z czego to wynika?

Bo jak dla mnie, to przedłużenie tego, że te ograniczenia, były kiedyś bardzo fizyczne i tak im (kobietom) zostało w główkach brutalnie zakodowane. Teraz kodowania nie ma. Kod można wpisać tylko fizyczna ręka przez interfejs - klawiaturę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię - żeby utrzymać Panie przy pełnym dostępie do forum, to byś chyba nawet się posunął do sfałszowania tej ankiety. Zobacz jak namawiasz te biedne kobity i jakie pranie mózgów im robisz, sugerując jak mają głosować.

mam prawo agitować, tez w imię idei :) panie i tak zrobią, co chcą :)

 

ale sie boicie :D mamy remis, nikt nie ma ponad 50%   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie ściemniajcie mi, i nie sugerujcie, że tworzę dodatkowe konta, wcale mi nie zależy, żeby wygrać tą ankietę, bo i tak nic nie zyskuje. Od samego początku to był dziwny pomysł. Dziewczyny tu beda, czy chcecie czy nie. Będziesz pisał z Marcinem, a ostatecznie to i tak Maria :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł
Nadal nie jesteś w stanie skumać, że tu chodzi o IDEĘ a nie o realną weryfikację? Mam to narysować? Jak ktoś będzie trollował z lewego konta to wyłapie bana i się skończy rumakowanie.

Wyraziłeś swoje zdanie kilka razy i wszyscy je poznali. Zagłosowałeś, ok, masz pełne prawo.

Ale nie podważaj prawa do realizacji nowych i niesprawdzonych rozwiązań, bo nie masz żadnej do tego podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowano około 4-5 fejkowych kont przeglądających ankietę.

Ktoś sobie leci w kule.

 

Tylko mam taką prośbę/sugestię: nie usuwajcie głosów z ankiety - w końcu to, że ktoś wziął udział w ankiecie, to fakt historyczny, którego nie ma co zakłamywać. Po prostu wyniki głosowania nie muszą przełożyć się na ostateczną decyzję Marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że miejsce kobiet jest w rezerwacie, kuchni, przy dzieciach i w łóżku. Tylko w pierwszym z wymienionych miejsc mogą się nie wykazywać.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                Allah akbar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też się boisz w pewnym sensie Paweł.

 

Brzytwa - mam wrażenie że te konta się namnażają coraz szybciej. Teraz przegląda ankietę konto lucifer.pliskent zarejestrowane 9 min temu.

5 głosów było oddanych z jednego IP, gitoviec itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon, dużo racji. Tylko zauważ, że ograniczenia psychologiczne nie wzięły się z nikąd i w obecnych czasach postanowiły magicznie się ulotnić.

Jak myślisz, z czego to wynika?

Bo jak dla mnie, to przedłużenie tego, że te ograniczenia, były kiedyś bardzo fizyczne i tak im (kobietom) zostało w główkach brutalnie zakodowane. Teraz kodowania nie ma. Kod można wpisać tylko fizyczna ręka przez interfejs - klawiaturę.

 

Jakbyśmy stworzyli wioskę, to ok. Na forum powiedzmy sobie, że jest to bardziej akt symboliczny.

 

Z czego to wynika, że jest tak jak jest? To oddzielny temat by się przydał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujecie mi fałszerstwo? A to wy liczycie głosy. Jarek miał rację , wybory były sfałszowane :D dobra koniec zabawy, jestem umówiony, bye

 

Nadal nie rozumiesz, że mnie nie obchodzi kto fałszuje? To równie dobrze może być papież, angela merkel, fakir z indii albo NEO. Mnie to wali.

I nic nie sugeruję. Ja informuję jak wyglądają fakty.

 

Nie liczymy głosów. Wgląd w oddane głosy ma tylko admin i uberadmin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujecie mi fałszerstwo? A to wy liczycie głosy. Jarek miał rację , wybory były sfałszowane :D dobra koniec zabawy, jestem umówiony, bye

 

Uciekasz chłopcze? Tak nagle? Cóż się stało? Przecież siedzisz tutaj od kilku h i namawiasz wszystkich żeby głosowali tak jak Ty myślisz.

 

 

Jeśli faktycznie tak jest tzn. kilka głosów z jednego IP, to mamy przekręt jak przy ostatnich wyborach samorządowych.

Upublicznienie to jedyna droga do przywrócenia praworządności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekasz chłopcze? Tak nagle? Cóż się stało? Przecież siedzisz tutaj od kilku h i namawiasz wszystkich żeby głosowali tak jak Ty myślisz.

 

 

Jeśli faktycznie tak jest tzn. kilka głosów z jednego IP, to mamy przekręt jak przy ostatnich wyborach samorządowych.

Upublicznienie to jedyna droga do przywrócenia praworządności.

sprawdz IP i moje IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekasz chłopcze? Tak nagle? Cóż się stało? Przecież siedzisz tutaj od kilku h i namawiasz wszystkich żeby głosowali tak jak Ty myślisz.

 

Gdybym ja planował sfałszować wyniki ankiety, to nikogo do niczego bym nie namawiał, tylko od razu zajął się tworzeniem fikcyjnych kont.

 

Moim zdaniem Paweł z Niemiec nie ma z tym nic wspólnego - z Waszych wpisów co prawda też nie wynikało, że oskarżacie akurat jego, ale jakoś tak to zinterpretował. Wg mnie warto by go uspokoić, że nie jest głównym podejrzanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już to IP i nie mam dobrych wieści Panowie i Panie. Na pocieszenie dodam, że nie jesteś to Ty Paweł.

 

Wartka akcja, niespodziewane zwroty, wybory, wielka polityka, śledztwo... Więc któż jest tym Januszem Fałszującym Demokratyczne Wybory? Naciskamy niebieski przycisk na tej http://www.dramabutton.com/ stronie i?????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.