Skocz do zawartości

Uwaga! Kurewstwo się szerzy.


Rekomendowane odpowiedzi

Taki system sprawia, że każdemu, kto chciałby wychowywać dzieci w duchu rodzinnym i zgodnym z tradycją w każdej chwili mozna to zgodnie z prawem uniemożliwić.

Wykorzystanie emocjonalnego podejścia kobiety do zerwania więzi z tradycją, którą mógłby zakorzenić mężczyzna.

Dlatego islam rośnie w siłę. Prawo do dziecka ma ojciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego islam rośnie w siłę. Prawo do dziecka ma ojciec.

Nie przyszło ci do głowy, że to prastary system zabezpieczający samca? Prorok (niechaj błogosławione będzie imię jego) wiedział, że kiedyś przyjdą "feministki" i w mądrości swojej zabezpieczył nasze tyłki.

Nawiasem mówiąc tu nie chodzi tylko o stronkę. One się zbierają i wymieniają "dobrymi radami". Serio.

Wyobraź sobie grupę bab na psychotropach wymieniających się doświadczeniem w udupianiu faceta. A do tego winko czy skręcik.

To się dzieje naprawdę drodzy panowie.

 

ps. Islam piszemy z dużej litery.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Prorok (niechaj błogosławione będzie imię jego).

ps. Islam piszemy z dużej litery.

 

wroński bracie, wiem że to żartem pisane, ale jakieś takie niesmaczne w mojej opinii....

 

W temacie: Takie sytuacje były dużo wcześniej niż ta publikacja w internecie. Zaczęło się to, od kiedy kobiety orzekają w sądach rodzinnych. I dopóki tam będą siedzieć, nic się nie zmieni.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życiowe :(, ale przecież sama publikacja (zwróćcie uwagę, że to podstrona!) to prowo większe od zamachu na WTC, nie wierzę, że potraktowaliście to całkiem serio  :D Chociaż bardzo ciekawy sposób zwrócenia autorów strony na istniejący w rzeczywistości problem, gdzie mężczyzna zazwyczaj odgórnie skazany jest na porażkę. Nie jest niestety legendą, że istnieją kobiety polujące na majątki mężczyzn, jestem nawet całkiem serio przekonany, że kiedyś na taką trafiłem i za pytaniem czy mam mieszkanie nie kryła się tylko ochota na małe tete-a-tete. Szkoda, że wtedy dziecko staje się niczym innym jak narzędziem w trakcie walki i niestety "cel uświęca środki"  :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na swoje przeżycia traktuję to całkiem serio. Prowokacja prowokacją, jednak zapewne była krótkim podręcznikiem postępowania dla jakiejś jędzy. Skodinąd wiem, że "kółka udupiania" istnieją naprawdę a tego typu porady znaleźć można na forach kobiecych (kiedyś byłem ciekawy).

Po prostu mam alergię na tego typu tematy i reaguję cokolwiek silnie.

 

. Nie jest niestety legendą, że istnieją kobiety polujące na majątki mężczyzn, jestem nawet całkiem serio przekonany, że kiedyś na taką trafiłem

No, nie jest. Ja też trafiłem. Gdyby nie przypadek straciłbym o wiele więcej niż teraz się na to zanosi. Przykładowo byłbym mordercą z ładniuśkim wyrokiem . Fajnie nie?

Kojarzycie "poetkę"? Zbliżona historia. Szantaż i miłość to marne okolicznośći łagodzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop, ale wart przekazania (historia prawdziwa):

Kumpel chodził, ze swoją dziewczyną kilka lat, ale nie chciał słyszeć o żeniaczce. Nagle dziewczyna oświadczyła mu że jest w ciąży. Po jakimś czasie pokazuje nawet zdjęcie usg  dziecka. Szybki ślub po 3 miesiącach. Tuż przed ślubem, dziewczyna oświadcza, że poroniła. Półtora roku później kolega rozwodzi się.

Przy wódce po kilku latach powiedział mi, że zdjęcie płodu nie było zdjęciem ich dziecka, tylko zostało pożyczone od koleżanki. Dowiedział się jakoś o tym od "życzliwej" osoby. Oczywiście gdy dziewczyna pokazała mu to zdjęcie to nie miał głowy do tego by je weryfikować.

Taka historia o kobiecie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Twórczynie tej strony muszą być bardzo nieszczęśliwymi ludźmi (jednak ludźmi). No ale kiedy kobieta jest szczęśliwa?? Pytanie do filozofów ;)

 

Zgoda.

Jedyny minus tej sytuacji: płacimy za to my.

One nakręcają się w nieskończoność.

Najlepiej zostawić je same sobie, a płacić w inny sposób w innych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.