Skocz do zawartości

Kobieta po 40-ce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Mam na imie Tomek i mam 34 lata mieszkam i pracuje w Belgi ,4 miesiące temu poznałem kobiete na portalu randkowym,tylko że ma 45lat jest bardzo zadbana .Mieszka i pracuje w Polsce posiada własne mieszkanie .No tak jest bardzo zakochana we mnie bardzo chce żebym zamieszkał z nią w Polsce Jak  przyjeżdzam do niej to przeważnie to ona płaci,a nie zarabia dużo Jak sama mówi potrzebuje faceta pewnego siebie ,zdecydowanego,twardego,wiedzącego czego chce od życia czyli samiec alfa.Niestety ja taki nie jestem :((  Co zrobić teraz??  Ona ma 45lat ja 34lata ona za pare lat nie będzie już atrakcyjna  A pozatym ona potrzebuje tak jak pisałem wczesniej typowego samca alfa Mysle żeby zakączyć ten związek  bardzo ją kocham ale jak mnie pozna lepiej to się przekona że nie jestem typowym samcem alfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, danieloo napisał:

Ona ma 45lat

+

 

4 minuty temu, danieloo napisał:

Jak  przyjeżdzam do niej to przeważnie to ona płaci,a nie zarabia dużo

Próbuję cię złapać termin przydatności się skończył pewnie chce jeszcze szybko dziecko.

Moja ocena tego jest taka:

Daj pan spokój 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za bardzo na kobietach, a na babach jeszcze mniej, ale:
- albo widzi to, że nie jesteś alfa, ale udaje że nie zwraca na to uwagi, chce żebyś jej dziecko zrobił a następnie rzuci Cię w kąt i pójcie po alimenty
- widzi, że jesteś beta, gamma, delta czy chuj wie kto, ale z desperacji szuka kogokolwiek byleby ją bolcował

- widzi, że nie jesteś ideałem, ale zdaje sobie sprawę z tego, że i ona nią nie jest, boi się samotności i chce spróbować związku
- ?

Zacznij się zachowywać naturalnie, nie udawać alfa a wtedy poznasz jej intencje. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.