Skocz do zawartości

Wojna płci


Rekomendowane odpowiedzi

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury iluminatów pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”    Albert Pike "Plan Trzech Wojen Światowych"

 

Tutaj jest więcej.

 

https://wolnemedia.net/plan-trzech-wojen-swiatowych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak to naprawić"  ? Nie wiem jak Wy ale jak ja słyszę zwierzenia kumpla jednego czy drugiego, że ma przejebane w małżeństwie i jednocześnie wiem że jest dobrym porządnym człowiekiem, najpierw wysłucham, zadam parę pytań, później  - mówię o Forum. Wczoraj tak miałem w podróży samochodem. To są najlepsze momenty. Działajmy chociaż w taki sposób, bo świata NA RAZIE nie zbawimy. Od  grudnia gdy zarejestrowałem się na forum zdarzyło mi się tak postąpic dopiero trzeci raz. Większośc dorosłego życia w matrixie tak jak starzy w komunie. Przypominam komuna też miała nie upaść nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, doler napisał:

Naturalne jest to, że każdy naród żyje i mieszka u siebie ,a nie musi gdzieś emigrować za chlebem

Nie ma w tym nic naturalnego. Jeśli coś powszechnie istnieje w rzeczywistości to jest to część natury czy tego chcesz czy nie, bo co to niby jest? 

 

Tym, co jest naturalne a co nie szafują zwykle Ci, którym nie podoba się to co jest. Emigracja jest równie naturalnym procesem co, dajmy na to, leworęczność. 

 

Popatrz sobie lepiej na kierunki i historię emigracji Polskiej i oceń, czy to naturalne czy nie. Czemu nie siedzimy u siebie? 

 

2 godziny temu, Les napisał:

Temat Polonii amerykańskiej nie interesuje mnie i just tu nieistotny.

A powinien, bo Polacy też emigrowali, emigrują i będą emigrować. I czystą hipokryzją jest to, że o tym nie powiesz złego słowa, ale jak do nas imigrują to już źle. Przecież to się do tego sprowadza. 

 

2 godziny temu, Les napisał:

Polacy chcą pracować tylko za godziwe wynagrodzenie.

Znów patrzysz tylko na to, co dla nas jest dobre, a nie chcesz dostrzegać tych samych procesów gdzie indziej. To jak w UK się płaci godnie, to czemu Brytyjczycy nie chcą pracować na tych stanowiskach, które zajmują imigranci? 

 

Odpowiedź jest oczywista, ale ciekawi mnie czy widzisz prostą analogię. 

 

2 godziny temu, Les napisał:

A co mnie jako wyborcy obchodzą ludzie w Bangladeszu? 

Tu znów namawiam Cię, żebyś pomyślał o polskiej emigracji. To jest naprawdę prosta analogia. Nie życzę im, żeby przyjeżdżając uczciwie pracować usłyszeli od tubylców "a co mnie obchodzą jacyś Polacy?". 

 

2 godziny temu, Les napisał:

Chcecie tylko niewolników za miske ryżu do swoich januszowych biznesów. Polaków wypchać za granicę a sprowadzić roboli ze wschodu,

Ale czy Ty masz bracie 5 lat, że nie rozumiesz jakimi zasadami rządzi się rynek? Dalej, zakładaj firmę i zatrudniaj Polaków, a potem idź z torbami. Sterowanie gospodarką odgórnie już było, nie wiem czy wiesz ale to właśnie jest "lewactwo". A tego chyba pragniesz. 

 

Brytyjczyk na podstawowe stanowiska nie zatrudnia Brytyjczyka, tylko Polaka. Polak zatrudnia nie Polaka, tylko Ukraina na dokładnie tej samej zasadzie i jest to najbardziej naturalna rzecz pod słońcem. 

 

Osiągasz szczyty hipokryzji. Powiem więcej, gdyby pisał to taki Amerykanin, do którego przyjeżdża wiele nacji, a on sam zarobkowo nie emigruje nigdzie, to jeszcze bym rozumiał. Jeśli pisze to przedstawiciel rozwijającego się kraju, którego ładnych kilka milionów obywateli robi to samo co ci Ukraińcy i robi to od XIX wieku, to brzmi śmiesznie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, tytuschrypus said:

czemu Brytyjczycy nie chcą pracować na tych stanowiskach, które zajmują imigranci

Pracują, byłem w UK i widziałem, Anglicy pracują wszędzie.

 

23 minutes ago, tytuschrypus said:

namawiam Cię, żebyś pomyślał o polskiej emigracji

Już myślę. USA sie nie liczy, bo ten kraj to jedna wielka imigracja. Emigracja w Uniii jest uzasadniona, tworzymy juz prawie jedno państwo. Nie mam nic przeciw milionowi Rumunów w Polsce. To legalne. I niech oni pracują za godne wynagrodzenie.

 

23 minutes ago, tytuschrypus said:

nie życzę im, żeby przyjeżdżając uczciwie pracować usłyszeli od tubylców "a co mnie obchodzą jacyś Polacy?". 

A Ty myślisz, że jak Polacy jadą do UK czy Holandii do pracy to ich witają kwiatami i drapią po jajach?

 

23 minutes ago, tytuschrypus said:

Brytyjczyk na podstawowe stanowiska nie zatrudnia Brytyjczyka, tylko Polaka.

Zatrudni. Na budowach, w magazynach pracują i Anglicy i Polacy. 

 

23 minutes ago, tytuschrypus said:

najbardziej naturalna rzecz pod słońcem

Jest taka, że polski janusz biznesu pragnie niewolników za najniższą krajową. Poza tym go gówno obchodzi.

Bezpieczeństwo państwa, Polaków, napięcia narodowościowe, wypędzanie Polaków za granicę. Januszów to gówno obchodzi. 

 

Quote

Ale czy Ty masz bracie 5 lat

To zdanie dowodzi że ja mam racje a Ty nie.

Edytowane przez Les
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Les napisał:

Pracują, byłem w UK i widziałem, Anglicy pracują wszędzie.

No pewnie, że wszędzie, ale są branże gdzie pracują w dużej części imigranci. Ale tak Anglicy też się znajdą. W Polsce gdzieś pracują tylko Ukraińcy, że poruszasz ten temat? 

 

33 minuty temu, Les napisał:

USA sie nie liczy, bo ten kraj to jedna wielka imigracja

Zdziwiłbyś się, co na ten temat sądzą amerykańscy nacjonaliści. Tak, tak - myślą to samo, co Ty o Ukraińcach. 

 

33 minuty temu, Les napisał:

Nie mam nic przeciw milionowi Rumunów w Polsce. To legalne

Obecność Ukraińców tutaj jest nielegalna, że o tym piszesz? 

 

34 minuty temu, Les napisał:

A Ty myślisz, że jak Polacy jadą do UK czy Holandii do pracy to ich witają kwiatami i drapią po jajach?

Nie. A Ukraińców ktoś wita kwiatami? Znów pytanie - po co poruszasz ten temat? 

 

34 minuty temu, Les napisał:

Zatrudni. Na budowach, w magazynach pracują i Anglicy i Polacy. 

To tak jak w Polsce. W czym więc problem? 

 

35 minut temu, Les napisał:

Bezpieczeństwo państwa, Polaków, napięcia narodowościowe, wypędzanie Polaków za granicę. Januszów to gówno obchodzi. 

A Ciebie obchodzi, i co z tym robisz? 

 

36 minut temu, Les napisał:

To zdanie dowodzi że ja mam racje a Ty nie.

To niczego nie dowodzi. Pisanie o ja uszach biznesu co chcą wyzyskać Polaków dowodzą natomiast dziecinności i naiwności w kwestiach ekonomicznych. 

 

To napiszesz, czemu nie założysz firmy co godnie płaci Polakom? Tak żeby nie wyjeżdżali?

 

Powtórzę - migracja zarobkowa to naturalna rzecz. Migrują teraz do nas. Jak uczciwie pracują (ja kojarzę głównie takich) to w czym jest problem? Taka kolej rzeczy. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, tytuschrypus said:

W czym więc problem

Mój ostatni post bo i tak nie zrozumialeś poprzednich. O to się rozchodzi, że tania siła robocza w Pl ze wschodu i z Azji jest faworyzowana nad Polakami. To są rozmaite dopłaty, zmiany w prawie. Dąży się do obniżania zarobków - niby potrzeba pracownikow a  Polacy muszą wyjeżdżać na zachód.

 

W innych krajach nigdzie nie ma tak, że ściąga się miliony imigrantów a tubylcy emigrują za granicę w poszukiwaniu godnej pracy. Taka władza  by wtedy przegrała wybory. Natomiast w Pl wciśnie się ludziom w dzienniku, że to dla ich dobra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Les napisał:

że tania siła robocza w Pl ze wschodu i z Azji jest faworyzowana nad Polakami.

Faktycznie nie rozumiem. Jak faworyzowana? W pewnym sensie tak. Jak mam zatrudnić Polaka co będzie pracował gorzej niż Ukrainiec i chciał za to więcej hajsu to faktycznie wolę Ukraińca. 

 

7 minut temu, Les napisał:

To rozmaite dopłaty, zmiany w prawie.

Jakie niby dopłaty? Za Ukraińców? Daj namiar, bo może wykorzystam. 

 

8 minut temu, Les napisał:

niby potrzeba pracownikow a  Polacy muszą wyjeżdżać na zachód.

Potrzeba, ale nie takich co chcą zarabiać nic w zamian nie oferując albo oferując mniej. 

 

9 minut temu, Les napisał:

W innych krajach nigdzie nie ma tak, że ściąga się miliony imigrantów a tubylcy emigrują za granicę w poszukiwaniu godnej pracy.

Ale jak się u nas ich "ściąga". Do UK Polaków ściągają czy skali pojechali bo było lepiej niż u siebie? 

 

Każdy kraj z którego ludzie emigrują zarobkowo ma tak samo, o czym Ty piszesz że tylko w Polsce? Dostałeś od innego brata przykłady. Czy Twoim zdaniem tylko Polacy emigrują zarobkowo? Aha, no i ci wredni Ukraińcy. Dlatego określam Twoj sposób myślenia jako dziecinny, czy też zaślepiony ideologicznie. 

 

Z wielu krajów ludzie emigrują, nie tylko z Polski zamiast siedzieć w swoim, w którym się gorzej żyje. Kwestionujesz ten fakt? 

 

No i napisz w końcu bo unikasz odpowiedzi czemu nie założysz firmy i nie zatrudnisz Polaków płacąc im godziwie? Bo pokrzykiwać i wyzywać od januszy i wyzyskiwaczy to każdy potrafi. 

 

Ja zatrudnię tego, kto dostarczy mi lepszą albo taką samą jakość, a jak najniższą cenę. Tak bracie działa rynek, działał i będzie działać po wsze czasy. Zakładam że socjalizmu i lewactwa nienawidzisz jak psów, co nie przeszkadza Ci myśleć jak typowy socjalista, tylko przez nacjonalistyczny zamiast klasowego filtr. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.