Skocz do zawartości

Fleshlight - masturbatory - opinie


android93

Rekomendowane odpowiedzi

witam ;)

zastanawiam sie nad zakupem takiego gadżetu:

https://www.seks-shop.com.pl/masturbatory_fleshlight.php?pro_id=3838&fleshlight_-_pink_lady_value_pack

 

miał ktoś z tym styczność, czy warto? :)podobno fleshlight ma najlepsze, pytanie czy nie przereklamowane? :) 

Chciałbym poznać jakieś opinie, zanim wydam na to kasę ;) 

z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @android93,

 

Akurat tak się składa, że kilka lat temu z nudów kupiłem sobie coś takiego ?

 

Kupiłem Fleshlight ,,Stoya" czy coś takiego, nie wiem dokładnie jaki to jest model bo szczerze mówiąc ostatni raz używałem tego w tamtym roku :)

Polecam kupić do tego lubrykant na bazie wody (najlepiej duża tuba) :D

Jak już kupować taki masturbator to za kilkaset złotych bo te tańsze to strata kasy,

 

Najlepiej jak np. robisz sobie przerwę z 1 tydz od fapania i do tego ciągle ćwiczysz mięśnie kegla wtedy naprawdę można mieć z tym odlot,

Cała zabawa polega na tym by nie trzymać tego w dłoniach, umocuj to gdzieś czy jak.

 

Plusy:

* materiał jest naprawdę zbliżony do prawdziwej pochwy

* możesz zalewać formę kilka razy dziennie i nie będzie dwóch kresek ;)

* istnieje możliwość podgrzania fleshlighta przed zabawą dla bardziej realistycznych doznań

* jeżeli uważasz, że seks z prostytutką to czysto mechaniczna zabawa to taka zabawka będzie świetnym zamiennikiem (koszt jednorazowej wizyty u divy a użytkowanie nawet kilkuletnie)

* możliwość regulacji ciasnoty

* jak jest się prawiczkiem (albo i nie) to można poćwiczyć przed prawdziwym seksem (jak uprawiałem seks z dziewczyną pierwszy raz w życiu to nie mogła uwierzyć, że jestem prawiczkiem a to wszystko dlatego, że ćwiczyłem na tej chorej zabawce ?)

* realistyczny wygląd (zachowanie łechtaczki, warg itp.)

 

Minusy:

* Niestety trzeba się zaopatrzyć w specjalny puder, który przywraca początkowe właściwości takiej pochwy (bez niego materiał zacznie się coraz bardziej lepić)

* po kilku miesiącach wnętrze zabawki wygląda na dosyć wyeksplatowane (w swojej nawet zrobiłem małe dziurki)

* trzeba co jakiś czas nawilżać lubrykantem podczas zabawy

* a po wszystkim -> rozkręcanie, czyszczenie, suszenie, składanie.. - zabiera trochę czasu i wtedy przychodzą myśli ,,a w dupę z tym.. normalnie biorę papierek i jadę na ręcznym"

* niestety nie jest to kobieta więc dalej będzie ,,czegoś" brakowało.

 

Przez ten Twój temat chyba poszukam gdzie zostawiłem swoją... :D

  • Like 1
  • Haha 7
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎02 o 17:13, Pawel93 napisał:

 

* jak jest się prawiczkiem (albo i nie) to można poćwiczyć przed prawdziwym seksem (jak uprawiałem seks z dziewczyną pierwszy raz w życiu to nie mogła uwierzyć, że jestem prawiczkiem a to wszystko dlatego, że ćwiczyłem na tej chorej zabawce ?) 

W sumie nie myślałem o wartości tej zabawki jako element edukacji, ale skoro tak mówisz, to chyba rzeczywiście się skuszę :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ten wstęp piszę z grzeczności) Przepraszam jeżeli kogoś urażę, ale Panowie na tym forum prawie nie ma tematów tabu, jest ono skierowane na rozwój mężczyzn i kobiet.
Niesamowicie irytuje mnie sytuacja, gdy ktoś o liczbie postów trzy, tworzy tak temat poruszający tak destruktywny nawyk  jak ten.
Koledzy rozejrzyjcie się tego kwiata jest pół świata, jeżeli jakieś problemy nie pozwalają wam zdobyć seksu idźcie do pani prostytutki, takie inwestycje zazwyczaj to pogrążanie się w nałogu

@MrEco Awatar kolego i przywitaj się ładnie

Z wyrazami szacunku Perun

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Perun napisał:

Niesamowicie irytuje mnie sytuacja, gdy ktoś o liczbie postów trzy, tworzy tak temat poruszający tak destruktywny nawyk  jak ten.
Koledzy rozejrzyjcie się tego kwiata jest pół świata, jeżeli jakieś problemy nie pozwalają wam zdobyć seksu idźcie do pani prostytutki, takie inwestycje zazwyczaj to pogrążanie się w nałogu

Masz rację, ale też jest irytujące to doradzanie żeby iść do prostytutki, jeden z użytkowników tutaj(nie pamiętam kto) założył bardzo ciekawy temat o higienie prostytutek, dał mi do myślenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się zawitać do takiej panienki z ciekawości i sytuacja nie należała do najprzyjemniejszych.
Rozwijajcie się :), a BABY SAME PRZYJDĄ.
Zamiast sztucznych cipek polecam ćwiczenia poprawiające ukrwienie i podobno też powiększające penisa mni. JELQ.
Sam stosowałem dwa tygodnie dość intensywnie i moja erekcja była zdecydowanie mocniejsza, niedługo do nich wracam :) 

Z wyrazami szacunku Perun

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Perun napisał:

Koledzy rozejrzyjcie się tego kwiata jest pół świata, jeżeli jakieś problemy nie pozwalają wam zdobyć seksu idźcie do pani prostytutki, takie inwestycje zazwyczaj to pogrążanie się w nałogu

Może i jest tego kwiatu poł światu, ale nie każdy ma w sobie "to coś" o czym wczoraj czytałem na tym forum, żeby zdobyć kobietę. To czy ktos idzie do prostytutki czy bawi się zabawką to już osobisty wybór każdego. Co niby da komuś pójście do prostytutki? stanie się pewnym siebie? od razu samo z siebie przyjdzie mu od tego umiejętność podrywania kobiet? Odpowiedź jest prosta: NIE. Takie jest moje zdanie, że pójście do prostytutki to nie jest dobry pomysł. Mimo, że konto tutaj mam od niedawna, to czytam forum już od dłuższego czasu i irytuje mnie trochę jak ktoś komuś radzi - idź do prostytutki.  Zwłaszcza, że sam piszesz, że byłeś i "sytuacja nie należała do najprzyjemniejszych". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uważam, że tego typu posty kompromitują ideę tego forum. Co to jest? Forum o związkach, rozwoju, męskości czy forum internetowych onanistów? Co będzie następne? Proszę moderatorów o większą czujność. Dopuszczanie tego typu materiałów pozwala na łatwe szufladkowanie naszej społeczności. Przez tego typu posty głęboko się zastanawiam czy warto wspominać o tym forum swoim kolegom lub znajomym. 

 

Na tym forum nie ma odpowiedniej kategorii dla tego typu postów. Brandzlowanie się kawałkiem plastiku to nie seks.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
On 6/16/2021 at 6:11 PM, szakal666 said:

Odświeżam temat. Jestem ciekaw wasego zdania co do modelu Stamina. Podobno ma super wpływa na przedłużenie orgazmu po dobrych treningach.Czy ktoś miał z tym doczynienia? Jest to najciaśniejszy model fleshlighta stworzony własnie do treningów

 

Kiedyś za młodziaka kupiłem ten Stamina. Faktycznie stymulacja jest bardzo silna. Nie do końca przez ciasnote, bardziej przez fakturę wnętrza.  Sam nie wiem co o tym sądzić - jeśli chcesz ćwiczyć edging to na pewno szybko taki efekt osiągniesz, ale edging możesz też robić ręką. Sama stymulacja jest tak silna, że po dłuższej chwili aż ciężko powiedzieć jednoznacznie czy to przyjemne no i szybko dojdziesz przy zwiekszeniu tempa. Jest to faktycznie więc raczej coś w rodzaju przyrządu do ćwiczeń, niż zabawka którą się zrelaksujesz.

 

 

Mam też inny model z bardziej standardowym wnętrzem, który dostałem na prezent od partnerki . Bardzo przyjemne, polecam, choć sam używam sporadycznie - libido dziewczyna ma na tyle duże, że raczej rzadko jest potrzeba masturbacji - jak gdzieś wyjedzie na przykład 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.