Skocz do zawartości

Jak oceniacie Panie wizerunek polskich mężczyzn na ulicy?


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Łaty na rękawach – to jest jakiś „oldschool”, który chyba został mi z amerykańskich filmów. Łaty na swetrach lub marynarkach – jestem na tak. Mój adwokat miał taką marynarkę, widzieliśmy się prawie rok i mimo to, że ciągle miał jedną i tą samą, to nie przeszkadzało mi to. Liczy się jakoś nie ilość. Odwrotnie jest u kobiet, ale o tym napiszę kiedy indziej, dlaczego kobieta powinna mieć dużo ubrań.

 

Nie wzięły się z amerykańskich filmów. Tylko z tradycji strzeleckiej/ łowieckiej. Nie z USA tylko z Wielkiej Brytanii.

 

Na ubiorze do polowania naszywało się łaty na łokciach i ramionach, czyli w miejscach gdzie ulegały wytarciu podczas strzelania (ramię - kolba broni, rękaw - podpórka).

 

I tak zostało, jest to element charakterystyczny dla marynarek sportowych, a właściwie był bo od kilku lat chuj wie czemu starają się go dodawać także do innych modeli, z kiepskim skutkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Rurki – nie jestem w stanie tego zrozumieć. I chłop, który ma nogi szczuplejsze od moich. To niech może w sukienkach chodzi. 

Za wąskie spodnie – czasami mężczyźni noszą spodnie gdzie ich uda prawie z nich wybuchają. Serio, to jest wygodne?

A u kobiet spodnie ściśnięte na tyłku są wygodne? Napisz wprost, że kobity mają prawo eksponować dupsko, a faceci nie? Podobno babom podoba się zgrabny męski zad.

 

Co do łat-Korwin powiedział, że dawniej elity opisywały krzykaczy z marginesu słowami ''z przodu łata-z tyłu łata-d***krata'' (zaznaczam, że w starych, dobrych czasach, gdy to słowo na de wzbudzało politowanie i śmiech).

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DonDiego - łaty na rękawach, znaczy na łokciach to akurat mi się podobają, nawet nie wiem dlaczego. „Mnie ciekawi zaś, czy preferujesz damskie buty "płaskie", czy biegasz cały czas na obcasach?” W tym roku, a mamy dopiero początek kwietnia, kupiłam już trzy pary szpilek, ale na co dzień pomykam w conversach lub innych tramposzach. Ja muszę mieć wygodę, ciągle w biegu, w samochodzie. Chyba bym nie umiała prowadzić auta w szpilkach, ale wiem że mężczyźni kochają szpiki, tylko weźcie sobie w tym pochodźcie. Czasami nie jest łatwo.

 

@wroński - „A ja chciałbym poznać opinię na temat szeroko pojętego mycia się oraz korzystania z toalety.” :lol: Wroński! Ty zadzioro! Weź sobie jaj nie rób, głupi. Ale odpowiem Ci: jak się myjesz codziennie tu i tam z ząbkami włącznie to Ciebie problem higieny nie dotyczy. Co za łoś.

 

@red - a no widzisz, o jedno info więcej w życiu, z UK. Łaty naszywało się do polowania? Łaty to element charakterystyczny dla marynarek sportowych? Czyli podobają mi się wojownicy i sportowcy, znaczy „fighterzy”. To by się zgadzało. :)

 

@AdrianoPeruggio - opięte uda, a opięta pupka, to co innego i mówimy tutaj tylko o mężczyznach. Oczywiście, że babom podobają się męskie tyłki i to jak! Jakieś 90% moich koleżanek tak mówi. Ja natomiast chyba większą uwagę przykładam do butów i dłoni, ale czasem na pupkę też zerknę, ;) ale nie od razu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

@DonDiego - łaty na rękawach, znaczy na łokciach to akurat mi się podobają, nawet nie wiem dlaczego. „Mnie ciekawi zaś, czy preferujesz damskie buty "płaskie", czy biegasz cały czas na obcasach?” W tym roku, a mamy dopiero początek kwietnia, kupiłam już trzy pary szpilek, ale na co dzień pomykam w conversach lub innych tramposzach. Ja muszę mieć wygodę, ciągle w biegu, w samochodzie. Chyba bym nie umiała prowadzić auta w szpilkach, ale wiem że mężczyźni kochają szpiki, tylko weźcie sobie w tym pochodźcie. Czasami nie jest łatwo.

 

 

@Alfa - dzięki! ;-) łaty, naszywki są mało stylowe - w katach "roboczych", myśliwskich jak najbardziej ok - ale robienie z tego jakiegoś "hitu modowego" dla wszelkich marynarek "business/casual" uważam za nieporozumienie (mnie to nie przekonuje) - piszę o tym, bo ostatnio nie mogłem praktycznie kupić katany bez łat - kazałem w sklepie odpruwać, co arcymiła sprzedawczyni uczyniła z pełną aprobatą i ochotą! :D

 

Buty - nie to miałem na myśli, pytając o to - aleoczywiście, że piękna damska noga wygląda jeszcze piękniej w dobrze skrojonej szpili, ale naprawdę piękna damska noga nie potrzebuje żadnych szpilek, żeby "ukręcić facetowi głowę" ;) Mylę się? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

 

 

@AdrianoPeruggio - opięte uda, a opięta pupka, to co innego i mówimy tutaj tylko o mężczyznach. Oczywiście, że babom podobają się męskie tyłki i to jak! Jakieś 90% moich koleżanek tak mówi. Ja natomiast chyba większą uwagę przykładam do butów i dłoni, ale czasem na pupkę też zerknę, ;) ale nie od razu.

 

Zaraz, zaraz-a samice nie noszą spodni opinających uda?

Poza tym po raz tysięczny odsyłam do mody rockowej, tam ciasne spodnie były na porządku dziennym. Ferdynand Merkuriusz z zespołu Kłin nosił białe ciasne spodnie. Do tego kurtka ramoneska, glany/kowbojki, biała koszulka i jazda!

 

Wiem, że to kwestia gustu, ale jakoś rockowców nie uwierały takie spodnie i nie byli zniewieściali, jak się uogólnia widząc dzisiejszych dzieciaczków profanujących elementy ubioru.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2016 at 11:16, DonDiego napisał:

Buty - nie to miałem na myśli

 

@DonDiego - ja nie wiem co Ty miałeś na myśli, nie jestem wróżką. :)

 

 

@AdrianoPeruggio – Możesz mnie odsyłać gdzie chcesz, nawet do diabła. ;) Ja tylko napisałam co MI się podoba i TYLKO w odnośniku do Mężczyzn. Możecie sobie łazić w czym chcecie, bądźcie sobą! Podobają Ci się ciuchy w stylu rockowym to je noś. Ja nikomu nie dyktuje warunków, ja tylko odpowiedziałam na komentarz Autora. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie, uprzejmie i po koleżeńsku ACZ STANOWCZO poproszę o, kurwa jego mać, niezaśmiecanie wątku offtopem o nazistach na Ksieżycu i pielęgnacji sierści yorków :D

Z góry, kurwa jego mać, dziękuję :D

 

A by ocieplić wymogę i przekaz wpisu załączę poniższego gifa

 

13-1.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Subiektywny napisał:

Grzecznie, uprzejmie i po koleżeńsku ACZ STANOWCZO poproszę o, kurwa jego mać, niezaśmiecanie wątku offtopem o nazistach na Ksieżycu i pielęgnacji sierści yorków :D

Z góry, kurwa jego mać, dziękuję :D

 

A by ocieplić wymogę i przekaz wpisu załączę poniższego gifa

 

13-1.gif

 

 

Motyla noga!

 

Subiektywny! Coś w Tobie pęka, Ty takie słowa?

 

o ja cież pier....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2016 at 09:33, UWAGA Samica Alfa napisał:

Oczywiście, że babom podobają się męskie tyłki i to jak! Jakieś 90% moich koleżanek tak mówi. Ja natomiast chyba większą uwagę przykładam do butów i dłoni, ale czasem na pupkę też zerknę, ;) ale nie od razu.

 

Mnie jako facetowi gdy damski tyłek podoba się to idą za tym myśli typu "wsadziłbym w taki fajny wypięty tyłek".

 

Jakie myśli kobietom przychodzą gdy podoba im się męski tyłek ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 4.04.2016 o 13:25, Brat Jan napisał:

Mnie jako facetowi gdy damski tyłek podoba się to idą za tym myśli typu "wsadziłbym w taki fajny wypięty tyłek".

 

Jakie myśli kobietom przychodzą gdy podoba im się męski tyłek ?

 

 

"Pomacałabym" :D

 

 

A teraz słów kilka na temat zasadniczy, czyli wizerunek polskich mężczyzn.

Zauważyłam, że jest coraz lepiej. Na pewno coraz rzadziej można spotkać faceta w skarpetkach i sandałach - prześmiewcze memy zrobiły swoje. 

 

Mnie osobiście mocno rażą brudne buty, psują cały efekt. 

Na pewno mocno na nie są damskie torebki i nie mam tu na myśli torby na laptopa czy torby treningowej. 

 

:D

 

Jak-facet-trzyma-damsk%C4%85-torebk%C4%9

 

 

Kolejne: to takie spodnie z mocno obniżonym krokiem, co wygląda po prostu jakby ktoś narobił w majtki. Lub spodnie opadające tak, że widać połowę bielizny. 

Męskie rurki. 

Podkoszulki z bardzo głębokim dekoltem w serek.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.