Skocz do zawartości

Dziewczyna mówi, że ma chłopaka - co to znaczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zapytałem jedną dziewczynę, która mi się od dawna podobała, czy się ze mną umówi. Odpowiedziała, że ma kogoś. Nie wiem czy mówiła prawdę, bo nie ma na to żadnych dowodów (pierścionki na środkowych palcach są dla mnie mylące szczerze mówiąc). W sumie nie wiem czy lepiej dla mnie, że mi tak odpowiedziała czy lepiej gdyby powiedziała, że po prostu nie chce się ze mną spotkać. Chyba ta druga opcja byłaby lepsza, bo szybciej pozbawiłbym się złudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko a ja uważam podobnie jednak procenty są nieco inne XD

Jak podczas rozmowy laska stwierdza że ma chłopaka to:

-90 %  Wolne/zajęte - Nie jesteś w jej typie - no sorry, gadzi mózg zawsze sprawdza, czy czasem ,,nie ma lepszej gałęzi".

Widocznie jesteś za słaby wyglądem/statusem itd.

Bo która laska by odmówiła by samcowi 10/10? No błagam was.... Hipergamia! Kobieca natura - ludzka natura - natura przetrwania gatunku w nas to wyposażyła, i nie ma co się obrażać. ;(

-9 % Faktycznie zajęte - Mistyczne dziewczyny, które są wierne, istny rarytas - Same posiadają już samca 10/10, więc nie odczuwają potrzeby skoku w bok.

-1 % - Wolne - sprawdzają czy będziesz o nie walczył.... taki shit test.... meh, niech sama sobie potem z kotem szuka faceta po 30 XD.

 

Niezależnie od powodu, należy z taką laską zerwać kontakt, lub zredukować go do czysto biznesowych (np. w pracy).

Nie warto.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Zły_Człowiek said:

Niezależnie od powodu, należy z taką laską zerwać kontakt, lub zredukować go do czysto biznesowych (np. w pracy).

Zerwane kontakty mają jedną wadę.

Ma się z nich mało sexu.

Mistrzem jest ten co rozegra takie sytuacje w sposób który rozbierze panienkę i przyprowadzi ją do łóżka (kolejność wydarzeń może być odwrotna).

Czasami nie jest złym wyjściem zwrot o 180 stopni ale jeśli to reguła - umiera się w celibacie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja również zauważyłem że jak lasce się podobałem to opowiadała że z jej chłopakiem jej się nie układa. Dwie różne dziewczyny. A jeszcze inna po kilku godzinach rozmowy powiedziała o chłopaku co odebrałem jako sygnał że w którymś momencie rozmowy powiedziałem coś nie tak i laska odpuściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.