Skocz do zawartości

Chaos jest lepszy niż stagnacja - Kołcz Red Pill


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie część z Was kojarzy takiego pana jak Coach Red Pill. Osobiście lubię jego filmy bo dają mi do czasem do myślenia :)

Ten jest fajny:

 

 

 

Właśnie w takiej lekkiej stagnacji jestem. Albo mi się wydaje...

Niemniej nie wyobrażam sobie obecnie życia z żonką i dzieckiem u boku (w mieszkaniu na ogromny kredyt), do tego stała praca na etacie. I byle do emerytury, a potem trumienka/urna. Części facetów to pasuje i OK, ale ja bym się wykończył bo byłbym totalnie uwiązany.

 

Tak więc zmiana, "chaos", i jeszcze raz zmiana. Na różnych płaszczyznach... :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 18.12.2018 o 20:39, Garrett napisał:

Właśnie w takiej lekkiej stagnacji jestem.

No Coach Red Pill daje do myślenia.

Jest też taki facet, George Bruno (Redpillowiec, niezwiązany z panem Coach Red Pill, ale związany ze społecznością manosfery typu Rollo Tomassi, 21 Studios, Red Man Group itp).

 

Jego hasłem jest mniej więcej: "I help people to unstuck." - Czyli coś koło: "pomagam ludziom wyjść ze stagnacji", sprawdź sobie jego kanał na yt George Bruno, może coś wyniesiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wywnioskowałem (poprawcie mnie jeżeli się mylę) to chodzi o to, że to stagnacja powoduje depresje czy złe samopoczucie psychiczne, a nie depresja powoduje stagnację.

Coach red pill zaleca wprowadzenie haosu (np: zwolnienie z pracy) w którym znajdziemy swój cel?

Który nada nam sens istnienia?

Nie wiem czemu ale dla mnie brzmi to irracjonalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.