Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Arox żaden kamień w wodę. Tak lekko to nie ma :D. Twoja bratowa wszystko wyśpiewa o Tobie i np... ile piw było przy remoncie. Damy sobie z nią radę. Nie martw  się  :D.

 

Jest lżej niż się wydaje :D

 

Proponuję pominąć kwestię "spiewania"... Po co cała porodówka ma ryczeć z powodu jej śpiewu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kaca najlepsze jest dobre nawadnianie ogranizmu, oczywiście wodą, nie browarkiem ;) I dużo jedzonka z  witaminą C. Niektórzy też mówią, że na kaca najlepsza praca :P

Pijac zwykla wode na kacu po bimbrze mialem wrażenie, ze jego moc wraca, a i helikoptery wróciły. ;) Wiec za duże nawadnianie nie zawsze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, co Olla potrafi wyczarować z kostki brukowej, myślę że to nie będzie przesadą......

 

oz-gold-chamber-emerald-city-960.jpg

 

o jak najbardziej do ogarnięcia w najblizszych czasie w Polszy po jesiennych wyborach, gdy dotychczasowe prosiaki przy korytku wylecą :D ale....

 

"jak kraść to miliony, jak ruchać to księżniczki" to pierwsze jak piszę do ogarnięcia a drugie? Przydalaby sie jakaś zaliczka w postaci...fotki, bo kocicę w worku to sie kupowało przed odkryciem dobrych pare latek do tyłu EcoEgo. :D  teraz trzeba wiedziec na czym sie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Marzena mnie widziala i niechaj tak zostanie. Teraz przedstaw swoje zasoby, co masz takiego aby mnie skusic do wspolnej milosci po grób... Mozesz wymienic w kilku pkt badz w jednym zdaniu, masz swobodne prawo do wypowiedzi

 

Jakże ma tak zostać? Toć przecież ja Cię zobaczę w czwartek na spotkaniu. :lol::D:P

 

A tak nawiasem mówiąc, strasznie wy tu wszyscy pierdolicie od rzeczy, więc sobie stąd idę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Niedzielny lekki temacik w postaci "ogłoszenia" mógł być całkiem fajną żartobliwą formą dyskusji....... Coby nie powiedzieć, Olla ze  Swoją "reputacją" :D wykazała się ogromnym dystansem do własnej osoby. Choćby dlatego, że cała rozmowa mogła przyjąć nieprzyjemny wręcz trącający chamotą obrót. I co jak co, za ten dystans do siebie Olla masz plusa. Co nie zmienia postrzegania na resztę oczywiście.

 

To co się potoczyło, to przykład, jak internetowe "koleżanki" potrafią "pomóc" i spierdolić po całości.... Olla podziękuj Pokornej :)

 

@Pokorna. Do osoby z opinią Olli, należy podchodzić z taką samą uwagą i ostrożnością jak do drapieżnego głodnego i poirytowanego kota. Trzeba finezji, żeby odwrócić jej uwagę i umiejętnie złapać za kark w taki sposób, żeby pazurki się Jej schowały. I żeby spokojnie siedziała na dupie, a pazurki pokazywała wtedy kiedy trzeba. Kto miał kota w domu, albo widział jak kotka przenosi kocięta, to wie o czym mówię.

Ale niestety przypełzła Pokorna, która z polowania zrobiła nagonkę na centralnym placu wsi. Gracja i finezja na poziomie starej baby, która szuka męża dla swojej 120kg córusi, zaganiając i ustawiając parobków , a z każdą próbą odmowy, zajebywała kolejnych kandydatów tłukąc kijem i wykrwawiając ich.

 

Zapewne są tacy faceci na świecie, którzy lubią życie na krawędzi, śpiąc z Ollą i Jej nożem pod poduszką :D Więc daj Jej szansę, żeby znalazł się ten odpowiedni ryzykant ale z własnej kurwa woli. Twoje swatanie jest jak kopanie w dupę w kierunku przepaści, więc nie rób tego więcej. I uwierz, napisałem to najłagodniej jak potrafiłem, wycinając z tekstu dosadne określenia.

 

Więc podejdźcie do tego z należnym dystansem i zabawą.

 

@Olla, jak powiedział Esej, a ja na początku.... bez dobrych fotek, to Ty w głowach potencjalnych ofiar nie zawrócisz :D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint przyjęłam z pokorą Twoje uwagi. Z dystansem podchodzę do siebie.

 

PS

 

Kotkę miałam i to nie jedną. Wiele się można od nich można nauczyć. A to że np. chadzać własnymi drogami i nie przejmować się jak ktoś próbuje ustawić i z pokorną ambiwalentnością  to przyjąć i okazując przy tym szacunek, dla próbującego.

 

Olla nie jest moja córką :D:D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie pobawić z Olą ale wybrała kota, Vincent, chodziło mi o damską częśc widowni odnosnie tego kto mnie widział badz zobaczy. Po trzecie juz pisałem że Ola może być Zdzichem na bezrobociu z zaawansowana próchnicą, ostatnio Subiektywny pokazał że wszystko jest możliwe. Dlatego wszystko sie może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń. Jak coś to nie mam już energii i ochoty na zabawe z zajętymi kobietami...Zbyt mało zysków przy dużych stratach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Coby nie powiedzieć, Olla ze  Swoją "reputacją" :D wykazała się ogromnym dystansem do własnej osoby. Choćby dlatego, że cała rozmowa mogła przyjąć nieprzyjemny wręcz trącający chamotą obrót. I co jak co, za ten dystans do siebie Olla masz plusa. Co nie zmienia postrzegania na resztę oczywiście.

 

Ola niema dystansu do siebie inteligencja emocjonalna na funkcji off.dalszy człon twojej wypowiedzi wskazuje na to że Ola przekalkulowała dokładnie sytuacje.jest to błąd percepcji u ciebie typu "jebła bomba,nie jebła by gdyby jej nie podłożono"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola niema dystansu do siebie inteligencja emocjonalna na funkcji off.dalszy człon twojej wypowiedzi wskazuje na to że Ola przekalkulowała dokładnie sytuacje.jest to błąd percepcji u ciebie typu "jebła bomba,nie jebła by gdyby jej nie podłożono"

 

I tak i nie, pewność trudno mieć w tym temacie bo świat halucynacji wielkim jest :D Choć ja zakładam, że z linczem się liczyła po ostatnich tokach rozmowy. Mnie to trąci lekkim masochizmem, bo to jak dobrowolne zakucie się w dyby miejskie i czekanie czy dostanie w twarz pomidorem, czy jak u Sapkowskiego będą Ją chędożyć z tylca a Ona nawet nie będzie mogła zobaczyć kto :D No ale o gustach się nie dyskutuje :D

 

Saint, intrygujący wpis na temat kocic :D

 

Zapominałem dopisać, że kocice mają naturalnie popsuty moduł "wiem co chcę".

 

Najlepszą metodą na to jest "zachęcenie" w postaci popchnięcia butem. Szczególnie w okolicach drzwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.