Skocz do zawartości

Powitać zacnych Panów!


Konradus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

1 minutę temu, Magician napisał:

Nawet nie wiesz czy cię obrażają czy chwalą. Ten ciul to chyba obraźliwe jest. Ja to muszę zgłosić do Strasburga!

 

Były papież Benedykt XVI mówiąc po polsku używał zwrotu grzecznościowego "pozdrawiam was ciule". ;) 

 

1342387323_xyc8hc_600.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Były papież Benedykt XVI

Obawiam się, że nie mam zaufania do pana Niemca Josepha Ratzingera. Ani do pana Jorge Mario Bergoglio. Wy ich nazywacie papieżami.

 

A ja się pytam gdzie się podziewa kaska z wizyt duszpasterskich? Podobno połowa idzie do kurii. A zbierający wikary ma zaledwie 10%. Nigdzie nie ma oficjalnych danych!

 

Szanowna moderacjo, wiem że to off top. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Magician napisał:

Obawiam się, że nie mam zaufania do pana Niemca Josepha Ratzingera. Ani do pana Jorge Mario Bergoglio. Wy ich nazywacie papieżami.

 

Spoko, rozumiem.

Ale zagalopowałeś się troszeczkę z tym "wy", ponieważ jestem dość sceptycznie nastawiony do religii i kościołów ogólnie, a słowa "papież" użyłem, gdyż akurat przypadkiem tak nazywa się stanowisko, które piastował w tej korporacji. :) 

 

No, ale też nie offtopuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

zagalopowałeś się troszeczkę z tym "wy"

Użyłem słowa "wy" z zupełnie innego powodu. Mam tylko nadzieję, że Eleanor zachowa dyskrecję bożą.

 

Dworzanin i Magician, spierdzielamy z tego wątku bo nas mod zabanuje.

 

9 minut temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

jestem dość sceptycznie nastawiony do religii i kościołów

Kościół katolicki nie ma nic wspólnego z prawdziwym Bogiem. Kompletnie nic. Mohery i tak w to nie uwierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.