Skocz do zawartości

Cześć. 39-latek, od 9 lat żonaty, 2 dzieci


Fenix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Już od kawalera byłem sceptycznie nastawiony do małżeństwa, czy jakiegokolwiek związku z 1 kobietą na całe życie. Jak to się stało, że się ożeniłem? Cóż, główną motywacją była chęć posiadania dziecka, a to wymaga wieloletniej współpracy dwojga ludzi. Tylko czy musi to być zaraz monogamiczny związek z gwarancją dozgonnej miłości i wierności? W innych kulturach zdarzają się inne modele...)

 

Co do posiadania dzieci: tutaj też jest pewne tabu, nikt nie powie głośno i cię nie uprzedzi, jak dzieci + choleryczna małżonka potrafią zepsuć i skomplikować życie, a z człowieka zrobić znerwicowanego, zniewolonego frustrata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Oprócz starej dzieci też Cię wkurwiają?

Często tak. I o tym też warto by więcej napisać na forum - jak naprawdę dzieci wpływają na życie. Bo nawet jak mężczyzna jest sceptycznie nastawiony do małżeństwa, to może go przekonać idea wychowania potomka.

Powstaniesz jak Fenix z popiołu :)

Witaj.

Taką właśnie mam nadzieję :)

Fenix jako żeś świeżak to koniecznie zapoznaj się z regulaminem. Na przyszłość możesz odpowiadać na kika cytatów w jednym wpisie, a wcześniejszy post możesz w ciągu 15 minut edytować. Jeżeli minie kwadrans, to w przyszłości skorzystaj z opcji zgłoś - po lewej stronie - a moderatorzy połączą posty. Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.