Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Odnośnie znakowania. 

Przypadek autentyczny. Dwóch sztygarów z kopalni pod nieobecność męża (pracownika kopalni)pewnej pani chodziło ją zadowalać i w trakcie zabaw łóżkowych przybili pieczątkami imiennymi kobiecie pod cyckami. Na stojąco tego nie było widać bo cycki opadając przykryły i kobita o fakcie zapomniała. Mąż wieczorem zabrał się za babę i jak zaczął tarmosić piersi to znalazł pieczątki. Finał był taki że panowie sztygary dostali wpierdol a facet się rozwiódł. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Młoda takie kampanie marketingowe są robione co jakiś czas, tylko oprawa czasami inna. Nic nowego, tylko łapanie następnego pokolenia konsumentów.

 

Szok kulturowy to był jak weszły po raz pierwszy kampanie reklamowe tamponów, podpasek wchodziły, możesz tego nie pamiętać bo chyba dopiero na świat przychodziłaś (nie bierz tego jako wypominanie Ci wieku :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna, będziem otwarcie mówić o okresie i żyć pełnią życia! Wyobrażam sobie ten szok a i sama doświadczyłam transformacji środków higienicznych... :ph34r: Moja babcia do dzisiaj wspomina ze wstydem jak po kryjomu szmatki suszyła w koronie drzewa... :D Kiedyś w markecie "rozczulił" mnie widok Samca kupującego podpaski swej Pani, to jego zagubienie i niepewność, "urocze"... Hymnem Rezerwatu powinna zostać piosenka z Olłejsów :P Już milknę bo nie chcę drażnić Samców babską fizjologią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Młoda napisał:

Kiedyś w markecie "rozczulił" mnie widok Samca kupującego podpaski swej Pani, to jego zagubienie i niepewność, "urocze"... Hymnem Rezerwatu powinna zostać piosenka z Olłejsów :P Już milknę bo nie chcę drażnić Samców babską fizjologią.

 

zdarzało mi się nie raz kupować ten "towar" (z reguły panna dostawała przyspieszony okres po namiętnej nocy i była "uziemiona") - w przypadku wątpliwości korzystałem z porad kasjerek w sklepie - zawsze przeprowadzały mi z ochotą mały wykład - dlaczego i kiedy lepsze są takie coś tam ultra... i tak nie pamiętam, ale w sytuacji wyższej konieczności poradziłbym sobie z tak odpowiedzialnym zakupem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Młoda napisał:

Pokorna, będziem otwarcie mówić o okresie i żyć pełnią życia! Wyobrażam sobie ten szok a i sama doświadczyłam transformacji środków higienicznych... :ph34r: Moja babcia do dzisiaj wspomina ze wstydem jak po kryjomu szmatki suszyła w koronie drzewa... :D Kiedyś w markecie "rozczulił" mnie widok Samca kupującego podpaski swej Pani, to jego zagubienie i niepewność, "urocze"... Hymnem Rezerwatu powinna zostać piosenka z Olłejsów :P Już milknę bo nie chcę drażnić Samców babską fizjologią.

 

Serio jeszcze jest takie szokujące?

no tak dla młodzieży może owszem :P

 

Kibel umazany okresem, w łazience moczą się majtki bo podpaski przesiąkły, prześcieradło poplamione, 

u mojej samicy nie da się nie zauważyć że ma okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan, już miałam ratować biedaka gdy nagle wykonał telefon do przyjaciela, baby znaczy się.

 

Bracie Janie, anegdotka mi się przypomina, gada 2ch lekarzy, jeden zachodzi w głowę gdzie żona suszy majtki i staniki... Full dyskrecja...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.