Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie lubię progresywnego rocka, bo jest dla mnie za nudny, ale doceniam kunszt i wirtuozerię. Lubię rock, ale bardziej lekki. 

 

W ogółe kiedyś było lepiej. Muzyka lepsza. Klocki lego było więcej elementów i fajniejsze, a teraz trzy klocki na krzyż i już jest zestaw. Komiksy-czytało się kiedyś np. Spidermana, w miarę tanie i dużo tekstu, super rysunki, teraz drogie, nie ma tych bohaterów, co byli, a zeszyt to cztery kratki na krzyż, kilkanaście stron i cena z kosmosu. Można tak wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W ogółe kiedyś było lepiej. Muzyka lepsza. Klocki lego było więcej elementów i fajniejsze, a teraz trzy klocki na krzyż i już jest zestaw. Komiksy-czytało się kiedyś np. Spidermana, w miarę tanie i dużo tekstu, super rysunki, teraz drogie, nie ma tych bohaterów, co byli, a zeszyt to cztery kratki na krzyż, kilkanaście stron i cena z kosmosu. Można tak wymieniać.

 

- lego technic z pewexu  :D , bohaterowie są co najmniej metroseksualni, komiksy były tanie jak barszcz jak się pojawiły wraz z lepszym z zachodu :lol:   

 

- ale mam zajebistego grilla z kolegami 7 facetów siedzi na 3 laptopy , 8 my na telefon i przegląda to forum i komentują , a ja ...cenzura.... robię za kucharza  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ale mam zajebistego grilla z kolegami 7 facetów siedzi na 3 laptopy , 8 my na telefon i przegląda to forum i komentują , a ja ...cenzura.... robię za kucharza  :blink:

 

Sam jesteś sobie winien xD

 

Niemniej kucharz głodny nie chodzi xD Ciągle coś próbuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, ale bez spiny, co jest fajnego w tym zespole? Tzn. jak byście określili ten gatunek muzyczny i za co go lubicie? Melodyjność? Brak. Super wokal? Brak. Przesłanie? Brak. Muza ma napierniczać? To ja wolę punk rocka, bo brzmi mniej dziwacznie niż elementy techno, kojarzące mi się z jakimiś androidami zwanymi ''technozje....''. Proszę o rzeczowy komentarz, co daje słuchającemu taka muzyka.

 

 

Co daje mi muzyka? To tak jakbym miał Ci wytłumaczyć co mi daje jedzenie batonika. Lubię i już. Taki mam gust.

 

Gatunek muzyczny określiłbym dość szeroko czyli muzyka elektroniczna. Melodyjność tam słyszę i owszem. Poza tym masa energii płynącej z ich kawałków. No i stworzyli coś wyjątkowego, nikt ich za bardzo nie podrobił do tej pory z tego co wiem.

 

I żeby nie było lubię różną muzykę, od takiej jak zarzucił Saint, przez Prodigy, Metallice, Black Label Society, stary amerykański rap, po muzykę filmową i z gier wideo nagrywaną przez orkiestrę. Techno też czasem posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint, ja właśnie po słuchaniu DT stwierdziłem, że to nuda, bo nie ma wokalu tylko brzdękolenie, oczywiście to wirtuozeria, ale mnie usypia, tak samo Korwin kiedyś wyśmiewał się, że ktoś słucha Pendereckiego, no ale może to po prostu za wysokie loty dla mnie.

 

Red, kto jest metroseksualny? Co masz na myśli?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś komiksy to było to...nawet druk się wąchało z przyjemnością ze świeżutkiego komiksu:) Piękne szaty graficzne, super kreska, a teraz jakieś drogie bohomazy, o mandze nie wspomnę bo mdli.

 

Co do bohaterów komiksów, to zajebiście wyglądali, umięsnieni, męscy, i był wybór duży-od Batmana do X-Mena. No i Punisher wyróżniał się tym, że był chyba najkrwawszy plus atmosferę podkreślała czarno-biała szata graficzna. DZIĘKUJĘ TM-Semic za ten dar dla Polaków. Thorgal też super komiks, polski akcent jeśli chodzi o Twórców.

 

Przeglądałem nowe zestawy Lego i chyba od kilku lat idą na skróty-mało elementów, zbyt duże te części-i tak mogą określać że zestaw jest nie dla tych najmłodszych, ale o tym jak dla mnie swiadczy ilość klocków i ich wielkość. Stare zestawy były piękne, choć w nowych też coś się znajdzie i pojawiają się reedycje, nawet ludzi kupują tzw. vintage. Taki mam sentyment, że pamiętam nawet fakt, jaką frajdą było otwieranie pudełka, z początku klocki były w torebkach foliowych z dziurkami, później bez. To były cuda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint, ja właśnie po słuchaniu DT stwierdziłem, że to nuda, bo nie ma wokalu tylko brzdękolenie, oczywiście to wirtuozeria, ale mnie usypia, tak samo Korwin kiedyś wyśmiewał się, że ktoś słucha Pendereckiego, no ale może to po prostu za wysokie loty dla mnie.

 

To musi być kwestia gustu, bo brak wokala mi nie przeszkadza xD Teraz u mnie leci Unstoppable Momentum Satrianiego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a co jedzą Aryjskie Niebieskookie Blond Pokemony xD Tylko nie mów że pomidory xD

 

Red problem to one mają ale z kasa na jedzenie xD Choć oficjalnie jedzą NIC, to taka modna potrawa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.