Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Co do skaryfikacji Popka to nie widzę w tym nic złego - chciał sobie pociąć mordę jego sprawa.

Jest sporo ludzi, którzy modyfikują swoje ciało w dużo większym stopniu. 

 

Jeśli chodzi o twórczość "króla albanii" to i tak jestem pod wrażeniem jak zmienił się jego rpzekaz na przestrzeni lat bo na początku to było samo dno i patologia.

Teraz też jest patologia ale już nie taka ostateczna xd

 

A ten kawałek jest całkiem w porządku moim zdaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red, a nie pomyślałeś może, że na inne kobiety po prostu Cię nie stać? (nie mam na myśli zaplecza finansowego) Jakby to delikatnie ująć... może kobiety, które mają coś więcej pod czachą nie są Tobą zainteresowane? Tylko proszę, nie tup nóżką ze złością, bo pytam z ciekawości. ;)

 

To jest tak mniej więcej, gdybym codziennie narzekała jacy mężczyźni są beznadziejni, fatalni, obrzydliwi i dwulicowi, a jedncześnie się z nimi zadawała. Jeśli to taka męka, to nie zadawaj się z kobietami. Wejdź w związek z mężczyzną, albo bądź szczęśliwy sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zainteresowane, ponadto co rozumiesz przez inne? Problem w tym że jakieś 95% kobiet, które spotykam jest zainteresowane, nie ważne czy na gruncie prywatnym czy zawodowym, w tym wliczając mężatki i "mocno zajęte", które akurat olewam .

 

Ostatnie dwa dłuższe związki (dłuższy =  minimum 2 miesiące), dyrektorka działu HR w korpo, druga kardiolog , tyle że i tak nie spełniają moich kryteriów, listę miałaś, w którymś wątku. Wcześniej czy później wychodzą z nich typowe patologiczne babskie zachowania ,wygodnictwo i w zasadzie mimo dobrej pozycji zawodowej brak ambicji.....

 

 

 

To jest tak mniej więcej, gdybym codziennie narzekała jacy mężczyźni są beznadziejni, fatalni, obrzydliwi i dwulicowi, a jedncześnie się z nimi zadawała

 

- właśnie opisałaś 99.99% kobiet

 

 

 

 

 Wejdź w związek z mężczyzną, albo bądź szczęśliwy sam.

 

- ani grodzko, ani biedroń nie jest w moim typie  :lol: ,aha nóżką nie tupię, jak ostatni raz  poproszono mnie żebym "tupnął" to trzy pustaki się pokruszyły  :D

 

- i jestem szczęśliwy poduszko, co nie przeszkadza mi obserwować i piętnować patologii otaczającego mnie świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wejdź w związek z mężczyzną, albo bądź szczęśliwy sam.

 

Po tak elokwentnej kobiecie, a piszę to bazując na lekturze Twoich postów, spodziewam się czegoś bardziej wysublimowanego - zarówno w przekazie jak i estetyce wypowiedzi :)

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka.

 

  Nie ma innych kobiet, 99,99%, są takie same, to tylko schemat Czy kobieta ma lat 12 czy 82 są takie same. Nawet klucza nie trzeba specjalnie dorabiać, żeby dostać się do

kobiecego umysłu. To wy myślicie że jesteście wyjątkowe. Tak wyjątkowe w 100%.

 

A że się z Wami zadajemy? Proste, inaczej gatunek ludzki przestał by istnieć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników łupanek (a ja lubię jak czasem) muza + wiedza, a dla tych co nie lubią tylko wiedza: Kobiety bywają czasem(i tylko czasem xD) w czymś naprawdę zajebiste. DJ Juicy M ma niesamowitego skila. Jeżeli ktoś siedzi w tematach to niech mnie sprostuje, ale ja nie znam żadnego sławnego DJ który by na żywo odważył się miksując pracować na 4 decki. Jako ciekawostkę podam że ta Pani ma na swoim "stole" jakieś minimum 40 tysięcy pln xD Ciekawe, czy w kuchni na 4 palniki tez tak zapodaje xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popka czesto mozna spotkac w Londynie badz Birmingham z jego równie " inteligentnie" wygladajaca dziewczyna...

Co do Popka, prawdopodobnie zastrzelil kogos dlatego nie rusza sie z Wielkiej Brytanii...

Myslalem ze jest wiekszy w rzeczywistosci, jedno jest pewne, zdrowy psychicznie to On nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, ale bez spiny, co jest fajnego w tym zespole? Tzn. jak byście określili ten gatunek muzyczny i za co go lubicie? Melodyjność? Brak. Super wokal? Brak. Przesłanie? Brak. Muza ma napierniczać? To ja wolę punk rocka, bo brzmi mniej dziwacznie niż elementy techno, kojarzące mi się z jakimiś androidami zwanymi ''technozje....''. Proszę o rzeczowy komentarz, co daje słuchającemu taka muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.