Skocz do zawartości

Cześć, jestem Adam


Hustler

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć! Jestem Adam, urodziłem się w 1995r ... Forum i Wasze wpisy przeglądam tak gdzieś od lutego jednak konto zakładam dopiero teraz, gdyż chciałbym w pewnych sprawach włączyć się w dyskusję, a i w pewnych kwestiach poprosić o poradę... :) Z zawodu mechatronik, obecnie przejściowo na lato pizza driver, aktualnie robię prawko kat. C i rozmyślam w którym kierunku swoje życie poprowadzić... Między innymi dzięki temu forum zainteresowałem się tematami Matrix'a, Red-pill i postanawiam zrobić coś ze swoją osobą... Wczoraj pierwszy raz byłem na siłowni ( obecna masa 58kg przy wzroście 175cm) z celem raczej oczywistym czyli budowa masy tak do 70kg docelowo... A i z tematami damsko męskimi doświadczenia niestety ZERO jedynie tyle co Wasze dyskusje na forum czytałem i na youtubach co nieco oglądałem ale już niedługo planuję nad tym popracować w praktyce... 

 

Tak więc witam Was serdecznie i pozdrawiam z Kujaw i Pomorza!B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.