Skocz do zawartości

Patrzta i uczta się jak należy być "prawdziwym menszczyznom"


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam i oczom nie wierzę. Facet w mentorskim tonie za wzór cnót przedstawia gości którzy w przypadku  odejścia żony dbają o jej materialne zabezpieczenie. Co ja k..wa pacze. Oczywiście on zakłada że jak kobieta  odchodzi to po to by żyć na pustyni Gobi i żywić się korzonkami a nie skacze po kutasach jak gazela po sawannie. Wzorowy przykład wychowania faceta przez kobiety a do tego kreuje się na autorytet w sprawach damsko-męskich. Polecam @Marek Kotoński. Zastanawiam się czy facet jest tak cyniczny czy tak naiwny ?

 

 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jes to niestety urabianie społeczństwa. Robienie z faceta do reszty idioty. Ja rozumiem, że w Interniecie jest wiele informacji, tych dobrych oraz tych mniej korzystnych. Wszystko należy brać przez sito własnego umysłu. Niesugerować się tym co "ekspert" powie. Narobiło się wielu ekseprtów, większość ich rad należy spuścić w kublu. 

 

Czekam jednej chwili, aż gospodarka pierdolnie. Co się wtedy zacznie dziać. Ciekaw jestem jak to będzie jak zabraknie: prądu, wody i jedzenia tak na kilka dni albo 3 miesiące. Współczesna kobieta rzadko kiedy nadaje się do poważniego związku, jeśli mężczyni zaczną słuchać takich rad to niestety, nic z tego nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Patrzta i uczta się jak należy być "prawdziwym menszczyznom"

Nie wiem po co katujecie się oglądaniem tej atencjuszki. Gość może sobie gadać jednak sam żony nie ma, widocznie ma jakiś interes w świeceniu w tym show z irytującą do bólu Panią. Tym interesem jest prawdopodobnie zaskarbienie sobie sympatii prestiżowych klientów.

 

Poniżej jak chcecie raka to macie opis z filmiku.

 

"Piotr Schramm jest prawnikiem. Ale nie ze względu na jego kompetencje zawodowe zaprosiłam go do rozmowy. Piotr jest facetem, za którego publicznie zaręczyła jedna z nas - Edyta Górniak, wyjątkowa kobieta, której droga sercowa wysadzana była mężczyznami słabymi. Poza nim. Piotrem Schrammem. Po latach przyznała, że był to jedyny mężczyzna wart jej miłości. Po rozmowie rozumiem to bezapelacyjnie. To jest facet wart wartościowej kobiety".

 

Jak już skończyła atencyjny szajz i płakanie na skajpie i wyszmaciła swoją prywatę w każdym możliwym brukowcu. Okazało się, że na rynku muzycznym jest już niezbyt świeża, no to taki ustawiony prawnik to by była partia. Po latach ZASŁUŻYŁ aby móc być jej partnerem.

 

"To, jak opowiada o obecnej partnerce, co myśli o wierności, dorosłości, rozstawaniu, czy nawet o intercyzie, budzi we mnie romantyczne odczucia. Są jeszcze fajni faceci. Zapraszam Dziewczyny, nadzieja w Was wstąpi. Pokazujcie film braciom, synom i kuzynom!"

 

No dziewczyny, są jeszcze tacy, poza masą inceli i Januszy jest Piotr wzięty prawnik z Warszawy jakich wielu w Polskich miastach.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.