Skocz do zawartości

Utrata zainteresowania przez niego? Czy może czeka na moja inicjatywę?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Taboo napisał:

ja się bawię wyśmienicie ;) 

Wiesz mi bardziej chodziło o taką uniwersalną wizualizacje, którą zawsze miałem przed oczami od czasów młodzieńczych jak to dziewczęta gdzieś tam daleko w odległej galaktyce doskonale sie bawią  ze swoimi Chadami a później wracają nad ranem stukając obcasami o chodnik i chichocząc a ja niedospany, zastanawiam sie po raz kolejny - co ja tutaj kurłła robie? kto zrobił mi ten żart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo myślisz działaj. Powiem tak mnie laska w ten sposób ogarnęła poprosiła mnie o pomoc i już mnie miała mimo że była lipa. 

Za dużo myślisz działaj. Powiem tak mnie laska w ten sposób ogarnęła poprosiła mnie o pomoc i już mnie miała mimo że była lipa. i się wkurzyłem co prawda ja zainicjowałem znajomość.

Za dużo myślisz działaj. Powiem tak mnie laska w ten sposób ogarnęła poprosiła mnie o pomoc i już mnie miała mimo że była lipa. i się wkurzyłem co prawda ja zainicjowałem znajomość.

Za dużo myślisz działaj. Powiem tak mnie laska w ten sposób ogarnęła poprosiła mnie o pomoc i już mnie miała mimo że była lipa. i się wkurzyłem co prawda ja zainicjowałem znajomość.

Za dużo myślisz działaj. Powiem tak mnie laska w ten sposób ogarnęła poprosiła mnie o pomoc i już mnie miała mimo że była lipa. i się wkurzyłem co prawda ja zainicjowałem znajomość. co prawda jak się żegnaliśmy prawie połamała mi wszystkie żebra a miało być cześć i pa pa.

Za dużo myślisz działaj. Powiem tak mnie laska w ten sposób ogarnęła poprosiła mnie o pomoc i już mnie miała mimo że była lipa. i się wkurzyłem co prawda ja zainicjowałem znajomość. co prawda jak się żegnaliśmy prawie połamała mi wszystkie żebra a miało być cześć i pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio loguje się tu dużo pań w wieku wczesnoprzedszkolnym albo o emocjonalności embriona.

 

Wszystkie co do jednej grzecznie witają się w powitalni.

 

Wszystkie grzecznie zakładają avatary.

 

Wszystkie co do jednej mają skille komunikacyjne na poziomie autystycznej ameby.

 

Wszystkie inicjują tematy z dupy, po czym milkną.

 

Psipadek? Bo coś mi tu śmierdzi... ?

 

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Laura napisał:
4 godziny temu, Adolf napisał:

 

Obserwuję i podziwiam.

Jestem z Wami.

 

Jak masz odmienne zdanie to napisz, każdą opinię  wezmę pod uwagę ;) 

TA.

JUŻ.

 

DO B RA.

 

KIEDYŚ  jedna pani w unifikacjach oznajmiła, że kręci drame dopiero jak już jest w związku.

ZNACZY przypierdala się.

JEDNAKOŻ ewidętnie kreciła już w fazie początkowej. 

PECHA miała bo to był projekt X.

"Uwodzenie na misia".

.....czyli wszystkie cechy bety z deletem BB po akceptacji.....

 

KRĘCISZ DRAME NA STARCIE!

KSIĄŻĘ OLAŁ?

Oranie fosy w kolo Twierdzy zakończył?

'Ksiem'  została sama w wieży?

 

ODPUŚĆ.

JUŻ NIC Z TEGO MIĘ BĘDZIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie można tylko gdybać bo tak naprawdę, to znamy tylko Twój opis sytuacji, nie znamy za to jego charakteru.

Są faceci ( i pewnie do takich jesteś przyzwyczajona do tej pory), którzy na początku znajomości  tylko sami wykazują inicjatywę, praktycznie nie oczekując jej od kobiety.

Wtedy piszą codziennie rano i wieczorem, dzwonią, namawiają przez miesiąc na spotkanie.

Ale nie wszyscy tacy są. Niektórzy też wyznają zasadę, że oni mogą co prawda zrobić pierwszy krok, ale później jeśli ich propozycje spotkań spotkają się z odrzuceniem, to czekają na ruch drugiej strony.

I może on właśnie do takich należy bo w przeszłości też się kiedys sparzył.

Ale może być też druga opcja, że po prostu stracił zainteresowanie z innych przyczyn. W początkowej fazie relacji bardzo łatwo zrazić się byle głupotą, o której możesz nie zdawać sobie sprawy np. powiedziałaś mu, ze nie cierpisz disco- polo, a on je uwielbia i wiele innych. Odmienne zdanie jest cenne, ale w pierwszej fazie relacji decydują często takie właśnie szczegóły bo wtedy weryfikuje się to czy do siebie pasujecie, w dalszej fazie związku, to już wiadomo, że sobie przypasowaliście pod wieloma względami, więc wtedy nie mają one tak wielkiego znaczenia.

Także moim zdaniem różnie może być bo to zależy od tego jaki facet ma charakter, ale jest moim zdaniem  prawdopodobne, że teraz czeka na sygnał od Ciebie, kiedy będziesz miała czas, bo powiedział Ci w końcu wprost po Twoich " nie wiem kiedy"- to odezwij się jak bedziesz mogła- czym zasygnalizował Ci, że teraz Twoja kolej.

Także spróbuj i wtedy sie przekonasz bo my nie znamy dobrze tego faceta i wszystkich okoliczności jak przebiegały wasze rozmowy itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.