Skocz do zawartości

Hello darkness my old friend.


JuliuszSz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Jestem Julek, pochodzę i mieszkam w małym miasteczku na wschodzie kraju. Studiuje tamże kierunek rolniczy. Mam 21 lat  Jestem w związku z pewną niepełnosprawną o dwa lata dziewczyną, o której założyłem temat i mam nadzieje, że zostanie odblokowany.

Moje zainteresowania to głównie Polski Rock, Rosyjska kinematografia, lubię też poczytać dobry kryminał

Edytowane przez JuliuszSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

 

9 godzin temu, JuliuszSz napisał:

Moje zainteresowania to głównie Polski Rock

Simon and Garfunkel to raczej nie jest polski rock. Ale może ja się nic nie znam.

 

Nie wiem czy rozumiesz słowa tej pieśni, ale nie słuchaj tego. Ładna nuta, ale bardzo przygnębia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Magician napisał:

Nie wiem czy rozumiesz słowa tej pieśni, ale nie słuchaj tego. Ładna nuta, ale bardzo przygnębia.

Ale końcówkę o ile pamiętam ma optymistyczną? Choć nie wiem, jak interpretować ostatnie wersy. Teoretycznie oni przerwali milczenie, bo szepczą i się modlą, ale modły wznoszą do neonowego boga, który mi się jednoznacznie kojarzy z byciem uzależnionym od technologii. Tyle, że Paul Simon napisał ten kawałek 50 lat temu, więc trudno o uzależnienie od technologii w tamtych czasach.

 

A może to odniesienie do ludzi z forum, którzy próbują pomóc innym, lecz nie zawsze ich słowa są wysłuchane a często wręcz ignorowane - ku szkodzie tych, którym próbowano pomóc? ? 

BTW: słyszałeś cover Disturbed?

 

 

A kolegę @JuliuszSz witamy i prosimy o wyjaśnienie, czemu akurat tych słów Paula Simona użyłeś? ? 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.