Skocz do zawartości

Prezent dla 14-latki. Podpowiedzcie proszę


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.12.2019 o 14:20, azagoth napisał:

Chciałem zatem zapytać Was o poradę. Co kupilibyście 14-latce.

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

Jakim budżetem operujesz ? Może jakieś ładne perfumy, takie do 100 złotych, da się kupić, tylko trzeba poszukać. Albo książkę tylko nie harlekina a Harrego Pottera, jak czyta fantastykę. albo polecam książki Katarzyny Grocholi np: Zielone drzwi, bardzo przyjemnie czytało mi się tą książkę, albo Federico Moccia Tylko ciebie chcę.

Jak lubi gry komputerowe, to rozejrzyj się za jakąś fajną grą.

Albo naszyjnik dla dziewczyny. Kolczyki, teraz są jarmarki bożonarodzeniowe, da się kupić drobne rzeczy, za fajne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helena K.

To jest dobry pomysł, ale pod warunkiem posiadania dobrego terenu obserwacyjnego.

Zanieczyszczenie światłem niestety potrafi mocno uprzykrzyć życie.

Czasem już lepiej byłoby pojechać z lornetką w przysłowiowe Bieszczady ;)

 

Przydałyby się też dobre okulary, stockowe zazwyczaj są kiepskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ancalagon napisał:

To jest dobry pomysł, ale pod warunkiem posiadania dobrego terenu obserwacyjnego.

Zanieczyszczenie światłem niestety potrafi mocno uprzykrzyć życie.

Czasem już lepiej byłoby pojechać z lornetką w przysłowiowe Bieszczady 

I jest pretekst do wspólnego wyjazdu w Bieszczady, przy okazji złapać trochę powietrza, ruchu, spędzić czas razem.

 

Na pierwsze kroki wystarczy poobserwować niebo poza miastem, a żeby złapać bakcyla czasem wystarczy przyzwoite zbliżenie przy oglądaniu księżyca. 

 

Od czegoś trzeba zacząć ?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Uno, Wirus, Karty Grabowskiego, Kości opowieści i to w naszej szkole jest hit, dzieciaki grają wszędzie na przerwie, w świetlicy, na stołówce. Wspaniała rozwijająca gra i mieści się w kieszeni, kolejny plus to mały koszt i każde dziecko we własnym zakresie może poszerzać kolekcje.  https://www.eduksiegarnia.pl/lamiglowki Zresztą najlepiej samo sobie  przejrzyj jakie gry są w księgarni. Sam  na pewno lepiej znasz swoje dziecko niż randomowi forumowicze. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.