Skocz do zawartości

Kampania Volkswagena: jeśli znajdziesz Passata ukrytego w górach, możesz go zatrzymać


Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł znajduje się na:

 

http://skandynawiainfo.pl/kampania-volkswagena-jesli-znajdziesz-passata-ukrytego-w-gorach-mozesz-go-zatrzymac/

 

Kurła, dla rodzimych Januszy taka wyprawa byłaby niczym poszukiwanie Świętego Graala albo Arki Przymierza.

 

comment_sbQldA2bTgeHOHlO7OXqyTPedv7zAn7n

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho chyba wiem już w którym kierunku podrożeją bilety i ceny przepraw promowych. Jakby taka kampania reklamowa miała miejsce w PL, to górale nie wiedzieliby co z hajsem robić?. Chociaż z drugiej strony helmuty wiedzą, że samochód ludu w Cebulandii jeszcze pewnie przez następne 100 lat będzie miał renomę

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kiroviets napisał:

helmuty wiedzą, że samochód ludu w Cebulandii jeszcze pewnie przez następne 100 lat będzie miał renomę

Zawsze mnie bawi jak widzę gdy po wsiach, ale w mieście też, ludzie bujają się starymi niemcami w przeświadczeniu, że mają mega furę. Chodzi mi o takie wywyższanie się nad innymi, szczególnie tymi którzy mają samochody z innych krajów. Kurwa mogę kupić nówkę francuza albo koreańca a Janusz myśli że jego e46 jest lepsze bo niemieckie.

Mój wujek kupił sobie około 5 lat temu passata b5. Jakbyście widzieli jaki Pan się z niego zrobił. Masakra. 

Moja babcia mieszka na wsi.

Tam jest kult vaga i bmw. 

Panie, niemieckie kurła.   

 

A poniżej trochę ironii.

ce95d57cbce1e647fcb4a14e014e6429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Arki Przymierza

Passat Przymierza. 

 

Jeśli chodzi o passaty to lubię je od dziecka i jak najbardziej w tym temacie nazywajcie mnie jak chcecie klasycznym Januszem.

 

Cholera fajny ten najnowszy, może namówię szefa na nową służbówkę, bo na prywatny to szkoda przepłacać.

 

Wielbiciele mają nawet swój wirtualny świat:

https://www.passatworld.com/

Tylko trzeba posiadać jenzyk obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.