Skocz do zawartości

Dlaczego nie warto mieszkać z dziewczyną?


Rekomendowane odpowiedzi

Braki w higienie są zdumiewające, codzienny prysznic u niewiast wręcz niespotykany. Łatwiej wylać na siebie flakon perfum bo wtedy się fryzura nie zepsuje ;)

 

Czytałem kiedyś jakieś badania statystyczne gdzie okazało się iż statystyczna Francuzka zmienia bieliznę co 4 dni, więc wątpię żeby w naszym pięknym kraju było lepiej.

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Myjcie sie dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny"

I tak nie przebiją murzynów na siłowni, oj pamietam te chwile wspólnego treningu w jednej sali...

Coś kuźwa okropnego, oczy łzawia, a katar przeszedl jak ręką odjąl...

Jesli murzynki tak walą, to nie idzie sie spuscic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braki w higienie są zdumiewające, codzienny prysznic u niewiast wręcz niespotykany. Łatwiej wylać na siebie flakon perfum bo wtedy się fryzura nie zepsuje ;)

Czytałem kiedyś jakieś badania statystyczne gdzie okazało się iż statystyczna Francuzka zmienia bieliznę co 4 dni, więc wątpię żeby w naszym pięknym kraju było lepiej.

 

Przypomniałeś mi tym o jakichś badaniach na studentach w PL o których wspominała mi kiedyś moja "blondi". Chyba odnalazłem jakiś link: http://wyborcza.pl/1,75248,13992736,Naukowcy_ostro_o_studentach__brudasy__na_sniadanie.html

aczej wyłania się z tego przerażający obraz żuków gnojarków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak w trakcie zabawy walnie np gównem. Kiedyś się patyczkowałem a teraz wstaję i się ubieram - fiut sam opada.

Z tymi kotami i w ogóle zwierzętami u nich to jest tak, że one kupują albo biorą przez impuls bo myślą, że to rozwiąże im problem samotności albo poczują się lepiej, że w tym całym swoim gównie robią coś dobrego. Niestety zapału starcza zazwyczaj na krótko a później jest syf w klatce czy w kuwecie bo kot się sam powinien ogarnąć a służyć tylko do migdalenia wieczorem przed snem jak świat jest zły a samce chooje. Przerobiłem w ten sposób kota i świnkę morską - efekt był taki, że zwierze było jej ale ja musiałem koło niego chodzić bo by zgniło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak...OLŚNIENIE KURWA PRZY PORANNEJ KAWIE. Każda osoba która ma poukładane pod kopułą nie lubi syfu.a zatem wykorzystujac mechanizm przeniesienia wychodzi mi z równania

 syf w pokoju / syf pod kopułą = Całka z kotangensa pociagnieta przez macierze

tym to bym nawet rozjebał profesora ze studiów%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze posty i dochodzi do mnie że sam jest trochę bałaganiarzem. Na punkcie higieny własnego ciała mam wręcz pierdolca, ale otoczenie? Ja się wręcz dziwnie czuję jak wszystko jest takie ładnie poukładane. "Porządek musi być" to mi się coś nie najlepiej kojarzy  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braki w higienie są zdumiewające, codzienny prysznic u niewiast wręcz niespotykany. Łatwiej wylać na siebie flakon perfum bo wtedy się fryzura nie zepsuje ;)

 

Czytałem kiedyś jakieś badania statystyczne gdzie okazało się iż statystyczna Francuzka zmienia bieliznę co 4 dni, więc wątpię żeby w naszym pięknym kraju było lepiej.

Naprawdę nie biorą shower codziennie? A zawsze pytane o obowiązki chłopaka mówią -codzienny prysznic. I właśnie krytykują że spocone chłopaki się perfumują.

 

Co do muzyki-zaraz pewnie zobaczę jakiś ''biały honor biały stan biała Polska ku klux klan'':) I polecą jakieś konkwisty, czy inne honory:) Biały honor dupa biała lepsza graba od pedała:)

 

Co do bielizny i Francuzek, to nie mogę uwierzyć i siłą podświadomości odczytałem post reda jako ''zmienia bieliznę 4 razy dziennie''.  Też tak mieliście? Kto jak kto...ale Francuzki? Ą? Ę? Bułkę przez bibułkę?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.